De Diane is toch niet meer te verkrijgen? Tenminste volgens mijn apotheek is de Diane uit de handel en vervangen door de Minerva.quote:Op zondag 17 juli 2005 21:28 schreef imago het volgende:
[..]
Van Microgynon30 naar Diane-35.
Nou stond ik er sowieso om bekend dat ik een jankerd ben hoor. Dus ik weet niet of ik van Microgynon extra emotioneel werd, het kan ook gewoon zijn dat de pil er niks aan veranderde en dat ik gewoon uit mezelf zo'n huilebalk was. Maar Diane-35 heeft het in ieder geval wel minder gemaakt. Heb de afgelopen paar weken een paar hele rotte dingen meegemaakt en ik voelde me rot en was verdrietig, en heb ook wel even gejankt enzo, maar lang niet zo hysterisch als vroeger
Minerva is de "merkloze" goedkope variant van de Diane-35. Ze zeggen dat het compleet hetzelfde is, maar veel mensen merken toch verschillen, zie: Ernstige klachten door naamloze Diane 35 variant...quote:Op zondag 17 juli 2005 22:35 schreef DuchessX het volgende:
De Diane is toch niet meer te verkrijgen? Tenminste volgens mijn apotheek is de Diane uit de handel en vervangen door de Minerva.
Nou lekker is dat!quote:Op zondag 17 juli 2005 23:45 schreef imago het volgende:
[..]
Minerva is de "merkloze" goedkope variant van de Diane-35. Ze zeggen dat het compleet hetzelfde is, maar veel mensen merken toch verschillen, zie: Ernstige klachten door naamloze Diane 35 variant...
Ik bestel mijn pil via internet en heb specifiek gevraagd om de Diane-35. Maar je hoort wel meer over apotheken die niet mee willen werken en met smoesjes komen om mensen toch die andere variant te verkopen
Migraine kan een teken zijn dat je moet stoppen met de pil. Als je ook last hebt van "flitsen" of aura's die tijdens migraine voorkomen, moet je naar de dokter met dit verhaal. Anders hoef je je geen zorgen te maken.quote:Op dinsdag 19 juli 2005 14:14 schreef PuinzOOi het volgende:
...Ik heb vaak last van migraine-achtige verschijnselen zoals me wazig, misselijk, duizelig etc. voelen - vaak zet een echte hoofdpijn niet door en voel ik me een paar dagen achtereen beroerd...
Wat bedoel je met een halve. Een halve anticonceptiepil? Dat lijkt me stug, die kun je moeilijk halveren. Als dat wel het geval is, hoe haalt ze het in haar hoofd. De pil is een middel wat je nauwgezet moet gebruiken, volgens de bijsluiter. Die zij overduidelijk niet heeft gelezen. Er is wel een kans dat ze zwanger is, juist in week 1 is een pil vergeten gevaarlijk. Misschien moeten jullie toch eens samen de bijsluiter doornemen, of anders eens samen naar de huisarts, eens bijpraten over hoe je de pil gebruikt, en wat te doen bij twijfelmomenten.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 16:20 schreef keesv het volgende:
HELP HELP.
Op het moment word ik even helemaal gek van mijn vriendin.
Mijn vriendin is al jaren aan de pil en nu flikt ze me dit......
Ze heeft de pil doorgeslikt. Eigenlijk had ze 8 juli ongesteld moeten worden, maar doordat ze hem doorslikte is ze het niet geworden. Nu zijn we lekker op vakantie geweest en wat gebeurd er. Ze gaat aan de diaree. Niet vaak nadat ze de pil had geslikt gelukkig maar. Maar 1 keer wel dus heel verstandig nam ze er nog . Wat blijkt later, heeft ze een halve genomen. Nu heeft ze de dagen erna ook maar een halve genomen. Dit was allemaal rond de 13e en 14e.
Eigenlijk eind 1 begin 2e week.
Kan ze nu zwanger zijn?
quote:Op dinsdag 26 juli 2005 16:53 schreef keesv het volgende:
Ze slikt microginon 30.
Bijna dagelijks sex in de week van 12 en 19 juli. Daarna minder omdat ze soms misselijk en buikpijn had.
Ik denk ook dat het als geen pil telt. Maar dan had ze al eerder ongesteld moeten worden toch?
als ze alles normaal had geslikt da moet ze a.s vrijdag ngesteld worden.
Maar ik word gek.
Maar met een doorslikstrip kun je toch op elk moment stoppen waarna je "meteen" ongesteld wordt ? (Meteen alsin: tijd die er normaal ook tussen stoppen met strip en bloeden zit)quote:Op dinsdag 26 juli 2005 16:56 schreef Aventura het volgende:
Ze wordt pas ongesteld als ze met haar strip stopt. Als ik het goed begrijp is haar huidige strip de 29ste op (omdat ze op 8 juli met haar strip begon)? Dan moest ze een paar dagen erna wel ongesteld worden. Of is ze eerder gestopt. Ook dan geldt dat er binnen 1-5 dagen ongeveer wel een bloeding komt. Niet eerder, want als je de pil doorslikt, word je niet ongesteld.
Ja, ik draag die optie toch ook aan, ik vraag of ze misschien eerder is gestopt. Maar ook dan moet je uiteraard binnen enkele dagen met bloeden beginnen. Gebeurt dat niet, dan kan er sprake zijn van een zwangerschapquote:Op dinsdag 26 juli 2005 16:58 schreef AudreyHepburn het volgende:
[..]
Maar met een doorslikstrip kun je toch op elk moment stoppen waarna je "meteen" ongesteld wordt ? (Meteen alsin: tijd die er normaal ook tussen stoppen met strip en bloeden zit)
(Hit me if I'm wrong, ik wil niemand op verkeerde ideeen brengen. )
Normaal gesproken is het natuurlijk geen probleem en mag je hem maximaal 7 dagen vervroegen (dus minimaal 14 dagen de pil slikken). In dit geval is er zulke specifieke kennis voor nodig, dat ik je aan raadt om naar de apotheek te gaan en daar even je vraag te stellen.quote:Op zondag 31 juli 2005 15:57 schreef vliegtuigje het volgende:
Hoe dan ook, ik zou graag willen weten of het vervroegen van de stopweek mogelijk is, zonder dat de maand erop óók onveilig wordt![]()
quote:u kunt uw menstruatie uitstellen door zonder tabletvrije periode verder te gaan met een nieuwe strip stederil 30. U kunt met deze strip doorgaan totdat alle tabletten op zijn of desgewenst eerder stoppen.
Nee. In de bijsluiter staat letterlijk dat het alleen gevaarlijk is als jebinnen drie tot vier uur overgeeft. Geef je later over, dan is de pil voldoende in je lichaam opgenomen om de werking niet te doen verminderen.quote:Op dinsdag 2 augustus 2005 01:35 schreef ClioSporT het volgende:
Stel je neemt de pil om 12 uur en 7 uur later moet je overgeven, moet je dan een nieuwe pil innemen?
quote:Wat te doen in geval van overgeven?
Als u binnen 3-4 uur na het innemen van een tablet moet overgeven is er een kans dat de werkzame stoffen niet volledig in het lichaam worden opgenomen.
Bedankt nogquote:Op maandag 1 augustus 2005 11:22 schreef innovative het volgende:
[..]
...
Over de bijsluiter, ik heb ook stederil 30 en daar staat letterlijk in
[..]
Je kunt je stopweek ook een dag verkorten (LET OP! NOOIT VERLENGEN!!) Zodat je gewoon weer met dezelfde pildag begint. Die pillenstrip kun je meteen bewaren als reservestrip, voor als je een keer weer wilt opschuiven, of als je moet overgeven ofzo... Je kunt ook gewoon de volgende keer drie weken langer de pil doorslikken, dan heb je 6 reservepillen, ipv een hele strip...quote:Op woensdag 10 augustus 2005 22:55 schreef Nugget het volgende:
Ik begin met slikken altijd op de vrijdag en word dan ongesteld op zondag. Als ik nu mijn menstruatie 1 dag uit stel (ik moet zondag ongesteld worden en dat komt gewoon even *extreem* slecht uit), dus van de nieuwe strip de zaterdag ook slik, moet ik dan na mijn stopweek daarna van een geheel nieuwe strip weer de zaterdag beginnen te slikken en kan ik dan die andere strip (waarvan ik 1 pil heb doorgeslikt) zeg maar weggooien?En schuif ik het dan dus voor altijd op, dat mijn startdag gewoon zaterdag word? Sorry als dit eventueel domme vragen zijn maar damn ik snapte niets van de halve voor mij niet relevante informatie op het net en wil het wel gewoon precies weten
p.s Ik slik minerva, 1 fase pil dus.
you're welcome, ik bedoelde alleen wel 2 weken doorslikken om 6 pillen over te houden... maar goed, dat begreep je denk ik welquote:Op woensdag 10 augustus 2005 23:30 schreef Nugget het volgende:
Helder, dankjewel djenneke :-)
Of het ook accuut kan weet ik niet maar ik heb inderdaad ook een keer een speciaal pilletje van m'n huisarts gekregen om mijn menstruatie tegen te houden toen een vakantie voor de deur staat... het werkte wel, maar ik voelde me wel een beetje raar die week: net alsof je iets kunstmatig tegenhoudt (wat ook daadwerkelijk gebeurt dus). Ik zou morgenochtend meteen bellen en informeren, hoewel ik bang ben dat het al te laat is...quote:Op woensdag 17 augustus 2005 00:55 schreef Leintjeuh het volgende:
Ik hoop dat er nog iemand online is... T probleem is t volgende. Een vriendin van me wil mee naar lowlands donderdag. Ze heeft zaterdag haar laatste pil genomen, dus nu haar nieuwe strip aanbreken is een slecht idee, omdat ze morgen (woensdag) ongesteld moet worden.
Nou heb ik een keer gelezen hier op fok! dat er een of andere pil is die je van je huisarts kan krijgen die je menstruatie ACCUUT stopt/uitsteld... Kan iemand me de naam van dit medicijn geven? De search is zo brak, anders had ik t zelf wel gezocht...
Alvast DANK!
Had ik ook toen ik met de pil begon, daarvoor had ik er nooit last van. Ik had de microgynon 30. Ik kwam ook veel aan van die microgynon, heb nu de yasmin en het gaat een stuk beter. M'n huid is ook weer normaal trouwensquote:Op maandag 15 augustus 2005 19:44 schreef MissPeppertje het volgende:
IK ZIT ONDER DE PUISTJES!!! NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!
Ben ik godver 21 nog nooit puistjes gehad krijg ik puistjes![]()
Nou ja, mijn huisarts zie dat het normaal was, omdat je hormonen de weg even kwijt zijn....maar ik heb een hele andere huidsoort nu, van een droge kleine porie huid, naar een vette grote porie huid
Ik lijkt net een puber!
(moest ik even kwijt, aangezien ik echt GEK word!)
Hoe kun je nou niet precies weten welke pil je vergeten hebt?quote:Op zaterdag 20 augustus 2005 08:45 schreef Stiemie het volgende:
Handig topic zeg! Even een vraagje...
Ik ben vorige week vrijdag (12 aug) begonnen met een nieuwe pilstrip. Nu zag ik gisterem bij het innemen van de pil dat ik er een vergeten ben in te nemen (Ik denk zelf die van afgelopen donderdag 18 aug) De laatste keer dat we gevreeen hebben is volgens mij zondag 14 aug...
Nu heb ik de bijsluiter gelezen en op internet gezocht, maar de informatie is nogal anders.Volgens internet kan het kwaad als je in de hele week voor je de pil in de 1e week vergeet sex hebt gehad Volgens de bijsluiter kan het alleen kwaad als je 48 uur voor het vergeten van de pil sex hebt gehad
Wat is het nu? Ik gebruik trouwens de pil Mercilon...
Dat heb ik ook weleens als ik de pil heb doorgeslikt. Dan kan ik op een willekeurig moment zomaar 1 of meerdere keren wat bloed verliezen. Wel heel weinig hoor.quote:Op zaterdag 20 augustus 2005 13:04 schreef NietGroen het volgende:
Mijn vriendin slikt de pil en heeft nu toch bloed verloren terwijl het niet haar stopweek is.
Ze heeft 2 weken geleden wel de pil doorgeslikt. Kan het daarmee te maken hebben? Ze staat overigens niet onder spanning, of is ziek geweest ofzo. Iemand een idee wat dit kan zijn?
ok, kan dus geen kwaad?quote:Op zaterdag 20 augustus 2005 13:06 schreef Aventura het volgende:
[..]
Dat heb ik ook weleens als ik de pil heb doorgeslikt. Dan kan ik op een willekeurig moment zomaar 1 of meerdere keren wat bloed verliezen. Wel heel weinig hoor.
Ik kijk eigenlijk altijd wel of ik de ma di wo do etc uit de verpakking trek en weet eigenlijk wel zeker dat het die van donderdag moet zijn geweest (die zat er tenminste op vrijdag nog in.) Maar op een of andere manier ga ik dan toch twijfelen... Zo van "misschien is het me hiervoor niet opgevallen dat ik niet de juiste dag in heb genomen..." Zal wel soort (faal)angst of zo zijn denk ik...quote:Op zaterdag 20 augustus 2005 11:24 schreef Aventura het volgende:
[..]
Hoe kun je nou niet precies weten welke pil je vergeten hebt?
oh op die manier bedoel je..had ik niet bij stilgetaanquote:Op zaterdag 20 augustus 2005 21:28 schreef Stiemie het volgende:
[..]
Ik kijk eigenlijk altijd wel of ik de ma di wo do etc uit de verpakking trek en weet eigenlijk wel zeker dat het die van donderdag moet zijn geweest (die zat er tenminste op vrijdag nog in.) Maar op een of andere manier ga ik dan toch twijfelen... Zo van "misschien is het me hiervoor niet opgevallen dat ik niet de juiste dag in heb genomen..." Zal wel soort (faal)angst of zo zijn denk ik...![]()
Ja vervelend he die mixed messages. Ws. wil die huisarts gewoon het zekere voor het onzekere nemen.quote:Heb vanmorgen in ieder geval de huisarts gesproken en die zei ook dat de kans nihil is... Ze vertelde me ook dat we de rest van de pilstrip condooms moeten gebruiken. Maar nu las ik vanmiddag de bijsluiter en die zegt juist dat de pil maar een week onveilig is en dat ie daarna gewoon weer werkt...Zucht waarom is het niet allemaal wat duidelijker?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |