Forum Quotequote:Op maandag 6 juni 2005 18:47 schreef Fillipe het volgende:
[afbeelding]<div style="width: 576px;" class="resizewarning">Deze afbeelding is 1019 * 768 pixels groot. Het is voor veel gebruikers vervelend als je zulke grote plaatjes post. Maak je plaatje daarom wat kleiner om van deze melding af te komen. Kijk in de <a href="http://forum.fok.nl/topic/372127/2/1" onclick="window.open(this.href);return false">FAQ</a> als je niet weet hoe dat moet.</div>
quote:
Ja, die heb je al eerder doorgegeven.quote:Op maandag 6 juni 2005 18:49 schreef SlimShady het volgende:
een bug in Fok!Block
QuickQuote
[..]
Forum Quote
[..]
ok.quote:Op maandag 6 juni 2005 18:53 schreef cyberstalker het volgende:
[..]
Ja, die heb je al eerder doorgegeven.
en word tevens gefixtquote:Op maandag 6 juni 2005 18:53 schreef cyberstalker het volgende:
[..]
Ja, die heb je al eerder doorgegeven.
Tof. Tevens TVP.quote:Op zondag 5 juni 2005 22:20 schreef cyberstalker het volgende:
[..]
Zeg, wil jij wel eens niet zo hard schoppen?
Ik ga er naar kijken uiteraard.
FokBlock is van vóór fokforum_light, de huidige versie werkt daarin niet.quote:Op dinsdag 7 juni 2005 23:34 schreef Svensational het volgende:
Hoe werkt dit? Ik heb het gedownload, Firefox opnieuw opgestart, maar ik zie niks?
Da's niet zo'n hele moeilijke vraag.quote:Op zondag 5 juni 2005 15:05 schreef cygnusx het volgende:
wat zou er mis zijn met een uitbreiding op fok die elke user zelf in en uit kan schakelen.
We verwachten binnenkort sowieso een nieuwe versie uit te brengen. Daarbij werkt fokforum_light uiteraard weer, ook heb je dan een mooie instellingenpagina in de stijl van fok, die je ook gewoon vanaf fok kunt openen.quote:Op dinsdag 7 juni 2005 23:43 schreef Svensational het volgende:
Oh, ik zat in FOK! zelf te zoeken voor de instellingen! Hij doet het nu! Geweldig
Vooral de Quick PI is geweldig
Hiervoor wil ik de nieuwe oude layout wel opgeven
!
Klopt.quote:Op dinsdag 7 juni 2005 23:47 schreef HighLander het volgende:
[..]
Da's niet zo'n hele moeilijke vraag.
Inmiddels wel weerquote:Op woensdag 8 juni 2005 09:03 schreef Svensational het volgende:
Ik zit nu op 'n andere computer, maar hij kan het bestand niet meer downloaden
op zeker. niets aan toe te voegen.quote:Op woensdag 8 juni 2005 21:10 schreef marckvandijk het volgende:
Sowieso PM is toch wel een vereiste voor zon site als FOK!. Daarom is bijvoorbeeld partyflock ook zo populair. Mensen gebruiken soms alleen PF om elkaar berichtjes te sturen. Ze kijken soms geeneens op de rest van de site
Pm rulez
quote:Op woensdag 8 juni 2005 21:08 schreef marckvandijk het volgende:
PM zoals dat bij Partyflock gaat is ook wel mooi. Misschien zou je PF is kunnen vragen op tips?
Het lijkt me niet dat het de bedoeling is van een openbaar forum om alleen maar pm's te versturen. Daarom zal het ook wel niet in FOK! zitten, beetje onzinnig ook. Zo'n uitbreiding is trouwens wel leuk, maar je hebt er niks aan als degene die je een pm stuurt het niet gebruikt.quote:Op woensdag 8 juni 2005 21:10 schreef marckvandijk het volgende:
Sowieso PM is toch wel een vereiste voor zon site als FOK!. Daarom is bijvoorbeeld partyflock ook zo populair. Mensen gebruiken soms alleen PF om elkaar berichtjes te sturen. Ze kijken soms geeneens op de rest van de site
Pm rulez
je moet het merken met quoten, en onderin de quickreply met PI'squote:Op woensdag 8 juni 2005 23:48 schreef Da-Ali-G het volgende:
ik heb het dus geinstalleerd,
maar zie geen veranderingen?
wel bij extentions kan ik de dingetjes aan zetten maar dan zie ik geen verschil
wie o wie kan mij helpen
anders zie je de extensie er nog niet in staan, toch?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |