quote:Op zondag 15 mei 2005 14:58 schreef Geqxon het volgende:
Wat ik nog wel het mooie vind:
Scooter: 2500 euro
Scooter 2ehands: 1250 euro.
Je verneukt in 2 jaar tijd gewoon 1250 euroKun je beter een mooie Suzuki GS500 oid kopen
En dat is de reden dat een scooter vogelvrij verklaard dient te worden. En ik woon in Voorburg, dus ik hoop dat je geen scooter meer rijdtquote:Op zondag 15 mei 2005 15:20 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Ja maar als je 16 bent is een scooter het enige wat snel is. Zeker als je er hier en daar wat kleine dingen aan verranderd trek je hem gewoon open tot de 120+ Slalom rijden tussen de auto,s en je bent zo op plaats van bestemming. Van scheveningen naar voorburg in nog geen 10 min is mijn top. Niet stoppen voor stoplichten gemiddeld 90 a 100 rijden slalom om auto,s heen maken en tegen verkeerd in rijden en je haalt het wel![]()
Bus doet er ruim 20 tot 25 mij over van scheveningen naar voorburg Station voorburg. Ik zit elke dag in die busquote:Op zondag 15 mei 2005 16:20 schreef Herkauwer het volgende:
[..]
En dat is de reden dat een scooter vogelvrij verklaard dient te worden. En ik woon in Voorburg, dus ik hoop dat je geen scooter meer rijdt
en btw, de bus doet er 15 minuten met stops, zo indrukwekkend is het dus
Dat kan kloppen, ik rekende vanaf st laan van noiquote:Op zondag 15 mei 2005 16:24 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Bus doet er ruim 20 tot 25 mij over van scheveningen naar voorburg Station voorburg. Ik zit elke dag in die busEn met een scooter er 10 min over doen is dus best knap
![]()
Ik moet wel zeggen dat ik nu zo veel jaar later er over na denkt hoe ik toen gereden heb elke dag dat ik zo fout was. Dat is de reden ook dat ik geen scooter meer heb.
dat is toch geen Scheveningenquote:Op zondag 15 mei 2005 16:25 schreef Herkauwer het volgende:
[..]
Dat kan kloppen, ik rekende vanaf st laan van noi![]()
Maar wel Voorburgquote:
scooteraars worden geacht rechts van 't midden te rijden zodat ze niet zomaar worden ingehaald waar het niet kan. stond nog in m'n theoriequote:Op zondag 15 mei 2005 15:26 schreef Kresj het volgende:
[..]
Was het maar waar... Ik tref altijd van die bejaarden op een scootertje/brommer die 30 rijden waar de auto's 50 mogen. En dan het liefst midden op de rijbaan zodat je er op geen enkele manier langs kan.
Je bedoelt links van het midden? Van je eigen rijstrook hequote:Op zondag 15 mei 2005 18:30 schreef erikkll het volgende:
[..]
scooteraars worden geacht rechts van 't midden te rijden zodat ze niet zomaar worden ingehaald waar het niet kan. stond nog in m'n theorie![]()
Ik zou vooral de automobilist gaan irriteren ja, heel verstandig in deze periode waarin iedereen elkaar toch al zoveel gunt op de weg....quote:Op zondag 15 mei 2005 18:50 schreef Swolly het volgende:
Sindsdien rijd ik midden op mijn weghelft en als ze gaan seinen met groot licht, claxonneren en/of bumperkleven, dan zak ik af naar de wettelijk toegestane snelheid van 30 km/h binnen de bebouwde kom.
Scooter is ook een ruim begrip. Je hebt zoveel verschillende modellen.quote:Op zondag 15 mei 2005 18:52 schreef Ayaxola het volgende:
Heb trouwens geen scooter maar een brommer, wat vind ik, nog wel scheelt.
Voor een ambulance ga ik altijd netjes aan de kant hoor, Faraoquote:Op zondag 15 mei 2005 19:02 schreef Farao het volgende:
[..]
Ik zou vooral de automobilist gaan irriteren ja, heel verstandig in deze periode waarin iedereen elkaar toch al zoveel gunt op de weg....
Overigens is 't niet moeilijk om een even gaatje te vinden, of desnoods te maken als de scooter niet opzij gaat...
Rijdende toiletpotten. Ze stinken en de bestuurders die erop zitten, kijken alsof ze constipatie hebben.quote:Op zaterdag 14 mei 2005 23:41 schreef kokos het volgende:
Wat denken automobiliste nu over het algemeen over scooters
Eigenlijk mag jij daar dan ook helemaal niet rijdenquote:Op zondag 15 mei 2005 19:34 schreef xFriendx het volgende:
Nou ja, misschien speelt mijn leeftijd wel mee (21) dat ik mij niet waag aan dat soort taferelen (alleen hogere snelheid, maar als ik op een weg rij waar auto's 60 mogen dan rij ik ook 60 en haal ik ze niet in omdat ik harder kan) aangezien ik graag de 22 ook wil halen.
Dat mag niet!quote:Op zondag 15 mei 2005 18:52 schreef Ayaxola het volgende:
Huilie's allemaal hier, ik rijd in de stad meestal sneller dan auto's, dus last zullen de meesten niet echt van me hebben.
Behalve dan als ik te dicht op een auto zit, dan krijg ik terecht wel eens een regen van die ruitenspoelvloeistof over me heen.En terecht natuurlijk.
Heb trouwens geen scooter maar een brommer, wat vind ik, nog wel scheelt.
Nou ja, ik woon niet in een grote stad maar een dorp, met 15 km verderop pas een stad (Hoorn) en daaromheen alleen maar dorpjes.quote:Op zondag 15 mei 2005 22:04 schreef Geqxon het volgende:
Zo hard rijden
Mja, in de binnenstad kan je amper harder dan 40 rijden hier
Je mag maar 30, dus ik zie het probleem nietquote:Op zondag 15 mei 2005 22:04 schreef Geqxon het volgende:
Mja, in de binnenstad kan je amper harder dan 40 rijden hier
en ik zeg ja want ik ben het niet met je eensquote:Op maandag 16 mei 2005 12:05 schreef kokos het volgende:
Ik zeg toch, Nee? Ik heb er een hobby van gemaakt om scooters te kopen, projectje (soms naar wensen van een koper) afstellen en verkoop.
nee ik heb het over de gemiddelde kwaliteit van zo'n blokje en van alle rotzooi onder het plasticquote:Op maandag 16 mei 2005 12:09 schreef kokos het volgende:
Als er gewoon een nieuwe cilinder onder pleurt zonder de rest goed aftestellen en aantepassen, is het inderdaad niet echt verantwoord rijden. Stotteren schokken vermogen en meer problemen, ik denk dat je dit bedoelt?
weet je wat malossi is?quote:Op maandag 16 mei 2005 12:13 schreef kokos het volgende:
Ja dit klopt. Maar als je de toch top-perf merken neemt zo als Hebo, Malossi kan je het toch zeker redelijk veilig afstellen. Maar als je van die budget troep er onder gooit.
ik zeg dat scooters kut zijn en dat ik al mn hele leven scooters kut vindquote:Op maandag 16 mei 2005 12:19 schreef kokos het volgende:
Aah dat weet ik van Malossi. Alleen de MHR cilinders zijn de bom.
of ga je nu zeggen van niet![]()
ze zijn nu nog te duurquote:Op zondag 15 mei 2005 00:27 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
De prijs vliegt ook lekker naar beneden zoals je kunt zien, geeft al wat aan over het succes![]()
maar bedankt voor deze sluikreclame![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |