Maar je piemol in zo'n oerwoud steken heeft wel wat vind ikquote:Op donderdag 12 mei 2005 21:41 schreef Xenomaniac het volgende:
Turkse meisjes verkrachten lijkt me slecht voor je gezondheid.
(Ik bedoel dan Vaders, broers, neefjes en ooms die achter je aan komen..)
Je probeert ze toch te "flowen".quote:Op donderdag 12 mei 2005 21:42 schreef Aurelium het volgende:
"ze waren sterk beinvloed door videoclips, msn, muziek, rap"
"zo probeer je wat voor je home-boys te doen"!
Nee zeker, het is algemeen bekend dat dit soort dingen gebeuren. Het is alleen grappig dan Zembla dit nu pas behandeld en de mensen in de reportage zijn gevuld met stereotypes.quote:Op donderdag 12 mei 2005 21:41 schreef HeatWave het volgende:
Tja, dit is voor een beetje fokker/Internetter niets nieuws toch? check die breezersite topics maar eens...
quote:Op donderdag 12 mei 2005 21:42 schreef Het_Biertje het volgende:
[..]
ja. ik zie hier dat je geen vmbo doet.![]()
je daalt in m'n achting
Ik had toch al niet zo'n zinquote:internet bierdrinkheld
En ondanks dat geklaag gaan ze dat natuurlijk niet aanpassen, want dan werkt het niet meer.quote:Op donderdag 12 mei 2005 21:37 schreef MissBliss het volgende:
Dat moet je instellen, anders kan iedereen je toevoegen.
Waar zijn die ouders?quote:Op donderdag 12 mei 2005 21:44 schreef HeatWave het volgende:
Dit zijn wel erg schrijnende gevallen hoor...
http://portal.omroep.nl/uitzendinggemistquote:Op donderdag 12 mei 2005 21:43 schreef Scandalous het volgende:
Kut, dit had ik wel helemaal willen zien.
Tja als je maar lang genoeg zoekt vind je de meest kansloze jongeren, en presenteer je die als de Nederlandse jeugd.quote:Op donderdag 12 mei 2005 21:47 schreef scanman01 het volgende:
Politie vroeg hoe het heet als je een meisje neukt die zegt dat ze niet wil. De jongen wist wel dat er een woord voor was, maar kon er niet opkomen.
Jongen wilde een meisje niet zoenen, want misschien heeft ze ooit wel iemand gepijpt.
Onvoorstelbaar.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |