Toch niet om half 5 's nachts hé.quote:Op zondag 5 juni 2005 04:30 schreef WeirdMicky het volgende:
M'n zusje van 10 is echt cool. Ze speelt op everest poker voor 5 cent...met gratis entree. En ze heeft nu al 2 vd 3 potjes gewonnen![]()
quote:Op zondag 5 juni 2005 03:03 schreef Notoire_Gek het volgende:
Tafel 1 .................. 255 - 30 = $ 225,00 winst
Tafel 2 .................. 421 - 90 = $ 331,00 winst
------------------------------------------------------
................................................$ 556,00 winst
Niet te veel sigarenrook in haar gezicht blazen he.quote:Op maandag 6 juni 2005 18:37 schreef Johan-Derksen het volgende:
Ik niet... Heb een keer een date.. Dus ik kan zeer waarschijnlijk niet
Tis ook niet letterlijk een date...quote:Op maandag 6 juni 2005 18:50 schreef nostra het volgende:
[..]
Niet te veel sigarenrook in haar gezicht blazen he.
En niet over pocket aces gaan praten.Have fun!
wat een vage dag trouwens voor een date
Vorige week duurde het iets van anderhalf uur geloofik? Met 10 man... Nu zijn er pas 5 inschrijvingenquote:Op maandag 6 juni 2005 20:37 schreef janatwork het volgende:
even een vraagje hoelang duurt dat toernooi vanavond?
Lees: mijn vriendin bleef me maar aan mijn kop zeuren dat ik teveel achter internet zat. Nu heb ik pikstraf en ben ik te laat voor het toernooi.quote:Op maandag 6 juni 2005 21:24 schreef Johan-Derksen het volgende:
Kut.. de wip duurde te lang... Net het toernooi gemist...
Niet te laat, 2e geworden... En ik eerstequote:Op maandag 6 juni 2005 21:53 schreef nostra het volgende:
[..]
Lees: mijn vriendin bleef me maar aan mijn kop zeuren dat ik teveel achter internet zat. Nu heb ik pikstraf en ben ik te laat voor het toernooi.
Ik had het over JD.quote:Op maandag 6 juni 2005 22:18 schreef Flappie666 het volgende:
Niet te laat, 2e geworden... En ik eerste![]()
quote:Op maandag 6 juni 2005 22:20 schreef nostra het volgende:
[..]
Ik had het over JD.
Congrats! We moeten trouwens nog wel eens wat aan die puntentelling doen eigenlijk, het is wat unfair dat ik nu ver bovenaan sta, alleen maar omdat ik alle toernooien gespeeld heb. Maar ik heb niet zo'n zin in allerlei gereken eigenlijk. Bovendien, JD is aan het neuken en ik start windows mediaplayer weer op, daar mag wel wat tegenover staan.![]()
Goed plan, dan staat de ware God bovenaanquote:Op maandag 6 juni 2005 22:55 schreef Johan-Derksen het volgende:
Ik had het in het begin er al over... Iemand die aan alle toernooien meedoet, wint... Kort door de bocht...
Denk nog eens aan mn tips qua % of zo
quote:Op maandag 6 juni 2005 23:37 schreef Notoire_Gek het volgende:
[..]
Goed plan, dan staat de ware God bovenaan
Fugie
Maar je kan best op steeds andere pokersites spelenquote:Op vrijdag 3 juni 2005 14:17 schreef FreedonNadd het volgende:
[..]
Ook dat wordt gelogd als jij altijd met dezelfde persoon aan tafel zit en er rare calls zijn dan wordt je ook gebanned.
Erectieproblemen JD?quote:Op maandag 6 juni 2005 21:24 schreef Johan-Derksen het volgende:
Kut.. de wip duurde te lang... Net het toernooi gemist...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |