dat is een goeie, het was mij nog niet opgevallen (gebruik zelf geen ff).quote:op donderdag 30 juni 2005 13:41 schreef dionysuz het volgende:
@sadar,
je opacity werkt niet onder firefox. als ik zo naar je code kijk, zie ik dat je alleen de filter-optie van opacity hebt gebruikt, wat internet explorer specifiek is.
1 2 3 | filter:alpha(opacity=50); -moz-opacity:0.5; opacity:0.5 |
ik heb jou manier toegepast maar ik heb van een vriend gehoord die ff gebruikt dat het geen verschil maakt. maar in iedergeval bedankt voor de opmerking, ik zal nog eens gaan googlen om een werkende oplossing te vinden.quote:op donderdag 30 juni 2005 15:38 schreef dionysuz het volgende:
voor 50% doorzichtigheid:
[ code verwijderd ]
werkt. dan heb je het overigens nog steeds niet voor alle browsers opgelost want sommige browsers ondersteunen opacity values gewoon niet. ik heb dit ook eens op moeten lossen en toen opgelost door een .png te gebruiken als achtergrond die een bepaalde alpha waarde had. dan werkt het alleen voor internet explorer niet, maar daar is een hack voor.
1 | <table style="border:1 solid #000000" cellpadding=0 cellspacing=1 width=150 height=100% valign=top style="opacity: .9;filter: alpha(opacity=90);" bgcolor=#dfdfdf> |
1 2 3 4 5 6 7 | <table style="width:150px; height:100%; vertical-align:top; background:#dfdfdf; border:1px solid #000000; opacity: .9; filter: alpha(opacity=90);" cellpadding="0" cellspacing="1"> |
bedankt voor het kijken en je commentaar!quote:op dinsdag 28 juni 2005 09:17 schreef jagermaster het volgende:
[..]
hier ook even snel een paar opmerkignen
een popup welke opened hou ik nie echt van[quote]
ik dacht wie er een hekel aan heeft heeft wel een pop-up killer aanstaan?
het menu zit niet helemaal lekker, als je de site opened dan fout de eerste menuitem uit. hierdoor krijg ik alsnog een scrollbalk te zien in het menu terwijl het op het hele venster te zien is. waarschijnlijk hangt er dus nog iets onder het menu.
klopt, een statistiekenteller, maar zal er iets aan doen inderdaad.
jammer dat de achtergrond in het textvlak niet goed meeschaald naar een resolutie van 800x600.
weet niet hoe dat moet sorry
kontakt niet met een c? contact??
mailadressen er neer zetten is vragen om spam, gebruik liever een conactform
goeie vraag kontakt of contact, volgens mij kan het beide
zouhet print knopje rechtsboven aan plakken inplaats van onderaan.
ja, das een goeie tip ... merci ... doe ik!!
links =. clientenorgan... het achtergrondplaatje doet het niet.
oops, foutje, bedankt ... ga ik ff oplossen
ziektebeelden, zou het links uitlijnen, leest makelijker in plaats van gecentreerd...
verander ik dat ook ff
heb je bewust gekozen voor die retro-look? animated gifs en scrollende teksten zijn erg 1997 maar het kan zijn dat ze weer hip zijn natuurlijkquote:op donderdag 30 juni 2005 20:46 schreef ikkepikkeporretje het volgende:
[..]
voor wie ook wil: www.info-meer.nl
tja, ik vind het ook niet alles, maar de mensen van de stichting vinden het mooi en willen het graag houden. sterker nog, ik heb ze van heel wat jaren 90-zooi uit hun hoofd moeten praten ...quote:op donderdag 30 juni 2005 21:11 schreef berkery het volgende:
[..]
heb je bewust gekozen voor die retro-look? animated gifs en scrollende teksten zijn erg 1997 maar het kan zijn dat ze weer hip zijn natuurlijk
site ziet er wel goed uit, alleen zou ik het onderste frame weghalen en de informatie die daar in staat verplaatsen naar het bovenste frame (helemaal recht oid).quote:op donderdag 30 juni 2005 21:35 schreef wheelyboy het volgende:
http://www.wheelyboy.nl/
- ik heb me eigen site gemaakt in het oudems frontpage 3.02, oud maar ikzelf kan er het makkelijkst mee overweg.
- de site zelf is geheel in html opgemaakt dus geen php oid.
- de site is in het engels vanwege het hoge aantal buitenlandse bezoekers
- site is opgemaakt voor 1024 x 768 of groter.
ik ben zelf vrij tevreden over de kleurstelling/layout en de overzichtelijkheid van de site, alleen heb ik het gevoel dat er iets mist, of iets kleins niet klopt wat een hoop kan doen maar weet niet wat.
tips/commetaar alles is welkom![]()
heb 2 opmerkingen erover waarom ik hem niet check:quote:op zondag 3 juli 2005 20:06 schreef walfredgeesink het volgende:
http://www.walfredgeesink.nl/wg/
eerste opzetje voor een toekomstige weblog...
en als je die kikker negeert?quote:op zondag 3 juli 2005 20:53 schreef jagermaster het volgende:
[..]
heb 2 opmerkingen erover waarom ik hem niet check:
1) je gebruikt dat ringtone beest wat volgens mij copyright en merkrecht schending is
2) ik erger me zo erg aan die reclames/banners en dergelijke dat ik al bijvoorbaad wegklik als ik dat beest zie
dan blijft er weinig van je site overquote:
schrijf is op wat je er zelf van vind. (zelfreflectie is namelijk heel goed...)quote:op maandag 4 juli 2005 22:37 schreef walfredgeesink het volgende:
http://www.walfredgeesink.nl
tweede opzetje voor een toekomstige weblog...
zou leuk zijn als ie het ook deedquote:op dinsdag 5 juli 2005 11:11 schreef pomtiedom het volgende:
http://www.tiptide.tk
of
http://il.fontys.nl/~riptide/
ja, de server van interlink waar mijn site op staat is helaas niet helemaal zo goed op het moment. de gehele morgen deed de site het iig wel gewoon.quote:op dinsdag 5 juli 2005 12:50 schreef jagermaster het volgende:
[..]
zou leuk zijn als ie het ook deedtip 1 de banner van dot.tk kan je uitzetten
ehm, dat is 't 'm juist, als ik hier iets zet ben ik er zelf tevreden mee... ik wil weten wat andere mensen ervan vinden.quote:op dinsdag 5 juli 2005 09:36 schreef jagermaster het volgende:
[..]
schrijf is op wat je er zelf van vind. (zelfreflectie is namelijk heel goed...)
wat zou jij vinden als je op een website komt waar de header 180 pixels aan hoogte in beslagneemt terwijl deze alleen zwart is met een naam er in? sorry maar dit geeft voor mij alleen maar dit doet me alleen maar denken aan die banner van de fronttpage van de afgelope dagen.quote:op dinsdag 5 juli 2005 14:09 schreef walfredgeesink het volgende:
[..]
ehm, dat is 't 'm juist, als ik hier iets zet ben ik er zelf tevreden mee... ik wil weten wat andere mensen ervan vinden.
. kijk nu is naar je website.quote:een thuglife gangster layout. na talloze lelijke en onzinnige tussenpagina's presenteer ik deze 100% outlaw community. het bling-blingt de pan uit
dus een header moet per se een plaatje zijn?quote:op dinsdag 5 juli 2005 14:39 schreef jagermaster het volgende:
[..]
wat zou jij vinden als je op een website komt waar de header 180 pixels aan hoogte in beslagneemt terwijl deze alleen zwart is met een naam er in? sorry maar dit geeft voor mij alleen maar dit doet me alleen maar denken aan die banner van de fronttpage van de afgelope dagen.
ehm, dat is een dummy tekst.quote:lees deze tekst is:
[..]
. kijk nu is naar je website.
ik ben tevreden ja, met dit opzetje. als ik tevreden met een opzet ben wordt het niet gelijk een website. en de header is veranderd omdat ik van veel mensen gehoord heb gekregen dat ik die kikker beter weg kan halen. en ik vind het ook strakker zo.quote:als je zo tevreden bent over je website waarom spreek je van een opzetje en waarom is binnen 1 dag de header veranderd. zou toch op ze minst een reden en meer uitleg kunen geven.
ik kijk ook serieus en kritisch naar m'n eigen werk hoor.quote:(je moet niet gaan denken dat ik te beroerd ben om een review/sitecheck te schrijven, maar wil gewoon dat je eerste serieus en kritisch naar je eigen werk kijkt. je geeft namelijk zelf aan dat je design werk doet.)
moet design altijd nut hebben dan? en welke browser gebruik je? ik heb de site namelijk (voor nu) geoptimaliseerd voor gecko en safari.quote:op dinsdag 5 juli 2005 20:11 schreef jagermaster het volgende:
een header hoeft zeker geen plaatje te zijn. maar het gaat vooral om het nut om 180px aan hoogte te besteden eraan.
als je kijkt op http://www.walfredgeesink.nl/log/wg-weer-online.html dan zie je dat het witte vlakken niet netjes precies onder elkaar staan maar het bovenste vlak minder breed is.
tevens zou ik daar ook niet zo de mailadressen van de posters neer zetten.
vind het persoonlijk niet leesbaarder op worden als een lijntje doorloopt onder plaats reactie. zou het beter vinden als het lijntje dan even zou ophouden.
momenteel alleen even ie 6, dat komt voornamleijk omdat ik het nu vrij druk heb. als ik het minder druk heb kijk ik vaak ook met firefox, mozilla, soms met konquer.quote:op dinsdag 5 juli 2005 21:07 schreef walfredgeesink het volgende:
[..]
moet design altijd nut hebben dan? en welke browser gebruik je? ik heb de site namelijk (voor nu) geoptimaliseerd voor gecko en safari.
http://www.geenstijl.nlquote:op dinsdag 5 juli 2005 21:33 schreef jagermaster het volgende:
[..]
momenteel alleen even ie 6, dat komt voornamleijk omdat ik het nu vrij druk heb. als ik het minder druk heb kijk ik vaak ook met firefox, mozilla, soms met konquer.
edit
het hoeft niet perse nut te hebben. ik ga nog altijd uit van een minimale resolutie van 800x600. dan is 180 px van de 600 wel veel hooriedere grote header is eigenlijk als je het goed bekijkt nutteloos. zou ook niet zo direct een grote site weten welke een grote header heeft. hou zelf meer van functioneel design.
- werkt niet goed cross browser. check het bijvoorbeeld maar eens in firefox, <iframe width=100% height=100%> zal niet het gewenste resultaat leveren.quote:
haha thanx voor de tipquote:op woensdag 6 juli 2005 01:50 schreef dionysuz het volgende:
overigens een leuk gastenboekheb zelden zo goed kunnen lachen =)
idd is die weer up. welke resolutie werk je mee? sommige achtergronden passen namelijk niet mooi in een resolutie van 768x1152 (of zoiets). ook is de tekst niet echt goedleesbaar altijd! (soms zelfs niet leesbaar).quote:op woensdag 6 juli 2005 09:47 schreef pomtiedom het volgende:
overigens, de interlink zooi is weer up schijnbaar en dus mijn site ook:
http://il.fontys.nl/~riptide/
of
http://www.tiptide.tk/
-lol, ik werkt met een resolutie van 1024x768quote:op woensdag 6 juli 2005 10:04 schreef jagermaster het volgende:
[..]
idd is die weer up. welke resolutie werk je mee? sommige achtergronden passen namelijk niet mooi in een resolutie van 768x1152 (of zoiets). ook is de tekst niet echt goedleesbaar altijd! (soms zelfs niet leesbaar).
tevens kan je ook scrollen terwijl dit niet nodig is! zodat je ook het menu (en de eventuele tekst kwijt bent.
jammer dat het gastenboek zo buiten de site valt.
je zegt dat je bezig bent met hbo ti. neem aan dat dat technische informatica is?
leuke achtergronden maar hierdoor heb je aan de tekst niets meer.
beetje grote header. als je je resolutie op 800x600 zet dan merk je hoe sommige mensen het zien die nog niet zo'n groot scherm hebben als jij hebt.quote:op woensdag 6 juli 2005 10:12 schreef gr8w8 het volgende:
de mijne http://www.tikfout.nl/ heeft pas een nieuwe opmaak enzo. ik ben geen whizzkid trouwens, dus ik heb hem gewoon gebaseerd op een vrije template voor pivot. mijn oude opmaak had het probleem dat sommige mensen met een mac de tekst zelf niet zagen, alsof die achter de witte tekstvlakken stond.
dus, kan er iemand met een mac even naar kijken of dat nu verholpen is? thanks!
hier een mac, en kan gewoon de tekst lezen.quote:op woensdag 6 juli 2005 10:12 schreef gr8w8 het volgende:
de mijne http://www.tikfout.nl/ heeft pas een nieuwe opmaak enzo. ik ben geen whizzkid trouwens, dus ik heb hem gewoon gebaseerd op een vrije template voor pivot. mijn oude opmaak had het probleem dat sommige mensen met een mac de tekst zelf niet zagen, alsof die achter de witte tekstvlakken stond.
dus, kan er iemand met een mac even naar kijken of dat nu verholpen is? thanks!
als je de openingspost leest lees je bijvoorbeeld:quote:
verder ook handig om te weten (heb je site eens bekeken):quote:als je je eigen site voor het checken aanbiedt, zorg dan voor wat uitleg over die site. waar je zelf tevreden over bent en waarover juist niet. hoe lang ben je er mee bezig geweest wat wil je gechecked hebben (onderdelen van de site/layout/content). eventueel wat/wie je er mee wilt bereiken. waarmee heb je je site gemaakt gebruik je serverside scripting, zo ja: welke, vermeld ook eventueel gebruikte componenten/database omgevingen
quote:alleen eigen gemaakte sites kunnen hier worden aangeboden het plaatsen van een niet zelf gemaakt forum of site, zoals phpbb, ikonboard, cu2, blogger.com, weblog.com heeft geen nut. dit heb je zelf geinstalleerd en wordt niet als eigen gemaakte site gezien. ook niet met een andere layout.
op http://mobileskinz.org/other.php is het plaatje http://mobileskinz.org/pimg/pre.jpg dead. (helemaal rechtsonder)quote:op vrijdag 8 juli 2005 11:25 schreef revel het volgende:
http://mobileskinz.org
je kan een picture uploaden en daarna downloaden op je mobieltje als wallpaper in het juiste formaat. daarnaast staan er ook een redelijk aantal gratis wallpapers voor je mobieltje.
het design is door iemand anders gedaan, ik vraag me meer af of het een beetje duidelijk is hoe het werkt.
achtergrond herhaalt zich op 1280x1024, dan ben ik nog mild want ik zit hier eigenlijk op 1600x1200quote:op woensdag 6 juli 2005 10:12 schreef gr8w8 het volgende:
de mijne http://www.tikfout.nl/ heeft pas een nieuwe opmaak enzo. ....
uhu, klopt. plaatje herhaalt zich, ook bedoelt voor die instellingen, worden ook het meest gebruikt. geen idee hoe ik dat beter kan maken, maar dat zoek ik nog wel een keer uit. thanks ieg.quote:op vrijdag 8 juli 2005 11:46 schreef revel het volgende:
[..]
achtergrond herhaalt zich op 1280x1024, dan ben ik nog mild want ik zit hier eigenlijk op 1600x1200
kleuren vind ik een beetje erg hard en this gewoon een standaard weblog layout.
je pagina ziet er in ie iig niet uit. het nieuwsblok loopt over in het hoofdframe, en de tekst staat daar weer rechts vanquote:op zondag 10 juli 2005 14:03 schreef the_jasper het volgende:
ligt het nou aan mij of doet de laatste pagina vreemd in ie?
werk ff de hoekjes af. want je wilt niet zeggen dat dat netjes is afgewerktquote:op zondag 10 juli 2005 13:52 schreef the_jasper het volgende:
hoi
ben een beetje uit verveling aan het fotoshoppen geweest het is dus heel simpel
heb dit met php en css in 2 uurtjes inelkaar gezet, photoshoppen duurde nog het langste
het heeft nog niet echt nut maar het is gewoon een oefening om een beetje beter te worden in photoshop
en jah ik weet dat de hoek linksonder van de afbeelding niet goed is
so please constructief commentaar
http://test.familie-gerbers.nl
dat van die hoekjes zei ik alquote:op zondag 10 juli 2005 14:13 schreef jagermaster het volgende:
[..]
werk ff de hoekjes af. want je wilt niet zeggen dat dat netjes is afgewerkt
er staat weinig op. header ziet er wel grappig uit weet alleen niet waar psychedelic opslaat...
voor de html moet je is gaan kijken of je iets kan gaan doen met div in plaats van table.
ja leer html. ff heel kort een stukje code van je:quote:op zondag 10 juli 2005 14:46 schreef the_jasper het volgende:
maar die andere site drijft me echt tot waanzin![]()
hij werkt perfect in firefox en opera, ik dacht dan werkt het wel in ie
open ik het op een andere pc schrik ik me rot
maar wat zien jullie alles doorelkaar of zie je 2 witte lijntjes en een scheven onderlijn
dat laaste zie ik iig
iemand een oplossing![]()
![]()
![]()
(ik was zonet er nog wel mee aan het kloten dus je kan een mislukte test hebben gezien)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |