Jep, maar dat verhoogt ook weer het komische elementquote:Op donderdag 12 mei 2005 09:41 schreef Frollo het volgende:
[..]
Het onrealistische eraan vind ik dat die Macy soms zelfs meerdere mannen per dag ontvangt, die zich keurig netjes aan de voordeur komen melden, en dat niemand in de straat dat door heeft!!
Je moet volgens mij de serie ook niet te serieus nemen, het is gewoon een leuk stukje entertainmentquote:Op donderdag 12 mei 2005 10:31 schreef MadGuy het volgende:
[..]
Jep, maar dat verhoogt ook weer het komische element
Tuurljik, maar het moet wel een béétje kloppen natuurlijkquote:Op donderdag 12 mei 2005 10:54 schreef wendy-tje het volgende:
Je moet volgens mij de serie ook niet te serieus nemen, het is gewoon een leuk stukje entertainment
Nope..quote:Op donderdag 12 mei 2005 12:06 schreef amaranta het volgende:
Ik dacht dat seizoen 2 meteen erachteraan werd gedaan.
Ik gok herhalingenquote:Op donderdag 12 mei 2005 12:36 schreef amaranta het volgende:
balen. maar wat komt er voor in de plaats? tot september dus?
Ik hoop het! Ik heb de laatste 2 afleveringen gemist!quote:Op vrijdag 13 mei 2005 09:23 schreef milagro het volgende:
ik gok op herhalingen van Desperate Housewives
Dat zou meesterlijk zijn!quote:Op vrijdag 13 mei 2005 09:23 schreef milagro het volgende:
ik gok op herhalingen van Desperate Housewives
Toen mijn vriend nog met een stel jongens in een huis woonde, kwam er weleens een vriend over de vloer, die dan speciaal kwam om met zn meisje te .......quote:Op dinsdag 17 mei 2005 20:46 schreef Tarak het volgende:
Zou jij er wat van zeggen, als andere mensen onverwacht liggen te vrijen in je eigen huis?
quote:Op dinsdag 17 mei 2005 20:58 schreef amaranta het volgende:
Mrs Solis, will u marry me?
HAHAHA hij noemt haar Mrs Solis....
ik moet bijna huilen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |