quote:
Op maandag 16 mei 2005 17:47 schreef Smoonshine het volgende:48 spelers over is nog veel. Maar ik denk dat je er veel meer kunt wegstrepen. Ik denk dat van de spelers die op dit moment verhuurd zijn er niet een terugkomt. Ik hoop zelf wel op Loovens en Collen, maar dat zal ijdele hoop zijn. De spelers die nu bij Excelsior lopen zullen ook geen van allen terugkomen verwacht ik.
Van jeugdspelers moet je op tijd doorhebben of ze het eerste gaan halen of niet. De spelers die het in het jeugdteam al niet goed trekken, zullen binnen een paar jaar ook niet ineens de sterren van de hemel voetballen.
Kan het niet echt vinden met jouw ideeën. Dat 48 teveel is klopt. Zitten ook nog spelers waarbij ik twijfel of ze nou onder contract moeten blijven of gewoon op zoek moeten gaan naar een andere club. Dan heb ik het over de spelers die nu verhuurd zijn.
Datzelfde geldt voor de spelers van Excelsior. Meerderheid komt niet meer in aanmerking voor een basisplaats bij Feijenoord, zoals ook enkele jeugdspelers. Geloof dat er voor volgend jaar 3 jeugdspelers doorstromen naar het eerste, te weten: de Guzman, Vincken en Van den Boogaard.
Met de rest is het, zoals je zegt, afwachten hoe hun ontwikkeling verloopt.
quote:
In het eerste team mogen er van mij ook nog wel wat meer vertrekken. Er lopen veel te veel buitenlandse voetballers die niets toevoegen aan Feyenoord, zoals bijvoorbeeld Pardo. Van Bandalovski verwacht ik ook niet dat we die binnenkort nodig hebben en ook van die Sammuel verwacht ik eigenlijk niets. Voetballers die je niet nodig hebt, moet je niet aantrekken, hoe goed ze evt. ook zijn. Daarom snap ik ook niets van de aankoop van Boussabon. Je hebt Lazovic als stand-in voor Kalou of Kuijt. Verkoop dan Lazovic of trek Boussabon helemaal niet aan.
Hier ben ik het in grote lijnen wel met je eens. In het eerste lopen nu een aantal spelers die kunnen zoeken naar een nieuwe werkgever. Over Pardo twijfel ik nog steeds. Hij brengt niet echt veel, maar ben niet vergeten hoe hij het een jaar (?) geleden deed. Heeft veel meer vertrouwen nodig.
Ono vertrekt zowiezo. Leonardo mag ook naar een andere werkgever gaan zoeken. Heb het wel een beetje met hem gehad. Toont totaal geen inzet en vindt alles wel goed. Basto, Bosschaart en Paauwe kunnen weg. Vrees dat Kuijt en/of Kalou vertrekken voor een aardig bedrag.
Als ik een basiself zou moeten opstellen voor volgend jaar, dan zal er naar mijn mening veel moeten veranderen. Op elke linie in het veld moet een dragende speler komen, iemand die (om het zo mooi te zeggen) het klappen van de zweep kent.
Ik weet dat Feijenoord op zoek is naar een linksback en een verdedigende middenvelder. Mocht Kuijt of Kalou verkocht worden dan zal er ook nog een spits komen. Aerts en Babos moeten met elkaar uitvechten wie er op goal komt te staan. Ik vind Aerts niet onderdoen voor Babos.
Opstelling:
-----------------------------------Aerts/Babos---------------------------------------
Ostlund----------------Saidi?-------------------Greene/Gibbs?-------------Snoyl
Castelen---------------Hofs-------------------aankoop-----------------------Goor
-------------------------Kalou------------------Kuijt----------------------------------
Moeilijk om een goede opstelling neer te zetten. Want twijfel nog over Gibbs en met die Greene moet ik ook nog maar zien of het wat is. Met Saidi ben ik er ook nog niet over uit. Liet in het begin van het seizoen aardig te kunnen voetballen, maar zakte ver terug. Zal wel te maken hebben met het feit dat het hele elftal matig voetbalde.
Ostlund vind ik voorlopig wel voldoende, kan eventueel zijn plaats afstaan aan Zuiverloon. Snoyl kan op de linksbackpositie plaatsnemen. Liet vorig jaar al zien aardig te kunnen voetballen. Moet dus vast wel iets van te maken zijn. Eventueel nog een aankoop voor die positie. Bosschaart is niks daar.
Op het middenveld moet er een verdedigende middenvelder komen. Iemand die uit het juiste hout is gesneden, soort van Bommel. Hofs moet de kans krijgen en nog veel leren. Komt er hopelijk wel. Castelen deed het goed in zijn eerste seizoen eredivisie. Zakte net als de rest wat in. Goor heeft een redelijk seizoen gedraaid.
K2 valt weinig discussie over te voeren. Vrees dat een van de twee of misschien wel allebei vertrekken aan het eind van dit seizoen. Krijg je Boussabon voor terug, wat een redelijke speler is. Moet je Lazovic misschien naast zetten, weet het eigenlijk niet, hehe
quote:
Jordi Buijs staat toch onder contract bij Groningen.