Mijn beste vriendin is vannacht voor de 2e keer tante geworden. Een jongetje alles erop en eraan, moeder en kind en vader en Rick (de oudste) maken het goed. Ik heb al foto's gezien en alles is gelukkig goed. O, je de kleine heet Vinny
![]()
.
Jonnetje gaat alles nog lekker bij jou? Hou je de laatste loodjes een beetje vol?
Ik heb hier hele mooie echo's voorbij zien komen, wij gaan zaterdag weer even binnen koekeloeren!! Daar heb ik ook echt weer zin in hoor!!
Wennie ik moet wel even wennen aan je nieuwe naam hoor, gelukkig heb je je icoon hetzelfde gelaten, kan ik je toch nog herkennen
Ingrid hoe gaat het met je bekkenklachten? Al naar de fysio geweest? Ik hoop dat het helpt voor je.
Wij gaan woensdag het kamertje bestellen, bij een klein zaakje hier om de hoek en omdat mijn moeder zowat met de eigenaresse is opgegroeid krijgen we nog korting ook!! Gelukkig is ze dealer van het merk van de kamer die we al op het oog hadden én ze komen hem nog gratis thuis afleveren ook.
Hij weet alleen van lekker slapen, en ver daarbuiten lopen schapen.
De zon schijnt op zijn donk're haren, zo blijf ik heel lang naar hem staren.
Wie ben jij in dit leven om je droom op te geven?
Ylana