Mariah Carey had dat gecoverd. Misschien dat je het origineel bedoelt. Als ik moet gokken zeg ik dat dat van Hank Williams is.quote:Op donderdag 12 mei 2005 22:10 schreef HenkieSpankie het volgende:
Deze stond ook nog open.
[..]
Het is iig geen queen
Geen mariah Carrey/Withney Houston
Geen Nilsson
En ook geen Scorpions
Het refrein begint echt met iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii een lange ei![]()
Ik hoopte dat de titel misschien ' Can't live without you' heette maar ik kan het liedje wat ik bedoel niet vinden
James Brown - I feel goodquote:Op zaterdag 14 mei 2005 18:26 schreef PAA-053 het volgende:
Hoe heet dat nummer dat begint met: "WAAAAAAAAAAAAAH! I FEEL GOOD!
?
Parla et Pardoux - Libertéquote:Op zaterdag 14 mei 2005 18:28 schreef misterbrown het volgende:
Hey iedereen,
ik ben al een tijdje op zoek naar een nummer dat ik op een feestje heb gehoord, maar helaas kan ik nergens de titel vinden. Ten einde raad heb ik het eens proberen te fluiten:
http://users.telenet.be/justin/fluiten.wav
Iemand enig idee? Alvast bedankt
Dan gok je fout want het origineel is van Badfinger [1970]..alhoewel een ieder eerder geneigd is om te zeggen dat het van Harry Nilsson [1971] is.....quote:Op zaterdag 14 mei 2005 18:28 schreef nietorigineel het volgende:
[..]
Mariah Carey had dat gecoverd. Misschien dat je het origineel bedoelt. Als ik moet gokken zeg ik dat dat van Hank Williams is.
Bij Kruidvat verkopen ze regelmatig klassieke CDs voor 2 euri, toch niet te duur lijkt mij.quote:Op zaterdag 14 mei 2005 14:50 schreef EggsTC het volgende:
Waar download ik Johann Sebastian Bach: Air from Orchestral Suite No. 3, BWV 1068 ???
Of heeft iemand die?
Dit is overigens geen warez request want nr's gaan vrij van copyright na 50 jaar dacht ik
quote:Op zaterdag 14 mei 2005 20:45 schreef morpheus_at_work het volgende:
bij de vooraankondiging van de film black hawk down van vanavond op yorin draaien ze een nummer , ben opzoek naar dat nummer qua titel en uitvoerende, heb de soundtracks allemaal beluisterd van de film , maar het blijkt niet van de film zelf te zijn
Nu mijn vraag. Hoorde gisteren bij een vriendin Apres Skihut 15 en toen hoorde ik een dance nummer. Luister dat normaal totaal niet, dus weet absoluut niet hoe het heet. Het is zo te horen op 37:40 min en 39:05 min en tussen nummer 26 en 27, en 27 en 28.quote:
Dat is het nummer "Mario Takes a Walk" van Jesse Cook (http://www.jessecook.com/). Ben er zelf ook naar op zoek geweest. Erg goed nummer en de bmx'er in dat filmpje is ook behoorlijk geniaalquote:Op donderdag 12 mei 2005 21:06 schreef Koepert het volgende:Maar ik zoek dus de titel van de muziek uit dit filmpje:
http://abum.com/?show_media=6059&file_type=Movies&file_id=corey_martinez.wmv
[..]
EN DEZE!!!!
avalon - roxy musicquote:Op zaterdag 14 mei 2005 22:57 schreef Leatherneck het volgende:
Ik ben opzoek naar een nummer. Het nummer komt denk ik uit de jaren '80, maar zeker weten doe ik dat niet. 'T enige wat ik weet van de lyrics is dat "ze" (vrouw/man dacht ik) "Avalanche" zingen. Dat is ook 't enige woord wat ze in 't "refrein" zeggen (ik beschouw dat stukje even als refrein).
Ik hoop dat iemand me kan vertellen welk nummer het is. Alvast bedankt.
had 'm zelf al gevondenquote:Op zaterdag 14 mei 2005 08:45 schreef Edwaldo het volgende:
slow reggae nummer
lyrics (vrouwelijk) gaan iets als volgt: no no noooo you don't treat me like you should
en deze tekst wordt veelvuldig herhaald
Waar kwam je em tegen? In de comments op pagina 1?quote:Op zaterdag 14 mei 2005 23:36 schreef Edwaldo het volgende:
[..]
had 'm zelf al gevonden
dawn penn - you don't love me
ha, ha bedankt...sorry helemaal overheen gelezen...ik kwam er zo achter:quote:Op zondag 15 mei 2005 09:06 schreef Muziekstad2000 het volgende:
[..]
Waar kwam je em tegen? In de comments op pagina 1?![]()
Dan maar zoquote:Op zaterdag 14 mei 2005 19:01 schreef Messenga het volgende:
Deze lijkt me best wel moeilijk
Hoor hem best vaak in discotheken, Weet alleen nooit de titel!
Heeft in ieder geval deze zin in de tekst :
And I call your Name ...
Beetje weinig info, weet ik..
Carolina Marquez - The killer song [2005]quote:Op zondag 15 mei 2005 11:59 schreef Innuendo het volgende:
Ik hoor tegenwoordig op de radio steeds een soort van dance nr met een fluit deuntje erin. Heb dus geen idee wat de titel is. Dus misschien weet iemand het.
Dat deuntje krijg je in ieder geval niet meer uit je hoofd als je hem gehoord hebt.
Tracy Ulman - I can't break awayquote:Op zondag 15 mei 2005 13:22 schreef blackmage2v het volgende:
heey mensen. Vraagje he. Ik hoor zo af en toe in cafes/discotheken zo'n country nr dat wordt gezongen door een vrouw. Het is wel een leuk tempo. Volgens mij begint het nr met een zin in de richting van :
I need a ....(resolution?)
Verder komt er ook een stukje in voor wat veel weg heeft van :
nono no no no
nono no no no
Weet iemand toevallig welk nr ik bedoel ? Alvast bedankt![]()
Bedankt, daar was ik dus ook net naar op zoekquote:Op zondag 15 mei 2005 13:28 schreef Muziekstad2000 het volgende:
[..]
Carolina Marquez - The killer song [2005]![]()
Dankuquote:Op zaterdag 14 mei 2005 21:10 schreef knisnaw het volgende:
[..]
Dat is het nummer "Mario Takes a Walk" van Jesse Cook (http://www.jessecook.com/). Ben er zelf ook naar op zoek geweest. Erg goed nummer en de bmx'er in dat filmpje is ook behoorlijk geniaal
Techno Underworld Remix misschien??quote:Op zondag 15 mei 2005 13:58 schreef UFOtje het volgende:
Ik zoek een populaire "techno" remix van "Out of space" (van the Prodigy uiteraard!!)
Gisteren weer gehoord in brothers!
Iemand enig idee?
Michael McDonald - I Keep Forgettin'quote:Op zondag 15 mei 2005 13:31 schreef __Wouter__ het volgende:
ik zoek het originele nummer dat Warren G gebruikt heeft voor zijn nummer Regulate.
iemand die de titel en artiest kent?
quote:Ik zoek het originele nummer dat Warren G gebruikt heeft voor zijn nummer Regulate.
iemand die de titel en artiest kent?
Dank u zeer!quote:Op zondag 15 mei 2005 15:50 schreef brambosjesman het volgende:
[..]
Michael McDonald - I Keep Forgettin'
Bush - The people that we lovequote:Op zondag 15 mei 2005 14:52 schreef T1andonly het volgende:
Ik ben opzoek naar een nummer, maar ik weet volgens mij alleen nog vaag hoe de clip eruit ziet.
Het is een rocknummer van een aantal jaren geleden, de band weet ik niet meer maar ik heb eenvaag vermoeden dat het iets als Bush of B.U.S.H. was...
In de clip was er op de achtergrond hele tijd oscilloscoop-lijnen
Nee, die is het niet.quote:
niet toevallig bloodhound gang - the bad touch?quote:Op zondag 15 mei 2005 20:40 schreef Rnej het volgende:
heej, ik zoek een nummer van een of andere dj xxxxx of mc xxxxx (waar bij xxxxx dus een woord is) .. tis een hiphop nummer met allemaal gasten die rappen in een dierenpak.. is iets van 2 jaar oud geloof ik... iemand een idee?
als je beide soundtracks bekijkt op imdb lijkt het mij orbital - Halcyon & On & On te zijn. Niet echt trance trouwens...quote:Op zondag 15 mei 2005 21:37 schreef YoGi_Berra het volgende:
Het laatste trance-nummer van de film mean girls (het afsluitende nummer aan het eind van de film waar alles weer goed is...)
dit nummer is tevens te horen bij de film 'hackers'....
quote:Op zondag 15 mei 2005 22:31 schreef bartrid het volgende:
[..]
als je beide soundtracks bekijkt op imdb lijkt het mij orbital - Halcyon & On & On te zijn. Niet echt trance trouwens...
http://www.imdb.com/title/tt0377092/soundtrack
http://www.imdb.com/title/tt0113243/soundtrack
Komt ook voor in beide soundtracks. Verder ook pure gok.quote:"The Joker"
Written by Josh Abrahams
Performed by Josh Abrahams
Courtesy of Ultimatum Records Ltd.
overheen gelezenquote:Op zondag 15 mei 2005 22:32 schreef Ms.Bitters het volgende:
[..]
[..]
Komt ook voor in beide soundtracks. Verder ook pure gok.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |