Drank.... Héél veel drankquote:Op dinsdag 31 mei 2005 14:49 schreef dvdk het volgende:
Hoelang hielden julie het vol en troffen julie ook nog voorbereiding?
Ja, en je kleren uit!quote:
Nietsquote:Op dinsdag 31 mei 2005 15:03 schreef willie64 het volgende:
4w............
hoeveel viagra heb je staan te slikke joh
quote:
Was op vakantie.. met een vakantievriendin.. we neuckten ongeveer 6x per dag ofzo.. die sessie van 40 minuten was trouwens ook na een langenacht stappen.. veel alcohol in mijn bloed nog.. maar kreeg hem prima overeind.. was trouwens ook nog in de tijd dat ik om de dag naar de fitnessschool ging.. conditie was uitmuntend.. (ondanks al het gezúip.. )quote:Op dinsdag 31 mei 2005 15:10 schreef ThaGuitarmaistro het volgende:
Hoe kun je dat nou in vredesnaam uitstellen tot 40 minuten?
Oefenen? Veel oefenen, 40 minuten is toch niet zo lang? Had ooit een 'vriendin' die vond dat het 's ochtends niet langer dan 10 minuten moest duren, was ik het niet mee eensquote:Op dinsdag 31 mei 2005 15:10 schreef ThaGuitarmaistro het volgende:
Hoe kun je dat nou in vredesnaam uitstellen tot 40 minuten?
Gaat dat er niet om hoe lang de stijve penis in de vagina kan blijven?quote:Op dinsdag 31 mei 2005 15:27 schreef Fixxxer het volgende:
1,5u schat ik.
Ik schrok trouwens van het bericht laatst dat het gemiddelde op 5 min ligt
Telt het ook als je het met jezelf doet???quote:Op dinsdag 31 mei 2005 16:10 schreef Omkron het volgende:
Ja precies.. tussendoor wel een peukie en een drankje..
Ik geloof niet dat het voor de dame in questie dan nog leuk is. Ze zal wel een enorm schrale muts gehad hebben de dagen erna.quote:Op dinsdag 31 mei 2005 15:24 schreef Blokhut het volgende:
3 uur ofzo, ik was ontzettend dronken.
Idd, heb je nergens last vanquote:Op dinsdag 31 mei 2005 16:53 schreef Omkron het volgende:
Ligt eraan.. sommige vrouwen worden kledernat..![]()
tweede keer was ook anderhalf uurquote:
Dat maakt het echt heel veel beter hoor, dat het ligt niet aan jou, het ligt aan mij geblaat, neuken zal je kreng!!!!!!!!!quote:Op dinsdag 31 mei 2005 17:16 schreef Omkron het volgende:
Ligt niet aan jou hoor.. maar ben gewoon een beetje A-seksueel de laatste tijd.. boeit me niet veel enzo..
En als ik dan kijk naar jouw seksleven..
Snap je..
Nee! vertel vertel oh ja en vertellll (Bert Visscher stijl)quote:Op dinsdag 31 mei 2005 20:18 schreef -Angel- het volgende:
Ik ben nog steeds niet klaar. Snap je hem, snap je hem.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |