Boeren Joden Advocaten whats the difference... zakkevuller...quote:Op woensdag 25 mei 2005 18:33 schreef cultheld het volgende:
[..]
Onzin. Hij is geen zakkenvuller; Maar een boer.
Wat loop jij slap te lullen?quote:Op woensdag 25 mei 2005 18:35 schreef WaStEd het volgende:
[..]
Boeren Joden Advocaten whats the difference... zakkevuller...
Als Hiddink een zakkenvuller was, dan had hij PSV al lang verlaten.quote:Op woensdag 25 mei 2005 18:35 schreef WaStEd het volgende:
[..]
Boeren Joden Advocaten whats the difference... zakkevuller...
Ken jij z'n contract dan ?quote:Op woensdag 25 mei 2005 18:40 schreef cultheld het volgende:
[..]
Als Hiddink een zakkenvuller was, dan had hij PSV al lang verlaten.
Beste kerel, het ging over een TD voor Ajax, en Hiddink zou een goeie zijnquote:Op woensdag 25 mei 2005 18:41 schreef JaWi het volgende:
Zeg knul, het gaat hier over Ajax en niet over Hiddink.
Waarschijnlijk wel.quote:Op woensdag 25 mei 2005 18:45 schreef WaStEd het volgende:
[..]
Gaan we die houte klaas Rosenberg nog kopen ?
En ik heb liever niet dat we het hier over PSV hebbenquote:Op woensdag 25 mei 2005 18:45 schreef WaStEd het volgende:
[..]
Beste kerel, het ging over een TD voor Ajax, en Hiddink zou een goeie zijn
Ok back to business.... Gaan we die houte klaas Rosenberg nog kopen ?
quote:Op 11 mei 2005 zei Danny Blind in de Sp!ts het volgende:
Mijn vader is Feyenoord-supporter. Door hem werd ik dat ook.
quote:25/5/2005 - Van Eijden: komst Davids en Frank de Boer niet aan de orde
(Gepost door RvN)
Volgens Arie van Eijden is er geen sprake van dat Edgar Davids en Frank de Boer de ploeg zouden komen versterken, zoals de geruchten gaan in de media. Hij liet dat weten in de papieren uitgave van Voetbal International. Davids zou Ajax hebben laten weten nog niet te willen terugkeren naar Nederland, aldus Van Eijden. Dat is in tegenspraak met wat de middenvelder zelf aangaf. Die liet weten open te staan voor Ajax en AZ. Met Frank de Boer zou niet zijn gesproken, anders dan de contacten voor een stage in verband met de trainerscursus. RTVNH meldde tot twee keer toe over concrete contacten.
Moet vd Eijnden z'n kop gewoon is houden nu en zich niet teveel meer bemoeien met zaken die over de toekomst gaan ?quote:
Bij AT 5 was Davids erg duidelijk.quote:Op woensdag 25 mei 2005 19:22 schreef JaWi het volgende:
Van Eijden lult uit zijn nek. Frank is wel mee gesproken en die heeft het iig zelf toegegeven. En Davids heeft gisteren zelf gezegd dat hij naar NL zou willen.
laatste seizoen topscorer toch?quote:Op woensdag 25 mei 2005 19:46 schreef cultheld het volgende:
Rosenberg heeft niet bepaald een respectabel moyenne.
Nou ja, 2 spitsen, een aardige vent voor in de kleedkamer en een mogelijke koekenbakker...quote:Op woensdag 25 mei 2005 22:01 schreef Erwtensoep het volgende:
Tja Rosenberg
Hebben we straks 4 spitsen... Lijkt me toch een beetje teveel van het goede
Keep on dreaming JaWi.quote:Op woensdag 25 mei 2005 19:22 schreef JaWi het volgende:
Van Eijden lult uit zijn nek. Frank is wel mee gesproken en die heeft het iig zelf toegegeven. En Davids heeft gisteren zelf gezegd dat hij naar NL zou willen.
Hiddink is een wereldburger en zoekt een club uit op gevoel, ook de financiele aspecten blijven niet onderbelicht, maar als hij een zakkenvuller zou zijn was ie nu coach in het Midden Oosten od Azie.quote:Op woensdag 25 mei 2005 18:20 schreef WaStEd het volgende:
[..]
Rot nou op met je jodengelul, Hiddink is een zakkenvuller en heeft er nooit afwijzend op geantwoord.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |