Shota Arveladze heeft nooit gespeeld bij Vitesse. Ik meen dat hij bij een Turkse middenmotor en Dinamo Tiflis heeft gespeeld voordat hij naar Ajax kwam.quote:Op donderdag 2 juni 2005 12:50 schreef Sjakie01 het volgende:
[..]
Nee, ik denk dat jij Arveladze bedoelt.
Clubs: Vitesse - Ajax - Glasgow Rangers - Volgend jaar misschien AZ
Okey, mijn fout danquote:Op donderdag 2 juni 2005 13:13 schreef Kaalhei het volgende:
[..]
Shota Arveladze heeft nooit gespeeld bij Vitesse. Ik meen dat hij bij een Turkse middenmotor en Dinamo Tiflis heeft gespeeld voordat hij naar Ajax kwam.
Ik ben er zelf een groot voorstander om verplicht de bron te vermelden. Kleine moeite om de link te plakken als je iets hebt gelezen. En dat maakt het eea ook geloofwaardiger.quote:Op donderdag 2 juni 2005 15:42 schreef Stefkuh het volgende:
Wanneer gaan er eens bans vallen voor bron vragen in een geruchten topic?
Archil zat volgens mij bij Vitesse toch? en NAC sowiesoquote:Op donderdag 2 juni 2005 13:13 schreef Kaalhei het volgende:
[..]
Shota Arveladze heeft nooit gespeeld bij Vitesse. Ik meen dat hij bij een Turkse middenmotor en Dinamo Tiflis heeft gespeeld voordat hij naar Ajax kwam.
http://krant.telegraaf.nl(...)fotos/spo.nacrkc.jpgquote:Op donderdag 2 juni 2005 15:58 schreef Lennox het volgende:
[..]
Archil zat volgens mij bij Vitesse toch? en NAC sowieso
Het artikel uit VI:quote:Op woensdag 1 juni 2005 14:33 schreef Trancemaster het volgende:
Kees Kwakman van Volendam naar Twente, Vitesse of Ado
Iemand meer info? Stond in VI
quote:Kees Kwakman (21) staat in de belangstelling van FC Twente, Vitesse en ADO Den Haag. De centrale verdediger van FC Volendam is bezig aan zijn eerste jaar als prof en ontwikkelt zich stormachtig. "Sinds Ernie Brandts trainer is, ben ik echt beter gaan spelen", zegt Kwakman. "Job Dragtsma gebruikte me vaak als middenvelder, maar ik voel me het prettigst achterin. In de jeugd speelde ik ook altijd in de verdediging." Het contract van de Volendammer loopt medio 2006 af. De mogelijkheid bestaat dus dat hij over een jaar gratis de deur uitloopt. "Daarom hoop ik dat er binnenkort een leuke club voor hem komt", zegt voorzitter Henk Kras. "Kunnen we tenminste nog iets aan hem verdienen. Of we bieden hem een nieuwe verbintenis aan, maar het is maar de vraag of hij daarop ingaat." Kwakman: "Bij Volendam blijven is geen straf, maar je wilt altijd hogerop."
mis, die gaat naar Eindhovenquote:Op woensdag 1 juni 2005 21:56 schreef rubbereend het volgende:
[..]
k voorspel dan Demouge naar de GRaafschap
Dat meen je niet.quote:Op donderdag 2 juni 2005 16:38 schreef Nywuob het volgende:
Ballack naar Real Madrid
Ricardo van Sporting naar Arsenal
idd maar dat is inmiddels geen gerucht meerquote:
Wil alleen maar zeggenquote:Op donderdag 2 juni 2005 15:45 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Ik ben er zelf een groot voorstander om verplicht de bron te vermelden. Kleine moeite om de link te plakken als je iets hebt gelezen. En dat maakt het eea ook geloofwaardiger.
Trabzonspor.quote:Op donderdag 2 juni 2005 13:13 schreef Kaalhei het volgende:
[..]
Shota Arveladze heeft nooit gespeeld bij Vitesse. Ik meen dat hij bij een Turkse middenmotor en Dinamo Tiflis heeft gespeeld voordat hij naar Ajax kwam.
ach dat hangt volgens mij an vele transfers uit die tijd, maar weinig veroodelingen tot nu toequote:Op donderdag 2 juni 2005 20:17 schreef WaStEd het volgende:
[..]
Hing een luchtje aan die transfers ook....... (zegt de FIOD)
quote:Op donderdag 2 juni 2005 20:34 schreef FrikandelSpecialist het volgende:
Bogarde heeft bespreking gehad in Alkmaar. Davids heeft die binnenkort.
Kluivert, Davids en Bogarde worden tegelijkertijd gepresenteerd, de stunt-deal is nog steeds in de maak. Davids speelt belangrijke rol in de komst van twijfelaar Kluivert, die alleen wil als Davids komt.
De Kabel wordt in Alkmaar weer in het stopcontact gestoken, en zet AZ onder electrische voltages.
Sar Blind.. de Boertjes, Silooy en Overmars... dan issie compleet..quote:Op donderdag 2 juni 2005 22:44 schreef Kaalhei het volgende:
Ik mis Finidi George, Kanu, Rijkaard en Jari Litmanen een beetje in het verhaal.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |