Kij, dát zou mij dus niet gebeuren.quote:Op donderdag 19 mei 2005 10:35 schreef MUUS het volgende:
En er staat nog een domme fout in ook.
quote:Op donderdag 19 mei 2005 10:20 schreef 9christensen het volgende:
godsamme wie rost m'n frituurtopic nu weer dicht dan
quote:Op donderdag 19 mei 2005 11:04 schreef Bupatih het volgende:
[..]
KijK, dát zou mij dus niet gebeuren.
Je hebt geen linkjes naar de filmpjesquote:Op donderdag 19 mei 2005 13:17 schreef Razor21 het volgende:
Ik wil het rukkerstopic weer terug![]()
We zullen nu echt heel braaf zijn![]()
Plz Plz![]()
Mjin blogspot link heb ik net naar Flabber en VK.com gemailed. Hoop dat ie bij hun op de blog komt te staan![]()
Ook een aanrader: http://xs.to/quote:Op donderdag 19 mei 2005 13:57 schreef VelvetAcidChrist het volgende:
Ipv. Imageshack: www.freefilehosting.net
Klopt, maar mijn werk gaat voorquote:Op donderdag 19 mei 2005 14:54 schreef patty het volgende:
Havoc, terecht hoor dat je mijn topic sloot onder het mom van baggerMaar kijk nog eens goed rond in onzin, want volgens mij zie jij het een en ander over het hoofd schat
Ik weiger dat aan te nemen. Ik heb namelijk het gevoel dat je wel degelijk een bepaalde vorm van humor hebt, echter profileert zich dat nog niet zo...quote:Op donderdag 19 mei 2005 15:07 schreef Havoc het volgende:
BrauN je zou nou ondertussen toch moeten weten dat ik geen humor heb.
Of Tineke Schouten.... hílarisch natuurlijk.quote:Op donderdag 19 mei 2005 15:12 schreef BrauN het volgende:
[..]
Kijk bijvoorbeeld eens wat vaker Jensen, of wat shows van André van Duin. Ontzettend goeie humor om te lachen. Wie weet doe je inspiratie op.
ah. eindelijk.quote:Op donderdag 19 mei 2005 15:22 schreef the_legend_killer het volgende:
Waarom is de XXXX post reekst op slot ?
Je bedoelt de verkapte homo krijg-een-gast-aan-het-rukken garp reeks?quote:Op donderdag 19 mei 2005 15:22 schreef the_legend_killer het volgende:
Waarom is de XXXX post reekst op slot ?
neequote:Op donderdag 19 mei 2005 15:25 schreef patty het volgende:
[..]
Je bedoelt de verkapte homo krijg-een-gast-aan-het-rukken garp reeks?
slecht voor wie?quote:Op donderdag 19 mei 2005 15:27 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
nee
en homo reeksen zijn slecht
Slecht is dan weer overdreven maar ik vind zo'n XXXXX post topic reeks beter dan zo'n Homo reeks.quote:
quote:Op donderdag 19 mei 2005 15:40 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Slecht is dan weer overdreven maar ik vind zo'n XXXXX post topic reeks beter dan zo'n Homo reeks.
In XXXX topic komen verschillende mensen
En in Homo reeks is alleen slowchat voor een paar mensen homo's
Nope, voor de tigste keer, verzin maar een ander onderwerp.quote:Op donderdag 19 mei 2005 16:16 schreef BrauN het volgende:
Havoc, stel dat deze vol komt: Snacks anyone? ...
Daar mag wel een sequel van geopend worden hè? Ik bedoel... dat topic houdt de frituurfanatici nog enigzins in het gareel. Als er niet zo'n soort centraal topic zal blijven bestaan wordt er om de haverklap een voedingsproduct-topic geopend en dat zouden we natuurlijk niet willen.
quote:Op donderdag 19 mei 2005 15:22 schreef the_legend_killer het volgende:
Waarom is de XXXX post reekst op slot ?
quote:Op donderdag 19 mei 2005 10:03 schreef MUUS het volgende:
Mogguh.
Postaantallentopic en CTRL V topic zijn op slot en gaan niet meer open. Dat soort niet boeiende postopkrikmeuk doen we niet meer aan.
Dawast.
al meer dan 1000 delen;quote:Op donderdag 19 mei 2005 21:54 schreef star_gazer het volgende:
Kan er geen centrale poepreeks komen?
Bier topicquote:Op donderdag 19 mei 2005 17:21 schreef Havoc het volgende:
[..]
Nope, voor de tigste keer, verzin maar een ander onderwerp.
Goed idee, want ik verveel me de tering en er is geen enkel leuk topic open.quote:Op vrijdag 20 mei 2005 01:07 schreef killswitch het volgende:
is het geen idee om alle reeksen op slot te tyfen en een centraal SC topic te maken, zoals wel meer subfora hebben?
hey gezellie hier!quote:Op vrijdag 20 mei 2005 01:10 schreef cerror het volgende:
[..]
Goed idee, want ik verveel me de tering en er is geen enkel leuk topic open.
Gijsjes en GPDquote:Op vrijdag 20 mei 2005 01:07 schreef killswitch het volgende:
is het geen idee om alle reeksen op slot te tyfen en een centraal SC topic te maken, zoals wel meer subfora hebben?
quote:Op vrijdag 20 mei 2005 01:07 schreef killswitch het volgende:
is het geen idee om alle reeksen op slot te tyfen en een centraal SC topic te maken, zoals wel meer subfora hebben?
En poepquote:Op vrijdag 20 mei 2005 08:46 schreef Bendeleider het volgende:
En toch vind ik dat er een apart frituur en bier forum moet komen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |