Je vergat je smiley trouwens.quote:Op donderdag 15 december 2005 17:15 schreef TheWilliedockSaints het volgende:
[..]
meng je in de discussie of ga weg
???
volgens mij draven we nu een beetje door..quote:Op donderdag 15 december 2005 17:38 schreef gr8w8 het volgende:
Als je totaal onbekend bent met een fenomeen, hoe wil je dan een labeltje eraan toewijzen, buiten het predikaat "vreemd" of "onbekend"?
[..]
Je vergat je smiley trouwens.![]()
Hoe heb je dat thuis gedaan dan? Ben er wel nieuwsgierig naar...quote:Op dinsdag 23 augustus 2005 19:24 schreef FuifDuif het volgende:
Dr. Masaru Emoto met het waterexperiment is trouwens echt geweldig. Je kunt dat ook zelf thuis uitproberen en het werkt!
Je gaat die film toch niet serieus nemen hequote:Op woensdag 28 december 2005 18:51 schreef Hallulama het volgende:
Oh ImmovableMind, you scary cat, your nick name fits perfectly!
Ramtha zei wijze dingen:
- "How could man sin against God?"
- "I don't think you're bad, I don't think you're good either, I think you're God!" (menig natuurkundige zal deze uitspraak onderschrijven, afhankelijk van de definitie van "God", mind you)
In MILF Hunter zegt men alleen maar zoiets als "Wanna fuck?", ik bedoel, DAAR zou ik pas bang van worden
Gelul, ook mensen die de zaak niet helemaal op een rijtje hebben kunnen hele goede dingen zeggen.quote:Op vrijdag 13 januari 2006 12:05 schreef onemangang het volgende:
Wil je weten wie die blonde vrouw Ramtha eigenlijk is, dan moet je eens naar dit filmpje kijken. Zij zit in het begin. En denkt dat ze een 3500 jaar oude strijder uit atlantis is. En is daar nog serieus over ook.
Weet je gelijk in welke categorie je deze film moet plaatsen.
Tuurlijk, daar heb je wel gelijk in, maar iemand die denkt dat ze de reincarnatie is van een strijder uit een mythisch land (en dar zelf niet eens de locatie van aan kan wijzen) in een programma dat zich profileert als 'wetenschappelijk' kan ik niet serieus nemen. Misschien wel als aangeklede Donald Duck in een show van Disneyland, maar in een film als deze?quote:Op vrijdag 13 januari 2006 12:14 schreef Hallulama het volgende:
Net zoals een manke ook weet hoeveel 1 + 1 is, of een mentaal gestoorde nog altijd prachtig kan tekenen, of niet boert tijdens het eten, terwijl jij dat wel doet.
Jij denkt dat als een bepaalde persoon iets doet wat volgens bepaalde algemene regels niet door de beugel kan, dat dan direct ALLES wat van die bepaalde persoon komt niet door de beugel kan.
Dat is ook mijn instellig over de film. Haal eruit wat jezelf kunt gebruiken. Voor de rest zitten er idd veel pseudo wetenschappelijke dingen in... maar wie zegt dat deze dingen incorrect zijn? Vooral op spiritueel gebied zijn veel dingenhandig om toe te passen. En zeker op dat vlak gebruik je alleen zdie dingen die jezelf aanstaan. Op deze fiets heeft deze film mij op persoonlijk vlak heel fel vooruit geholpen...quote:Op vrijdag 13 januari 2006 12:44 schreef Hallulama het volgende:
Ik plak sowieso liever zo min mogelijk labels op wat dan ook, en als andere dat doen, zoals deze film claimt wetenschappelijk te zijn, dan negeer ik dat gewoon, ik haal er slechts uit wat er voor mij in zit, zonder bevooroordeeld te zijn door wat dan ook.
Wat wordt er door wie dan ook gezegd, en wat heb ik er aan?
Maar eeh, heb je wel gehoord wat Ramtha zoal verkondigde in de film?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |