31 mei stopt Net 5 in ieder geval met Desperate Housewives en Everwood.quote:Op zaterdag 14 mei 2005 13:56 schreef TimmyAsd het volgende:
Wat is er trouwens van waar dat Lost er in de zomer niet is?
haha numbers idd..... was de echt de beste tot nu toe....aflevering 18 volgens mijquote:Op zaterdag 14 mei 2005 16:20 schreef R0ADKILL het volgende:
Vooral numbers laatst was erg goed
ja ze stoppen eind mei met Lostquote:Op zaterdag 14 mei 2005 13:56 schreef TimmyAsd het volgende:
Wat is er trouwens van waar dat Lost er in de zomer niet is?
Is niet moeilijkquote:Op zaterdag 14 mei 2005 18:34 schreef Nory het volgende:
Ja, ik eigenlijk ook![]()
![]()
Moet ik eerst even uitvinden hoe dat allemaal werkt![]()
neeeequote:Op zaterdag 14 mei 2005 15:12 schreef CrazyDutchPunk het volgende:
[..]
31 mei stopt Net 5 in ieder geval met Desperate Housewives en Everwood.
Waarschijnlijk ook met Lost......
Er is nog geen zekerheid of ze doorgaan in juli of september
Eensch.quote:
Ik heb het ook niet over mezelf.quote:Op zaterdag 14 mei 2005 18:57 schreef Nory het volgende:
Tja, er staat ook voor de Nederlandse uitzendingen. Die zijn dus al geweest op de buis, had je het maar moeten kijkenEn je had de aflevering die ging over Claire ook al wel kunnen raden dat ze werden ontvoerd door Ethan
ja maar hoe zie je die volgende seizoenen dan? wat gebeurt er?quote:Op zaterdag 14 mei 2005 19:00 schreef SlimShady het volgende:
[..]
Eensch.
Dit is echt de spannendste serie die ik ooit heb gezien.
Ik hoop dat er nog vele seizoenen volgen.
Dit is echt mierenneukerij. Dan moet die mensen dit topic maar ontwijken totdat ze die afleveringen wel gezien hebben.quote:Op zaterdag 14 mei 2005 19:01 schreef BlaatschaaP het volgende:
[..]
Ik heb het ook niet over mezelf.
Maar ik ken wel een paar andere mensen die de afgelopen 2 afleveringen nog niet gezien hebben maar Lost toch volgen. En dan vind ik dat een beetje stom. Het hoeft toch niet per se in de TT?
Ik weet net zoveel als jullie. Ik volg de Nederlandse uitzendingen.quote:Op zaterdag 14 mei 2005 19:01 schreef tonks het volgende:
[..]
ja maar hoe zie je die volgende seizoenen dan? wat gebeurt er?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |