Plichtmatig met een Schulp en Jansen op "niveau" en een van Iersel die over de zeik was.quote:Op dinsdag 24 mei 2005 23:47 schreef TerroRobbie het volgende:
Hoe was de wedstrijd? Zag dat er een aantal jeudspelers meededen?
Bron?quote:Op dinsdag 24 mei 2005 23:58 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Plichtmatig met een Schulp en Jansen op "niveau" en een van Iersel die over de zeik was.
Er is een reeele kans dat de FC in de voorbereiding speelt tegen FC Porto.
En mij absoluut niet,opzouten met dat kutvolkquote:Op donderdag 26 mei 2005 00:38 schreef -Vaduz- het volgende:
Porto lijkt me toch net even iets mooier hoor.
Het leven van een Bosschenaar gaat niet over rozenquote:Op donderdag 26 mei 2005 13:02 schreef Reanimatie.com het volgende:
*zucht*
weet ik niet,kon het niet goed horen maar met tranen over de wangen stond ie met vd Horst te babbelen.quote:Op donderdag 26 mei 2005 17:45 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Waarom was Van Iersel over de zeik eigenlijk?
Ja, hele fijne jongens die Belgen, die hebben ons een keer gigantisch in de steek gelaten in Brussel bij Anderlecht uit. Was wel een flinke afknapper zeg.quote:Op donderdag 26 mei 2005 20:49 schreef TerroRobbie het volgende:
COME ON STANDARD!
STANDARD DEN BOSCH ALLEZ ALLEZ!
TerroRobbie schijnt laatste gespot te zijn terwijl hij zich uitleefde op een weerloos slachtoffer...quote:
Heb alleen de eerste helft gezien omdat ik in de rust naar de Hommel ben gegaan en toen stond het 0-3.quote:
Wat heeft De Hommel gedaan?quote:Op vrijdag 27 mei 2005 23:42 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Heb alleen de eerste helft gezien omdat ik in de rust naar de Hommel ben gegaan en toen stond het 0-3.
Het was zomeravondvoetbal zeg maar.
Schulp miste een "Panenka" trouwens,hij schoot over![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |