Ik heb vier véél toffere posters in een lijst. Probleem is alleen dat ze nog niet hangen. Wacht een weekje of twee en je aanbidt mequote:Op woensdag 25 mei 2005 18:42 schreef RaymanNL het volgende:
[[url=http://img259.echo.cx/img259/4688/pict00114pr.th.jpg]afbeelding][/URL]![]()
Die Rayman 3 3D kaart doet het hem hehquote:Op woensdag 25 mei 2005 19:03 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Ik heb vier véél toffere posters in een lijst. Probleem is alleen dat ze nog niet hangen. Wacht een weekje of twee en je aanbidt me
quote:Op woensdag 25 mei 2005 18:42 schreef RaymanNL het volgende:
[[url=http://img259.echo.cx/img259/4688/pict00114pr.th.jpg]afbeelding][/URL]![]()
Lijkt me een goede RPG. De reviews zijn over het algemeen positief ! Check gamerankings.com voor meer info en reviews ! Card battles worden als goed ervaren. Er staat ook een review op games.fok !quote:Op woensdag 25 mei 2005 21:57 schreef the_legend_killer het volgende:
is baten kaitos een leuk spel ?
Gijs.......... Pazaak is heel wat anders dan de battles in Baten !quote:Op woensdag 25 mei 2005 22:09 schreef Strolie75 het volgende:
Card battles...nooit getrokken in een game.Enige onderdeel van KOTOR wat ik niet heb gespeeld.
de game heeft wel hoge scores , maar ik hou niet zo van dat kaart vecht systeem.quote:Op woensdag 25 mei 2005 22:08 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Lijkt me een goede RPG. De reviews zijn over het algemeen positief ! Check gamerankings.com voor meer info en reviews ! Card battles worden als goed ervaren. Er staat ook een review op games.fok !
Pazaakquote:Op woensdag 25 mei 2005 22:18 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Gijs.......... Pazaak is heel wat anders dan de battles in Baten !
Maar jij hebt vast geen zelda poster met een handtekening van miyamoto eropquote:Op woensdag 25 mei 2005 19:03 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Ik heb vier véél toffere posters in een lijst. Probleem is alleen dat ze nog niet hangen. Wacht een weekje of twee en je aanbidt me
Die is heiligquote:Op woensdag 25 mei 2005 23:18 schreef koei het volgende:
[..]
Maar jij hebt vast geen zelda poster met een handtekening van miyamoto erop![]()
Zie je wel dat gamers twee linkerhanden hebben!quote:Op woensdag 25 mei 2005 18:42 schreef RaymanNL het volgende:
[[url=http://img259.echo.cx/img259/4688/pict00114pr.th.jpg]afbeelding][/URL]![]()
quote:Op woensdag 25 mei 2005 23:18 schreef koei het volgende:
[..]
Maar jij hebt vast geen zelda poster met een handtekening van miyamoto erop![]()
Het is geen lachen.... maar ik zou voor 'uit' gaan.quote:
Ziet er goed uitquote:Op vrijdag 27 mei 2005 17:12 schreef HAL9000S het volgende:
Zojuist Naruto: Gekitou Ninja Taisen 3 besteld...wat een masterlijke beat em up zeg!!
[afbeelding]![]()
![]()
"wat ik je brom"quote:Op vrijdag 27 mei 2005 17:31 schreef MMaRsu het volgende:
Is idd een erg vette beat em up, en ja hij ziet er wel goed uit, alleen op deze screen nou net ff niet.
ow wacht maar tot je dit speel een keer gezien of gespeeld hebt....m'n mond viel echt letterlijk bijna open van dit spel, mischien wel de beste beat 'em up ooit IMHO.quote:Op vrijdag 27 mei 2005 17:33 schreef SlimShady het volgende:
[..]
"wat ik je brom"
ik ben (nog) niet onder de indruk.
EAquote:Op zaterdag 28 mei 2005 11:40 schreef nikk het volgende:
Heb gister The Sims Bustin Out gekocht
Gebruikt dat gekke spel 161 blocks, en zonder saven kun je niet spelen...
Nee. Wel de 1019 voor ¤ 44,99quote:Op zaterdag 28 mei 2005 11:46 schreef nikk het volgende:
Is die 1024 blocks geheugenkaart eigenlijk al verkrijgbaar in Nederland?
komt ie in Europa uit met kerst?quote:Op zaterdag 28 mei 2005 10:16 schreef Chocobo het volgende:
Zelda TTP PAL release met de kerst....... he heerlijk
quote:
quote:Op zaterdag 28 mei 2005 18:28 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Oh,... en semi off topic.... ik stem tegen
Geldquote:Op zondag 29 mei 2005 12:05 schreef Forau_Diavolina het volgende:
Waarom twijfel je dan?
voor 37,50 incl verkoop ik een nog in de verpakking zittende (nieuwe), officieële nintendo 1019 memory card (nog niet in Nederland verkrijgbaar)quote:Op zaterdag 28 mei 2005 11:46 schreef nikk het volgende:
Is die 1024 blocks geheugenkaart eigenlijk al verkrijgbaar in Nederland?
Nee hoor, nieuwe spelmodes en allemaal andere muziek. En Dixie Kong geloof ik.quote:Op zondag 29 mei 2005 19:03 schreef the_legend_killer het volgende:
ik las dat het juist heel erg hetzelfde is
Het is echt heel erg vernieuwd!:quote:Op zondag 29 mei 2005 19:03 schreef the_legend_killer het volgende:
ik las dat het juist heel erg hetzelfde is
quote:Sinds we voor het eerst zo'n mooie set DK Bongo's onder ogen en in handen kregen, hebben we het gevoel of we aan onze tweede jeugd begonnen zijn. Niemand had ooit kunnen denken dat het optrommelen van een stel vrienden voor een uitgebreide bongosessie zo gigantisch veel lol op kon leveren!
Later verscheen Donkey Kong Jungle Beat ten tonele, dat ons opnieuw verliefd liet worden op onze DK Bongo's dankzij de inventieve toepassing van deze drums in het vertrouwde genre van de platformgame. Randapparatuur voor videogames is niet altijd iets wat blijft, maar deze stevige drumset leek de tand des tijds prima te doorstaan. Het is dan ook niet zo verwonderlijk dat we als malloten onder onze oksels krabbend vrolijke deuntjes hebben zitten drummen op ons bureau, sinds we vernamen dat op 3 juni Donkey Konga 2 uitkomt.
Naast een vracht nieuwe songs (waarvan meer dan de helft exclusief voor de Europese versie - de volledige lijst volgt hieronder) zijn er een hoop veranderingen doorgevoerd. In de voornaamste spelstand Street Performance, waarin je zo goed mogelijk de muziek moet proberen te volgen, kun je nu met z'n tweetjes samen een duet spelen om samen zoveel mogelijk munten te verdienen.
Donkey Konga 2 bevat ook een aantal nieuwe mini-games voor 1-4 spelers. In Rhythm Keeper krijg je een reeks symbolen voorgeschoteld die je dient te onthouden en vervolgens geheel vanuit je geheugen moet zien te spelen. Een prima test voor zowel je hersenen als je bongo-vermogen.
Barrel Race is nog zo'n nieuwe mini-game, een razendsnelle trommelstrijd waarin de rhesusaapjes van de gorilla's gescheiden worden. Tegen de computer of maximaal drie vrienden spelend dien je de juiste moves uit te voeren zoals de op het scherm naar beneden vallende symbolen aangeven. Maak je een fout dan verspil je kostbare tijd. De speler die de moves het snelst correct maakt is de winaar.
Concert Mode - een 'vrije' spelstand waarin de computer je techniek beoordeelt - maakt ook in dit vervolg zijn opwachting maar deze keer kun je samen met een van je vrienden spelen ook al gebruik je slechts één set DK Bongos (daarbij slaat een van jullie op de drums terwijl de ander klapt).
Ben je een fan van het originele Donkey Konga dan herinner je je ongetwijfeld de woeste roffel aan het einde van elke ronde van de Battle Mode. Deze keer is dit gedeelte zodanig aangepast dat de roffel door drie "schaar, papier, steen" symbolen scrollt. Elke speler dient de song te eindigen op een symbool dat dat van zijn tegenstanders verslaat en alleen de winnaar verdient de gebruikelijke bonuspunten.
De laatste nieuwe spelstand is Freestyle Mode, waarin je je eigen jamsessie kunt maken met welke muziek je maar wilt en zonder het gestress met symbolen en levensmeters - perfect geschikt voor een party dus!
Waarschijnlijk wil iedereen echter het liefst weten welke nummers er in het spel voorkomen. De Europese versie van Donkey Konga 2 bevat de volgende tracks, waarvan vele niet in de Amerikaanse versie voorkomen:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |