abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_27071656



Louis : "Zijn jullie nou zo dom, of is AZ zo goed. Wij zijn de beste... van Alkmaar."

Ook de kantine-juffrouw is blij met Louis : "Hij levert ons een nieuwe keuken."

Party hier on met Oranje's hofleverancier.

(mod, maak er ff topic #6 van )
pi_27071706
quote:
Waarom zou Huntelaar in hemelsnaam over willen stappen van Heerenveen naar AZ?
Allebei hebben deze ploegen UEFA Cup voetbal, en Heerenveen betaalt volgens mij niet slechter dan AZ.
Heerenveen betaald beduidend slechter, AZ betaalt na de top 3 het beste. Waarom bij AZ wel en niet bij SCH ? Omdat Heerenveen Europees weinig klaarmaakt, weinig internationals kent, en lang niet zo aantrekkelijk speelt.
quote:
Bovendien heeft hij bij Heerenveen een relaxte trainer, en volgend seizoen staat er in Alkmaar een uitgerangeerde schreeuwlelijk van een trainer die behalve met een superselectie bij Ajax halverwege de jaren negentig overal heeft gefaald...
Niet fucken met Louis.
  dinsdag 17 mei 2005 @ 08:08:20 #3
72703 Lionheaad
Nothing beats a Lion
pi_27074342
quote:
Deze afbeelding is 900 * 110 pixels en 47KB groot. Hier op Fok! verwachten we dat je echte thumbnails maakt.
Kijk in de FAQ als je niet weet hoe dit moet.
wordt aan gewerkt....ben net terug
  dinsdag 17 mei 2005 @ 08:39:58 #4
67174 Dos37
Come on Twente
pi_27074534
quote:
Op dinsdag 17 mei 2005 00:50 schreef FrikandelSpecialist het volgende:

[..]

Heerenveen betaald beduidend slechter, AZ betaalt na de top 3 het beste. Waarom bij AZ wel en niet bij SCH ? Omdat Heerenveen Europees weinig klaarmaakt, weinig internationals kent, en lang niet zo aantrekkelijk speelt.
[..]
Dat is de vraag natuurlijk of dat zo blijft, als buitenstaander zie ik AZ zich niet verbeteren voor volgend seizoen. Het kan hetzelfde blijven of minder gaan. Lijkt me
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
  dinsdag 17 mei 2005 @ 08:44:06 #5
93214 DeTolk
Elk puntje telt.
pi_27074570
quote:
...die behalve met een superselectie bij Ajax halverwege de jaren negentig overal heeft gefaald...
Ok, die periode bij Oranje schenk ik je , maar bij Barca heeft ie het in zijn eerste periode netjes gedaan.
pi_27074595
Die topictitel
God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
pi_27074620
quote:
Op dinsdag 17 mei 2005 08:46 schreef cultheld het volgende:
Die topictitel
idd
  dinsdag 17 mei 2005 @ 08:49:40 #8
93214 DeTolk
Elk puntje telt.
pi_27074636
quote:
Op dinsdag 17 mei 2005 08:46 schreef cultheld het volgende:
Die topictitel
Echt zo van: We WORDEN kampioen ........... en o ja ook pakken we nog een bekertje in europa.....

zou leuk zijn, als Die andere noordhollandse club geen kampioen wordt volgend jaar....
pi_27074733
quote:

Feyenoord ziet af van AZ-verdediger

Brescia meldt zich voor Vlaar

Van onze Telesportredactie

ALKMAAR, dinsdag
Het Italiaanse Brescia onderneemt een serieuze poging om AZ-verdediger Ron Vlaar (20) in te lijven. Vandaag rond het middaguur schuift een delegatie van de Italiaanse club aan bij de technisch directeur van AZ, Martin van Geel, om te informeren naar de transfersom. De club uit de Serie A toonde eerder ook interesse voor AZ’er Barry van Galen, maar die ziet een transfer naar Brescia niet zitten.
Feyenoord heeft ook een visje uitgegooid bij de AZspeler, nadat het de Rotterdammers ter ore was gekomen dat de verdediger in Alkmaar nog een jeugdcontract heeft. „Ik ken Ron nog uit de tijd dat ik bondscoach van het Nederlands elftal onder de twintig jaar was en ben ervan overtuigd dat hij een versterking zou kunnen zijn voor Feyenoord”, vertelde Ruud Gullit over de AZspeler, die in de halve finale van de UEFA Cup tegen Sporting Lissabon een uitstekende indruk achterliet en door bondscoach Marco van Basten is voorgeselecteerd.
Toch lijkt de kans dat Vlaar volgend jaar echt in De Kuip speelt klein. „We dachten dat we Vlaar tegen de opleidingskosten konden overnemen, maar dat schijnt toch anders te zijn”, zei Gullit. „Nu we weten dat hij alleen door middel van een arbitragezaak voor een schijntje weg kan, zien we voorlopig van hem af. We hebben hem afgeraden het zo hard te spelen, omdat dat zo vroeg in zijn carrière niet goed is voor zijn reputatie. Bovendien hebben wij een goede relatie met AZ en wij willen dat zo houden.”
  dinsdag 17 mei 2005 @ 09:02:54 #10
67174 Dos37
Come on Twente
pi_27074776
quote:
Op dinsdag 17 mei 2005 08:59 schreef BliksemSchigt het volgende:

[..]
OMG nou alweer wat is dat toch met die jonge jongens die net 1 wedstrijd ofzo hebben gespeeld
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_27088876
quote:
Op dinsdag 17 mei 2005 08:44 schreef DeTolk het volgende:

[..]

Ok, die periode bij Oranje schenk ik je , maar bij Barca heeft ie het in zijn eerste periode netjes gedaan.
Toch waren ze blij dat ie ging toen...
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_27105940
quote:
De zeer goede prestaties van Nederland Onder-17 tijdens het afgelopen EK in Italië zijn ook buitenlandse clubs niet onopgemerkt gebleven. Volgens ManUtdWeb.com heeft Manchester United interesse in een aantal jeugdige spelers van Oranje.

AZ-middenvelder Ruud Vormer, Ajax' Vurnon Anita en Sparta's Melvin Zaalman zouden zich in de kijker van de Mancunians hebben gespeeld tijdens het toernooi, waarin in de finale met 0-2 werd verloren van Turkije.

ManU is bezig om het reserve- en jeugdteam te herstructureren. Spelers als Ramon Calliste, Daniel Nardiello en Paul Tierney vertrekken in de zomer uit Old Trafford.
Mag toch niet ?

[ Bericht 3% gewijzigd door Edenoniphobic op 18-05-2005 08:32:04 ]
pi_27118181
Waarom niet? Zijn toch EU-burgers?
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_27119875
Wat raar dat Vlaar nu echt al door iedereen benaderd aan het worden is. Laat hem toch even bij AZ blijven en koop hem op als hij volgroeid is of zo..Alhoewel het natuurlijk wel slim is om hem al te kopen nu hij nog goedkoop is Als zelfs dit soort spelers bij AZ vertrekken dan blijft er echt werkelijk niks over
"Some guys they just give up living and start dying little by little piece by piece"
last.fm | Rate Your Music | MusicMeter | top 100 nummers | top 100 albums | top 50 2013 | top 100 jazz | Onze-blog: pat-sounds
pi_27120292
Ja, bij AZ gaan die mooi in de luwte gebracht worden, net als Jansen bij Vites se....
lijntje trekken, iem. aan het lijntje hebben, in het lijntje lopen, langs het lijntje kijken
pi_27120380
gaan=kan
lijntje trekken, iem. aan het lijntje hebben, in het lijntje lopen, langs het lijntje kijken
pi_27121848
quote:
Op dinsdag 17 mei 2005 00:46 schreef FrikandelSpecialist het volgende:

Louis : "Zijn jullie nou zo dom, of is AZ zo goed. Wij zijn de beste... van Alkmaar."

Ook de kantine-juffrouw is blij met Louis : "Hij levert ons een nieuwe keuken."
pi_27161867
quote:
Klaas Jan Huntelaar wil komend seizoen graag voor AZ spelen, zo meldt Europasoccer. De aanvaller van SC Heerenveen staat al enige tijd in de belangstelling van de Alkmaarders, maar de vraagprijs van zes tot zeven miljoen euro is de club iets te gortig.

Huntelaars' zaakwaarnemer Arnold Oosterveer vind de vraagprijs belachelijk hoog en wil met Heerenveen in geprek over een verlaging. Naast AZ is ook Glasgow Rangers uitermate geïnteresseerd in Huntelaar, maar ook de Schotse club stoot zich aan de vraagprijs.
pi_27161917
Ooooh spannend
"Some guys they just give up living and start dying little by little piece by piece"
last.fm | Rate Your Music | MusicMeter | top 100 nummers | top 100 albums | top 50 2013 | top 100 jazz | Onze-blog: pat-sounds
pi_27161999
Ik verheug me al op de persconferenties, en dan vooral als AZ een mindere periode heeft.
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_27162055
Zou Louis al weer een gedichtje klaar hebben liggen?
pi_27162086
Ja, ongetwijfeld.

"Hier bij AZ ligt met recht mijn hart,
maar ik peer hem bij een valse start."
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_27162155
Nou die toch in Nederland is kan ie mooi Blind helpen met zijn gedichtje als ze bij Ajax vroegtijdig afscheid nemen van de zoveelste trainer .
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
pi_27162163
OMG, die titel. Frikandel .
slettebak [@] gmail.com
pi_27180834
Hopelijk kan de tendens zich voortzetten en kan AZ eens laten zien dat geld niet altijd gelukkig maakt. Miljoenen lopen rond op de Europese velden, en dan nog onderuit gaan tegen boeren met zilveren noppen onder de klompen.
Ik hoop wel dat Vlaar blijft, want weet niet of AZ aan het begin van het nieuwe seizoen de verdeding weer voor de volle 100% heeft staan. Alkmaar mag dan de stad van de kazen zijn, gaten zoals in de kazen zien we niet graag in de verdediging.

ps. Iemand al enig idee wat Louis van plan is met AZ? Dan bedoel ik niet dat hij het kampioenschap wil pakken, maar zal het 1 groot aanvalsfestijn worden of meer richting een de boel dicht houden en counters er uit gooien (liefst in blessuretijd)?
pi_27181200
Hij mag blij zijn als hij op nr5 eindigt of dergelijke.

Wat Adriaanse dit jaar is gelukt heeft hij ook te danken aan spelers die genoegen namen met de bank. Die beginnen nu ook te morren en dat ga je niet zomaar sussen.
pi_27181429
De TT
pi_27186686
quote:
Sparta akkoord met Tom Zoontjes

Sparta heeft met Tom Zoontjes overeenstemming bereikt over een huurperiode van een jaar.

Zoontjes is een centrale verdediger van AZ, die ook uitkomt voor Oranje onder de twintig. Sparta en AZ moeten nog wel tot overeenstemming komen.

De 20-jarige Zoontjes speelde dit seizoen een wedstrijd in de hoofdmacht van de ploeg van Co Adriaanse.
pi_27191754
quote:
Op vrijdag 20 mei 2005 12:34 schreef Chadi het volgende:
Hij mag blij zijn als hij op nr5 eindigt of dergelijke.

Wat Adriaanse dit jaar is gelukt heeft hij ook te danken aan spelers die genoegen namen met de bank. Die beginnen nu ook te morren en dat ga je niet zomaar sussen.
En als ze er geen genoegen mee namen, mikte Co ze er wel uit, toch José Fortes?
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_27193642
José Fortes is ook gewoon een matige speler.
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
pi_27194423
Maar wel goed geïnformeerd.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_27227601
Leuke subtopper kan het wel worden, maar niet meer dan dat denk ik.

De magie moet toch ooit uitgewerkt zijn?
pi_27230192
Je weet het niet, afwachten maar. Het beleid is in ieder geval goed genoeg om opnieuw een stunt mogelijk te maken.
That's all folks!
pi_27245624
Afhankelijk van wat blijft. Als dragende spelers vertrekken, acht ik de vervangers van nu nog niet goed genoeg om echt mee te gaan doen in de top.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  maandag 23 mei 2005 @ 20:28:48 #35
50936 The_Hives
Is nu tripple oom Hives O+ !!!
pi_27286898
jammer voor Louis, maar ik denk toch dat AZ het komend seizoen door het ijs zakt en gewoon voor plaats 5-10 strijdt.
AFC AJAX Kampioen 2012-2013
Fok! Federatie
1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
pi_27288592
quote:
Op maandag 23 mei 2005 20:28 schreef The_Hives het volgende:
jammer voor Louis, maar ik denk toch dat AZ het komend seizoen door het ijs zakt en gewoon voor plaats 5-10 strijdt.
Waar ze horen dus.
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
pi_27288627
Het is ook onmogelijk om je in de top 2 te nestelen, zodra je een goed seizoen draait ben je al je spelers kwijt omdat je simpelweg geen geld hebt.
  maandag 23 mei 2005 @ 21:28:18 #38
57945 Stefkuh
The Hunter
pi_27288957
Vergeten jullie het nieuwe NAC even niet
Wie schopt ze allemaal in elkaarrrrr... Huntelaaarrrrr Huntelaahahaaaaarrrrr!!
  maandag 23 mei 2005 @ 21:28:48 #39
57945 Stefkuh
The Hunter
pi_27288972
quote:
Op maandag 23 mei 2005 21:18 schreef VoreG het volgende:
Het is ook onmogelijk om je in de top 2 te nestelen, zodra je een goed seizoen draait ben je al je spelers kwijt omdat je simpelweg geen geld hebt.
Geen geld, maarw el een suikeroom?
Wie schopt ze allemaal in elkaarrrrr... Huntelaaarrrrr Huntelaahahaaaaarrrrr!!
  maandag 23 mei 2005 @ 21:29:25 #40
50936 The_Hives
Is nu tripple oom Hives O+ !!!
pi_27289002
quote:
Op maandag 23 mei 2005 21:18 schreef VoreG het volgende:
Het is ook onmogelijk om je in de top 2 te nestelen, zodra je een goed seizoen draait ben je al je spelers kwijt omdat je simpelweg geen geld hebt.
geld is er in principe wel, maar ze gaan niet de salarissen van Ajax en psv betalen.

Top 2 is ook niet realistisch, maar standaard top 4 zou mooi zijn
AFC AJAX Kampioen 2012-2013
Fok! Federatie
1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
pi_27289093
quote:
Op maandag 23 mei 2005 21:28 schreef Stefkuh het volgende:
Vergeten jullie het nieuwe NAC even niet
Jawel. Ik vraag me af hoe eredivisiewaardig Pi-Air nog is.
Het gaat slecht, maar verder gaat het goed.
  maandag 23 mei 2005 @ 21:39:06 #42
57945 Stefkuh
The Hunter
pi_27289389
quote:
Op maandag 23 mei 2005 21:31 schreef FritsVanEgters het volgende:

[..]

Jawel. Ik vraag me af hoe eredivisiewaardig Pi-Air nog is.
We'll see
Wie schopt ze allemaal in elkaarrrrr... Huntelaaarrrrr Huntelaahahaaaaarrrrr!!
pi_27294400
quote:
Op maandag 23 mei 2005 20:28 schreef The_Hives het volgende:
jammer voor Louis, maar ik denk toch dat AZ het komend seizoen door het ijs zakt en gewoon voor plaats 5-10 strijdt.
denk ik ook
  dinsdag 24 mei 2005 @ 00:15:19 #44
42658 Noca
Voetbalt O+
pi_27294835
Edgar Davids halen met AZ, staat Davids niet negatief tegenover vooral doordat van Gaal er zit zei hij net op SBS.
pi_27295305
Welk programma werd dat gezegd.
  dinsdag 24 mei 2005 @ 01:17:15 #46
57945 Stefkuh
The Hunter
pi_27296089
quote:
Op dinsdag 24 mei 2005 00:35 schreef FrikandelSpecialist het volgende:
Welk programma werd dat gezegd.
denk surisprofs wedstrijd?
Wie schopt ze allemaal in elkaarrrrr... Huntelaaarrrrr Huntelaahahaaaaarrrrr!!
  dinsdag 24 mei 2005 @ 08:12:59 #47
42658 Noca
Voetbalt O+
pi_27297804
quote:
Op dinsdag 24 mei 2005 01:17 schreef Stefkuh het volgende:

[..]

denk surisprofs wedstrijd?
Jep. Hij noemde van Gaal zijn trainer.
pi_27301996
Zou wel de stunt van het jaar zijn, maar ik moet het eerst zien. Wellicht dat zijn brakke relatie met Blind een handje helpt om als ie al kiest voor NL, te kiezen voor AZ. Hij ziet natuurlijk ook dat Marco het meeste bij AZ selecteert, en het hoofddoel van elke speler lijkt mij toch het WK.

Mocht ie komen dan is de TT voor deel #7 al bekend :

AZ #7 :Met Louis en Edje Kampioen t/m 2010 + 3 x de CL.
pi_27302293
quote:
Edgar Davids denkt aan Ajax, AZ en Van Gaal

24/5/2005 9 :50

Edgar Davids staat open voor een terugkeer naar Nederland. Tegenover SBS6 liet hij weten dat Ajax een kandidaat is, maar dat hij ook geïnteresseerd is in AZ, omdat Louis van Gaal daar trainer is.

'Maar dat is nu nog niet aan de orde. Ik richt me nu nog op Inter.' Davids staat nog tot medio 2007 onder contract bij Internazionale, waar hij onder coach Roberto Mancini dit seizoen amper aan spelen toekomt. Hij raakte hierdoor uit beeld voor het Nederlands elftal.

'Zoals het er nu uitziet heb ik er geen plezier in. Maar ik wil er eerst uitkomen met de club. Daarna wil ik bekijken of Nederland een optie is', aldus Davids.

Maandagavond na afloop van de wedstrijd tussen de Suriprofs en Heracles Almelo (2-1) ging Davids in op het gerucht dat hij zou zijn gepolst door Ajax. 'Voor de toekomst sluit ik niets uit, ook Ajax niet. Maar mijn trainer zit in Alkmaar', verwees hij naar Van Gaal, die binnenkort aan de slag gaat bij AZ. 'Ja, áls ik terugkeer naar Nederland is AZ ook een mogelijkheid. Louis van Gaal is mijn trainer.'
Als Edje komt, is de kans op Patje ook een stuk groter...

Topictitel #8 : Met Louis, Edje en Petje kampioen t/m 2012 + 6x de CL
pi_27303047
quote:
Op dinsdag 24 mei 2005 11:18 schreef FrikandelSpecialist het volgende:

[..]

Als Edje komt, is de kans op Patje ook een stuk groter...

Topictitel #8 : Met Louis, Edje en Petje kampioen t/m 2012 + 6x de CL
Sorry hoor maar dan zie ik eerder FC porto 6 x de CL pakken.
Wij doen, wij doen wat zij niet zien..
pi_27303515
quote:
Op dinsdag 24 mei 2005 11:18 schreef FrikandelSpecialist het volgende:

[..]

Als Edje komt, is de kans op Patje ook een stuk groter...

Topictitel #8 : Met Louis, Edje en Petje kampioen t/m 2012 + 6x de CL
grapjas
pi_27305835
Wat leuk..Mijn meest favoriete speler misschien naar AZ
"Some guys they just give up living and start dying little by little piece by piece"
last.fm | Rate Your Music | MusicMeter | top 100 nummers | top 100 albums | top 50 2013 | top 100 jazz | Onze-blog: pat-sounds
pi_27362346
pi_27362784
Ik hoop dat Edje en Petje naar Alkmaar komen, al wil ik ook weer niet dat AZ zich scheel betalen aan AZ. Dat zou dan weer zonde zijn...
pi_27363644
quote:
Pius Ikedia en AZ begraven strijdbijl

BERGEN OP ZOOM, donderdag
Pius Ikedia (24) speelt komend seizoen gewoon voor AZ. Dat is het resultaat van de bemiddelingspoging, die de nieuwe AZ-trainer Louis van Gaal ondernam. De speler en club stonden sinds januari lijnrecht tegenover elkaar, omdat Ikedia zijn toenmalige zaakwaarnemer Bob Maaskant en AZ ervan beschuldigde hem een mager en ook nog eens onrechtmatige contract te hebben laten tekenen. De aangekondigde juridische stappen om zijn contract te ontbinden zijn definitief van de baan. „Ik ga weer lekker voetballen en heb daar ontzettend veel zin in”, zegt de van Ajax gehuurde RBC’er.
Van Gaal reisde naar Bergen op Zoom om de kleine aanvaller in zijn eigen huis te ontmoeten. „Daar nam hij in een uren durend gesprek een groot misverstand weg”, zegt Ton Smit van de Stichting Fair Deal Sportsmanagement (SDFS), die nu de belangen van Ikedia behartigt. „Pius tekende zijn contract in de veronderstelling dat Co Adriaanse ook volgend jaar trainer zou zijn bij AZ. Zijn bekendmaking dat hij de club zou verlaten, was al een schok voor Pius, maar de komst van Van Gaal nog een veel grotere. Hij leefde namelijk in de veronderstelling dat Louis als technisch- directeur verantwoordelijk was voor zijn gedwongen vertrek bij Ajax. Niet hij, maar Ronald Koeman stelde volgens hem geen prijs op Pius”, aldus Smit.
„Mister Van Gaal wil mij er komend seizoen heel graag bij hebben”, zegt Ikedia in een mix van Engels en Nederlands.

„Met koffiekopjes als ‘spelers’ heeft hij op de tegelvloer uitgelegd hoe hij wil gaan spelen en wat mijn rol is.” Toch had de trainer ook aanmerkingen op Ikedia. „Hij vroeg hoelang ik al en Nederland woonde en hoe het kon, dat ik nog steeds niet goed Nederlands sprak. Als ik in juli in Alkmaar kom, moet ik vloeiend Nederlands spreken. Anders heeft hij me niet nodig en daarom ik volg nu drie keer in de week Nederlandse les.”
Hoewel club en SDFS zwart op wit hebben laten zetten geen inhoudelijke mededelingen te doen over de financiële afwikkeling, spreekt het voor zich dat AZ Ikedia beter zal belonen dan aanvankelijk de bedoeling was. „Het enige dat ik wil zeggen, is dat ik een driejarig contract heb”, zegt Ikedia diplomatiek. „En dat ik niet kan wachten om te gaan voetballen. Al wil ik er eerst voor zorgen dat RBC via de nacompetitie in de Holland Casino Eredivisie blijft. Ik ben nu nog geblesseerd, maar kan volgende week weer spelen.”
  donderdag 26 mei 2005 @ 08:42:49 #56
57945 Stefkuh
The Hunter
pi_27364213
quote:
Op donderdag 26 mei 2005 07:26 schreef BliksemSchigt het volgende:
Toch had de trainer ook aanmerkingen op Ikedia. „Hij vroeg hoelang ik al en Nederland woonde en hoe het kon, dat ik nog steeds niet goed Nederlands sprak. Als ik in juli in Alkmaar kom, moet ik vloeiend Nederlands spreken. Anders heeft hij me niet nodig en daarom ik volg nu drie keer in de week Nederlandse les.”
goedzo:)
Wie schopt ze allemaal in elkaarrrrr... Huntelaaarrrrr Huntelaahahaaaaarrrrr!!
  donderdag 26 mei 2005 @ 08:54:59 #57
67174 Dos37
Come on Twente
pi_27364377
quote:
Op donderdag 26 mei 2005 01:24 schreef RCL-2000 het volgende:
[afbeelding]


toch hoop ik dat ze naar Ajax gaan
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_27380364
Misschien gaat Louis wel de Wamberto-brandtest doen met Pius...
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_27380412
quote:
Op dinsdag 17 mei 2005 08:49 schreef DeTolk het volgende:

[..]

Echt zo van: We WORDEN kampioen ........... en o ja ook pakken we nog een bekertje in europa.....

zou leuk zijn, als Die andere noordhollandse club geen kampioen wordt volgend jaar....
Zo praten jullie ook elk jaar
pi_27531951
quote:
Kromkamp wil naar Porto en baalt van AZ

1/6/2005 0 :35

EXCLUSIEF - Jan Kromkamp baalt. De international hoopte op een droomtransfer naar FC Porto. Maar de Portugese club is afgehaakt omdat AZ vasthoudt aan een zeer hoge transfersom. 'Ik ben zeer teleurgesteld.'

FC Porto is op zoek naar een nieuwe rechtsback, zeker nadat Yourkas Seitaridis vorige week verkaste naar Dinamo Moskou. De Dragoes willen Kromkamp graag inlijven, maar komen niet tot een akkoord met AZ. De Alkmaarse ploeg vraagt liefst vijftien miljoen euro voor de 24-jarige Fries. En dat vindt Porto te veel.

AZ eist de hoofdprijs omdat de club Kromkamp niet kwijt wil. Maar de speler zelf is daar niet blij mee. 'Ik ben heel erg teleurgesteld', laat hij weten aan VI.nl. 'Dit is mijn grote kans. Porto is een grote club en daar had ik graag voor willen spelen. En ik ken de trainer', verwijst hij naar Co Adriaanse.

De opstelling van AZ wekt bevreemding. Want bij de contractverlenging van Kromkamp (hij verlengde zijn verbintenis een jaar geleden tot medio 2008) had AZ afgesproken de verdediger voor een aanzienlijk lagere transfersom te laten gaan, dan de vijftien miljoen die de club nu eist.

Ook al is FC Porto vooralsnog afgehaakt, toch blijft viervoudig international Kromkamp hopen dat beide clubs er uit komen.
Was te verwachten dat dit soort gezeik zou komen. Kromkamp moet niet janken, op zijn leeftijd krijgt ie nog 4685 kansen om naar grote clubs te gaan als ie zo doorvoetbalt. Dirkie heeft gezegd dat ie probeert maximaal 1 speler te verkopen, Lindenbergh is al weg en in nog 9 anderen is interesse. Leegloop voorkomen door hoge vraagprijzen is de enige optie.
  woensdag 1 juni 2005 @ 01:08:46 #61
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_27532016
Lijkt me ook niet lekker voor de gemoedstoestand van de spelersgroep, als je ze die transfers gaat zitten onthouden door belachelijke vraagprijzen.
pi_27532215
Hij mag ook zoals Trabelsi lekker naar de Caribian op vakantie gaan en werk weigeren, dan mist ie het WK.

Alsof spelen voor AZ zo'n ramp is. Wat moet je uberhaupt in bagger-Portugal. Hij moet wachten tot Barca, Bayern of Arsenal langskomt na het WK. En verderest zich neerleggen bij het beleid en het contract van AZ, want een jonge international van zijn niveau is gemeten naar internationale prijzen best goedkoop. Ga maar vragen wat Ashley Cole kost. En die is nog niet eens beter.
  woensdag 1 juni 2005 @ 02:07:51 #63
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_27532621
Prijzen van Engels internationals moet je niet mee vergelijken, je weet wat voor gestoorde bedragen voor die vrij zeldzame "goede" Engelse spelers er wordt gevraagd. Heb te weinig van beiden gezien om te zien wie beter is van de twee, maar Porto is gewoon een CL-club. Wie zegt dat Kromkamp of AZ volgend seizoen nog zo'n fantastisch jaar draait. Daar is geen garantie voor, maar dan zit 'ie wel bij een van de grotere clubs in Europa met een mooi contract.

Kromkamp zelf is trouwens gewoon dom, hij had gewoon een gelimiteerde transfersom in z'n contract op moeten nemen van een miljoen of drie a vier. Maargoed, hij komt ook in interviews meestal niet als de meest snuggere persoon over. Beetje een Wesley Sneijder syndroom.
pi_27532835
Die prijzen zijn ook in D'land, Italie en Spanje idioot als je een jonge international wil van klasseniveau.

Matige leeggekochte CL club ja, die voor hetzelfde geld er in november weer uitligt. En als Co'tje zelf eruit vliegt kan Kromkamp zomaar weer op de bank terechtkomen bij de volgende trainer die weer voor een Portugees kiest of diens eigen meegenomen aankopen, en dan mis je het WK als een Davids/v.d. Meyde-geval.

Porto is een onzeker avontuur waar je totaal buiten de picture valt. Als je naar het selectiebeleid kijkt moet je in NL wezen, een verstandige belofte blijft dus in NL en laat zich niet gek maken bij elke aanbieding totdat echt iets fatsoendelijks komt qua topclub.
pi_27548038
Kromkamp past niet in de Superliga en moet gewoon naar Schalke gaan ofzo. Wel weg bij AZ, daar valt niets meer te winnen.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_27716021
Arveladze dus terug in Nederland. Ben benieuwd wat hij ervan bakt en sowieso hoe AZ het gaat doen
pi_27716050
Wat doet die andere Arveladze eigenlijk tegenwoordig?
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
pi_27716137
quote:
Op dinsdag 7 juni 2005 18:11 schreef VoreG het volgende:
Arveladze dus terug in Nederland. Ben benieuwd wat hij ervan bakt en sowieso hoe AZ het gaat doen
http://www.voetbalzone.nl/doc.asp?id=17968

Dit is dan weer grappig
pi_27717761
quote:
Op dinsdag 7 juni 2005 18:12 schreef Suijk het volgende:
Wat doet die andere Arveladze eigenlijk tegenwoordig?
Na Köln helemaal uit beeld geraakt.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_27770995
quote:
Op dinsdag 7 juni 2005 18:15 schreef VoreG het volgende:

[..]

http://www.voetbalzone.nl/doc.asp?id=17968

Dit is dan weer grappig
http://www.voetbalzone.nl/doc.asp?id=18394


Dit ook ..........
pi_27779012
Bij deze bedankt voor het leveren van opperprutser Olaf Lindenbergh.

En waag het niet om ons uit te lachen .
pi_27780563
quote:
Op woensdag 1 juni 2005 01:22 schreef FrikandelSpecialist het volgende:
Hij mag ook zoals Trabelsi lekker naar de Caribian op vakantie gaan en werk weigeren, dan mist ie het WK.

Alsof spelen voor AZ zo'n ramp is. Wat moet je uberhaupt in bagger-Portugal. Hij moet wachten tot Barca, Bayern of Arsenal langskomt na het WK. En verderest zich neerleggen bij het beleid en het contract van AZ, want een jonge international van zijn niveau is gemeten naar internationale prijzen best goedkoop. Ga maar vragen wat Ashley Cole kost. En die is nog niet eens beter.
Kromkamp is natuurlijk niet het nieuwe wereldwonder, dus als je wacht op Arsenal, Barca of Bayern ku je misschien lang wachten.
Porto is een stabiele goede club die jaarlijks voor de prijzen strijd in portugal en af en toe mooie dingen in Europa laat zien.

Bovendien heeft AZ het stigma van de grote drie niet mee, waardoor de transferprijs altijd lager ligt en een transfer meteen naar een absolute topclub kleiner is.

Maar ik vind het van lef getuigen (van Louis) om bij AZ aan de slag te gaan, het kan een rampjaar worden tov het huidige en dan is Louis weer de klos.
Yeah baby Yeah!
  vrijdag 17 juni 2005 @ 01:52:57 #73
103389 johannes1986
Voetbalfreak & PSV-Fan
pi_28004517
Wat zal de opstelling worden? De verdediging en de voorhoede zijn wel degelijk sterker geworden vind ik..

TImmer

Kromkamp ( Jaliens ) Mathijsen Opdam ( Vlaar ) De Cler

Meerdink ( Ikedia ) Landzaat ( Mathijssen ) Schaars ( Buskermolen )

Perez ( Medunjanin )

Sektioui ( Huysegems ) Arveladze ( Koevermans / El Khattabi )


verder kom ik zo even niet uit mn hoofd...zoiets?

kon zo ook geen reservedoelman, linksback en 2e centrale verdediger verzinnen
pi_28004560
Je vergeet Ruud Vormer en Ikedia .
God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
  vrijdag 17 juni 2005 @ 01:59:54 #75
103389 johannes1986
Voetbalfreak & PSV-Fan
pi_28004591
Vormer wel, Ikedia niet..die staat al als back-up voor Meerdink

ik denk dat Mathijssen ook weleens een verrassing kan gaan worden, maar dat is ook afhankelijk van een mogelijke transfer van bijvoorbeeld Landzaat
pi_28009631
En Theo Zwarthoed is natuurlijk de reservekeeper. En verder vergeet je Van Galen en Ramzi. (wordt Wisse verrhuurd?)
That's all folks!
pi_28009689
En dat spelsyteem zullen ze ook wel niet gaan spelen.
Als er iemand nog meer 4-3-3 adept is dan Adriaanse dan is het Van Gaal wel.
Het gaat slecht, maar verder gaat het goed.
pi_28018642
quote:
Op vrijdag 17 juni 2005 01:52 schreef johannes1986 het volgende:

[..] De verdediging en de voorhoede zijn wel degelijk sterker geworden vind ik..
Kromkamp ( Jaliens ) Mathijsen Opdam ( Vlaar ) De Cler

Die speelden er allemaal vorig jaar ook al hoor .
pi_28019950
Maar ze hebben zich wel goed ontwikkeld dit seizoen, dat kan hij er ook mee bedoelen.
That's all folks!
pi_28021539
Kromkamp gaat nog wel naar Valencia of Porto, Mathijsen is nog eventjes out en dan houd je op Vlaar na weinig kwaliteit over.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_28022408
quote:
Op vrijdag 17 juni 2005 01:52 schreef johannes1986 het volgende:
Wat zal de opstelling worden? De verdediging en de voorhoede zijn wel degelijk sterker geworden vind ik..

TImmer

Kromkamp ( Jaliens ) Mathijsen Opdam ( Vlaar ) De Cler

Meerdink ( Ikedia ) Landzaat ( Mathijssen ) Schaars ( Buskermolen )

Perez ( Medunjanin )

Sektioui ( Huysegems ) Arveladze ( Koevermans / El Khattabi )


verder kom ik zo even niet uit mn hoofd...zoiets?

kon zo ook geen reservedoelman, linksback en 2e centrale verdediger verzinnen
Ali gaat weg. Landzaat en Kromkamp zit er ook dik in. Eigenlijk vrees ik nog steeds dat de complete defensie weggekocht wordt, want ook Opdam en de Cler wordt flink aan getrokken, terwijl Mathijsen zodra ie fit is ook weer zo weg kan zijn.

Je bent van Galen vergeten in je opstelling, die op Perez zijn plaats staat. Het is Sektiou, Ikedia of Meerdink op rechtsbuiten. De plaats van rechtshalf wordt normaal gesproken door Landzaat ingevuld. AZ speelt niet met 4 verdedigers op 1 lijn maar met 3, Opdam staat in feite controlerend op het middenveld. Perez gaat dus hangend op linksbuiten, van Galen op 10.

Mathijssen heb ik grote twijfels over qua aankoop, die is al zolang eruit met een vage liesblessure en nog steeds niet fit ondanks rust en omdat men niks kan vinden, dat ik daar voorlopig weinig van verwacht.

En Ruudje Vormer, vermoedelijk een experimentele hybridekloon van Jan Wouters, Rijkaard, Sneijder en Zidane, is net 17 en zal zeker zijn debuut maken en vaker mee mogen trainen met het 1e, maar zal voornamelijk in Jong AZ spelen, hij komt net uit de B-jeugd vandaan.
  maandag 20 juni 2005 @ 10:54:24 #82
72703 Lionheaad
Nothing beats a Lion
pi_28082802
Las vrijdag in de VI dat Stijn Schaars naar AZ ging.
Dat wist ik nog niet, maar ik denk dat jullie hiermee een goede speler hebben gekocht.
wordt aan gewerkt....ben net terug
  maandag 20 juni 2005 @ 10:55:18 #83
93214 DeTolk
Elk puntje telt.
pi_28082829
quote:
Op maandag 20 juni 2005 10:54 schreef Lionheaad het volgende:
Las vrijdag in de VI dat Stijn Schaars naar AZ ging.
Dat wist ik nog niet, maar ik denk dat jullie hiermee een goede speler hebben gekocht.
Is goede voetballer, voor de toekomst.
pi_28086165
quote:
Op vrijdag 17 juni 2005 16:56 schreef FrikandelSpecialist het volgende:

[..]

Ali gaat weg. Landzaat en Kromkamp zit er ook dik in. Eigenlijk vrees ik nog steeds dat de complete defensie weggekocht wordt, want ook Opdam en de Cler wordt flink aan getrokken, terwijl Mathijsen zodra ie fit is ook weer zo weg kan zijn.

Je bent van Galen vergeten in je opstelling, die op Perez zijn plaats staat. Het is Sektiou, Ikedia of Meerdink op rechtsbuiten. De plaats van rechtshalf wordt normaal gesproken door Landzaat ingevuld. AZ speelt niet met 4 verdedigers op 1 lijn maar met 3, Opdam staat in feite controlerend op het middenveld. Perez gaat dus hangend op linksbuiten, van Galen op 10.

Mathijssen heb ik grote twijfels over qua aankoop, die is al zolang eruit met een vage liesblessure en nog steeds niet fit ondanks rust en omdat men niks kan vinden, dat ik daar voorlopig weinig van verwacht.

En Ruudje Vormer, vermoedelijk een experimentele hybridekloon van Jan Wouters, Rijkaard, Sneijder en Zidane, is net 17 en zal zeker zijn debuut maken en vaker mee mogen trainen met het 1e, maar zal voornamelijk in Jong AZ spelen, hij komt net uit de B-jeugd vandaan.
Leuke omschrijving.
pi_28101178
De leegloop is begonnen.

Wie volgt? Landzaat? De Cler? Timmer? Of Scheringa die de stekker maar uit die onrendabele bende haalt?
pi_28101227
Ik tip overigens Brands als nieuwe TD.
  maandag 20 juni 2005 @ 21:24:03 #87
67174 Dos37
Come on Twente
pi_28101363
Waar is van gaal aan begonnen
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_28101695
Van Gaal gaat totdat ie weer vertrekt denk ik eerder zelf TD/traineren, in de Hiddink constructie.

Maar ik vind het wel vreemd. vGeel riep altijd dat ie aan iets groots bezig was bij AZ en nog lang niet klaar was, zelfs toen al eerder zijn naam viel toen van Gaal net weg was bij Ajax. Blijkt maar weer dat het allemaal leugenaars zijn.

Dit zal ongetwijfeld ook gevolgen hebben m.b.t. spelersverkopen van diegene die weg willen, want die gaan nu nog harder roepen dat AZ een transfer tegenhoudt terwijl de TD zelf ook eruitnaait, en zij dus ook een coulante vraagprijs willen.

Qua organisatie heeft het niet veel gevolgen, want die staat als een huis en kan makkelijk door een vervanger of van Gaal opgepakt worden. Scheringa zal totdat het nieuwe stadion staat zeker niet eruitstappen, en waarschijnlijk nog in lengte van jaren blijven. Wellicht zelfs zijn plannen om de begroting van Ajax dubbel te overtreffen waarmaken in het nieuwe stadion.
  maandag 20 juni 2005 @ 22:33:09 #89
96190 PJORourke
Beautiful burnout
pi_28103446
quote:
Op maandag 20 juni 2005 21:37 schreef FrikandelSpecialist het volgende:
Wellicht zelfs zijn plannen om de begroting van Ajax dubbel te overtreffen waarmaken in het nieuwe stadion.
What are you going to do to me? You go fuck yourself - I say what I want.
- Oriana Fallaci 1929-2006
  maandag 20 juni 2005 @ 22:57:18 #90
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_28104262
quote:
Op maandag 20 juni 2005 21:37 schreef FrikandelSpecialist het volgende:
Wellicht zelfs zijn plannen om de begroting van Ajax dubbel te overtreffen waarmaken in het nieuwe stadion.
Moet binnen een paar jaar te doen zijn, met dat nieuwe stadion. Hoe groot is de capaciteit van dat winkelcentrum eigenlijk?
  Moderator / Redactie Sport / Weblog maandag 20 juni 2005 @ 23:05:07 #91
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_28104499
nou van geel zullen jullie niet missen
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  maandag 20 juni 2005 @ 23:13:58 #92
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_28104761
quote:
Op maandag 20 juni 2005 22:57 schreef twi het volgende:

[..]

Moet binnen een paar jaar te doen zijn, met dat nieuwe stadion. Hoe groot is de capaciteit van dat winkelcentrum eigenlijk?
Net even gekeken, maar met een capaciteit van 13500 moet dat gewoon lukken!

  Moderator / Redactie Sport / Weblog maandag 20 juni 2005 @ 23:17:52 #93
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_28104874
quote:
Op maandag 20 juni 2005 23:13 schreef twi het volgende:

[..]

Net even gekeken, maar met een capaciteit van 13500 moet dat gewoon lukken!

nu hopen dat ze uitverkopen
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_28105834
Het gaat natuurlijk in dat geval grotendeels om Dirk's eigen inbreng, en niet het nieuwe stadion, maar Scheringa is met zo'n faciliteit als het Kooimeerplaza kennelijk bereid veel meer van zijn eigen middelen in AZ te steken. Het zijn er trouwens 16.000, de bouwplannen zijn alweer aangepast, en in de bouw is ook al rekening gehouden met een latere uitbreiding tot 25.000.

Het klinkt natuurlijk ongeloofwaardig maar als je weet dat Ajax het met maar 60 miljoentjes per jaar doet (terwijl de Arena niet van hen is en volgens mij fors huur kost), dan is het natuurlijk voor een miljardair die gek is van voetbal een eitje om daar een paar jaar boven te gaan zitten als ie dat echt wil. Het zijn zijn eigen woorden in interviews die ie gaf, vooral m.b.t. structureel topclub worden. Of ie het doet ligt natuurlijk aan allerlei zaken en of het nut heeft.
pi_28106190
Scheringa een miljardair
God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
  Moderator / Redactie Sport / Weblog dinsdag 21 juni 2005 @ 00:16:43 #96
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_28106243
quote:
Op maandag 20 juni 2005 23:56 schreef FrikandelSpecialist het volgende:
Het gaat natuurlijk in dat geval grotendeels om Dirk's eigen inbreng, en niet het nieuwe stadion, maar Scheringa is met zo'n faciliteit als het Kooimeerplaza kennelijk bereid veel meer van zijn eigen middelen in AZ te steken. Het zijn er trouwens 16.000, de bouwplannen zijn alweer aangepast, en in de bouw is ook al rekening gehouden met een latere uitbreiding tot 25.000.

Het klinkt natuurlijk ongeloofwaardig maar als je weet dat Ajax het met maar 60 miljoentjes per jaar doet (terwijl de Arena niet van hen is en volgens mij fors huur kost), dan is het natuurlijk voor een miljardair die gek is van voetbal een eitje om daar een paar jaar boven te gaan zitten als ie dat echt wil. Het zijn zijn eigen woorden in interviews die ie gaf, vooral m.b.t. structureel topclub worden. Of ie het doet ligt natuurlijk aan allerlei zaken en of het nut heeft.
zijn die 16.000 al ingepast in de huidige bouwplannen?

maargoed Dirk heeft toch altijd gezgd dat dat stadion er moest komen zodat de begroting weer zou kloppen, dan hoefde hij er niet elk jaar miljoenen bij te doen.
Dirk is trouwens bij lange na geen miljardair
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  dinsdag 21 juni 2005 @ 02:42:47 #97
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_28107499
Scheringa is rijk, maar geen miljardair en ook geen Abramovich. 60 miljoen per jaar van je eigen geld (nou, ok, de begroting van AZ was 13 a 14 miljoen dit jaar geloof ik, dus in dat geval 46 miljoen) in een club steken is niet gezond als je het niet als "speeltje" ziet. En dat ziet Scheringa niet, aangezien 'ie anders echt wel betere spelers en een groter budget beschikbaar zou hebben gesteld. AZ moet teren op transfervrije spelers en hebben geluk dat ome Dirk de salarisplafonds vrij hoog heeft ingesteld. Maar Dirk is echt niet gek hoor.
pi_28108078
Niet echt op de hoogte zie ik. Dirk's DSB bedrijfje is bij het naar de beurs gaan al geschat op 450 miljoen euro waarde, en zelf heeft ie meteen na de beursgang al voor de helft van dat bedrag aan aandelen verzilverd. In de tussentijd is zijn bedrijf nog veel meer waard geworden en gegroeid. Als Dirk morgen beslist alles te verkopen, is ie miljardair.

En een volle KooimeerPlaza bezorgt AZ al een begroting van rond de 25 tot 30 miljoen, zoveel hoeft ie niet bij te lappen om Ajax een keertje achter zich te laten.

Die 16.000 wordt idd naar gestreefd, binnen de huidige bouwplannen zou dit haalbaar zijn zonder al te veel modificatie's.
pi_28108545
Dirk vindt zijn schilderijen nog altijd belangrijker dan AZ hoor.
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
  dinsdag 21 juni 2005 @ 09:24:37 #100
497 Maja
Ja denk!?!
pi_28109337
En schaatsen niet te vergeten. Onderschat Scheringa's liefde voor AZ niet, gaat aardig ver hoor!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')