Hondje er meteen bij betrekken, laten snuffelen aan kind enzo. De hond niet wegsturen als ie nieuwsgierig wanneer kind huilt enzo. maak het kind niet apart van de hond. De hond zal op een gegeven moment erg beschermend worden.quote:Op donderdag 2 juni 2005 13:43 schreef MeNicole het volgende:
Jeah onze dvd is binnen. We hadden via bol een dvd besteld: Het wonder van een nieuw leven. Strax dus lekker voor de buis dvd kijken.
Weet je wat ik me nu toch telkens afvraag? Wij hebben een hondje van een jaar Jimmy. Is het voor hem niet heel erg zielig als er strax een baby komt. Nu krijgt ie altijd aandacht wanneer ie dat wil, strax kan dat niet meer. Ik vind dat nu al zielig.
Of het zielig is of niet hangt dus helemaal van jullie zelf af. Gaan jullie straks de hond 'negeren' of krijgt hij nog steeds lekker veel aandacht...quote:Op donderdag 2 juni 2005 13:43 schreef MeNicole het volgende:
Weet je wat ik me nu toch telkens afvraag? Wij hebben een hondje van een jaar Jimmy. Is het voor hem niet heel erg zielig als er strax een baby komt. Nu krijgt ie altijd aandacht wanneer ie dat wil, strax kan dat niet meer. Ik vind dat nu al zielig.
Nou ja, ik zou dat dan toch nu de kop in drukken hoor. Evt. naar een hondenschool of gedragsspecialist in de buurt. Niet een 'zal wel goedkomen', want als dat niet zo is, ben en jij niet blij, en het hondje niet. Beter nu aanpakken, nu heb je er vast ook meer tijd voor dan wanneer je kindje er straks isquote:Op donderdag 2 juni 2005 13:59 schreef MeNicole het volgende:
Maar hij ligt altijd bij me en is soms iets te wild als ie blij is. En dat kan ik strax echt niet hebben dat ie in een gekke bui aan komt stormen.
Maar ja zal wel goed komen!!
Voor alle duidelijkheid, we hebben met hem al ons diploma voor gedrag binnen, hij was de beste van de klas. Hij luisterd heel erg goed, dat is het probleem helemaal niet. Het is gewoon mijn eigen gevoel. Ben bang dat ie wat te kort komtquote:Op donderdag 2 juni 2005 14:03 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Nou ja, ik zou dat dan toch nu de kop in drukken hoor. Evt. naar een hondenschool of gedragsspecialist in de buurt. Niet een 'zal wel goedkomen', want als dat niet zo is, ben en jij niet blij, en het hondje niet. Beter nu aanpakken, nu heb je er vast ook meer tijd voor dan wanneer je kindje er straks is
Duurt het nog lang?quote:Op donderdag 2 juni 2005 13:49 schreef ArmaniMania het volgende:
Straks effe de echo plaatsen van ons beebje
Duurt wel lang hoor...quote:Op donderdag 2 juni 2005 13:49 schreef ArmaniMania het volgende:
Straks effe de echo plaatsen van ons beebje
Oh, oké, ik had de indruk dat ie ook 'objectief' te wild was, zeg maarquote:Op donderdag 2 juni 2005 14:09 schreef MeNicole het volgende:
[..]
Voor alle duidelijkheid, we hebben met hem al ons diploma voor gedrag binnen, hij was de beste van de klas. Hij luisterd heel erg goed, dat is het probleem helemaal niet. Het is gewoon mijn eigen gevoel. Ben bang dat ie wat te kort komt![]()
Ahaaaaa..........quote:Op donderdag 2 juni 2005 16:36 schreef ArmaniMania het volgende:
[..]
Jah we zitten nu pas in EindhovenEn dan naar Limburg...
Zal pas tegen de avond worden....
Denk wel dat het beter is hem nu al dingen aan/af te leren. Straks is het hectisch genoeg en zal het toch wel anders zijn, dus kan hij (en kunnen jullie) er nu al aan gaan wennen.quote:Op donderdag 2 juni 2005 15:46 schreef miss_dynastie het volgende:
Oh, oké, ik had de indruk dat ie ook 'objectief' te wild was, zeg maar
En of hij wat tekort komt? Tja, daar ben je zelf bij. Kennissen van mij lieten de hond bijv. altijd op bed en in de slaapkamer, en na de geboorte mocht dat 'ineens' niet meer. Die hond snapte er helemaal niks van, had echt zoiets vanDus dat zijn misschien wel dingen waar je op kan letten, wat doet hij nu wel dat je straks niet wil, hoe leer je dat af, etc. Verder denk ik dat hij er inderdaad wel in mee zal groeien hoor, zolang je hem maar erbij betrekt en aandacht geeft
we konden zelfs het hartje zien kloppenquote:Op donderdag 2 juni 2005 22:24 schreef E.T. het volgende:
Mooie echo
en wat is dat dan nog onvoorstelbaar klein als je die afstand tussen je vingers houdt.. 3,7 cm.. Te bedenken dat alles er al op/aan/in zit..
Ook de voorspelde datumquote:Op zaterdag 4 juni 2005 10:37 schreef Jonnetje het volgende:
De vorige keer is het iets aangepast en ze zouden het ons per mail toe sturen.
Ik las geblowdquote:Op zondag 5 juni 2005 13:23 schreef Jonnetje het volgende:
Het was namelijk in onze oude "stamkroeg" waar we eerder dus ook heel erg veel hebben gebowld.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |