Rabobank moest de Giro rijden, dat waren ze verplicht. Zelf waren ze echt wel liever thuisgebleven.quote:Op zondag 29 mei 2005 16:20 schreef NRH het volgende:
Ik vind het van Rabobank wel schandalig dat je als ProTour-ploeg daar niets laat zien, maar dan ook helemaal niets. Hopen maar dat ze in juni wel weer wat laten zien, want wat ze in Italië en België hebben laten zien, is onvoldoende.
Die Franse ploegen hebben ook niet veel gedaan, die reden ook maar wat mee. Grotendeels. Ik ben eigenlijk aangenaam verrast door de Belgische ploegen. McEwen, Van Huffel, Brandt en Ardilla bij Davitamon. Bettini en Zanini voor Quickstep. Savoldelli bij Discoveryquote:Op zondag 29 mei 2005 18:33 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Rabobank moest de Giro rijden, dat waren ze verplicht. Zelf waren ze echt wel liever thuisgebleven.
Nou, ritwinst van le mevel, cooke die normaal wint, maar aan de kant gereden wordt door Bettini, en toch elke keer zijn treintje opzette.quote:Op zondag 29 mei 2005 18:41 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Die Franse ploegen hebben ook niet veel gedaan, die reden ook maar wat mee. Grotendeels. Ik ben eigenlijk aangenaam verrast door de Belgische ploegen. McEwen, Van Huffel, Brandt en Ardilla bij Davitamon. Bettini en Zanini voor Quickstep. Savoldelli bij Discovery.
Caucchioli ook nog 8ste in het klassement voor CA niet te vergeten ! En Atienza werd nog 14de voor Cofidis.quote:Op zondag 29 mei 2005 18:57 schreef placebeau het volgende:
[..]
Nou, ritwinst van le mevel, cooke die normaal wint, maar aan de kant gereden wordt door Bettini, en toch elke keer zijn treintje opzette.
Ja , men is van mening dat men daar al genoeg op rijdt in het voorjaarquote:Op zondag 29 mei 2005 19:12 schreef Trainspotter het volgende:
Is het trouwens normaal dat de ronde van België met een grote boog om de mooiste beklimmingen van het land heen rijdt?
oja, Gaucchioli, die zou ik nog vergetenquote:Op zondag 29 mei 2005 19:14 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Caucchioli ook nog 8ste in het klassement voor CA niet te vergeten ! En Atienza werd nog 14de voor Cofidis.
Ik bedoel maar, die Franse ploegen hadden tenminste nog een deftige kopman voorzien voor deze Giro ook.
Niet alle mooie beklimmingen rijdt men in het voorjaar. Een etappe met finish bij de Signal de Botrange of de Baraque Fraiture zou het klassement ook mooi kunnen maken.quote:Op zondag 29 mei 2005 19:17 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Ja , men is van mening dat men daar al genoeg op rijdt in het voorjaar![]()
Ja, maar dan kan Tom Boonen niet winnen.quote:Op zondag 29 mei 2005 22:07 schreef ultra_ivo het volgende:
[..]
Niet alle mooie beklimmingen rijdt men in het voorjaar. Een etappe met finish bij de Signal de Botrange of de Baraque Fraiture zou het klassement ook mooi kunnen maken.
Is dat een probleem?quote:Op zondag 29 mei 2005 22:09 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Ja, maar dan kan Tom Boonen niet winnen.
Voor Boonen wel. Voor de echte wielerliefhebbers niet. Want een Ronde van Boonen, uh bedoel Ronde van Belgie moet niet door 1 man gedomineerd worden.quote:
Als voor Boonen een probleem is, dan is het voor een ieder in België een probleem.quote:
Ook voor ons Belgen was een beetje spanning veel fijner geweest. Boonen wint al genoeg, dit heeft ie niet nodig.quote:Op zondag 29 mei 2005 22:33 schreef Bartoli het volgende:
[..]
Voor Boonen wel. Voor de echte wielerliefhebbers niet. Want een Ronde van Boonen, uh bedoel Ronde van Belgie moet niet door 1 man gedomineerd worden.
Wat wil je als door de Pro-Tour die man de enige toprenner is die de start neemt ?quote:Op zondag 29 mei 2005 22:33 schreef Bartoli het volgende:
[..]
Voor Boonen wel. Voor de echte wielerliefhebbers niet. Want een Ronde van Boonen, uh bedoel Ronde van Belgie moet niet door 1 man gedomineerd worden.
Voor mij niet. Voor de organisatoren wel, denk ik. Dankzij de Pro Tour is de Ronde van Belgie serieus gedevalueerd en dan hopen ze dat een van de weinige "vedetten" die nog de moeite doet om mee te rijden wint en niet één of andere nobody. Jammer en triest, maar zo werkt het wel. Liever Boonen dan een obscure Rus uit een Frans team uit divisie 17 en een half.quote:
Het opnieuw afschaffen van de Ronde. Heeft op het ogenblik geen waarde meer, en zeker niet voor een live uitzending.quote:Op zondag 29 mei 2005 22:39 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Wat wil je als door de Pro-Tour die man de enige toprenner is die de start neemt ?
Ja, laat we allemaal maar zwichten voor die kut-Verbruggen. Die heeft nog niet genoeg verkloot.quote:Op zondag 29 mei 2005 22:40 schreef -Angel- het volgende:
[..]
Het opnieuw afschaffen van de Ronde. Heeft op het ogenblik geen waarde meer, en zeker niet voor een live uitzending.
Die ronde van de Benelux gaat niet eens verder in België dan Antwerpen en een stukje Limburg. Als je dan een ronde van de Benelux wil organiseren, en je hebt er 8 dagen voor doe dan tenminste de hele benelux aan ...quote:Op zondag 29 mei 2005 22:37 schreef placebeau het volgende:
[..]
Ook voor ons Belgen was een beetje spanning veel fijner geweest. Boonen wint al genoeg, dit heeft ie niet nodig.
Nu, ik kijk wel erg uit naar de ronde van Benelux (eneco-Tour), dan deze gedegradeerde ronde.
Naar mijn mening heeft hij niets verkloot. Wat heeft hij dan al zo allemaal verkloot ...quote:Op zondag 29 mei 2005 22:42 schreef SaintOfKillers het volgende:
Ja, laat we allemaal maar zwichten voor die kut-Verbruggen. Die heeft nog niet genoeg verkloot.
Waarom? hebben kleinere rondes geen recht op bestaan?quote:Op zondag 29 mei 2005 22:40 schreef -Angel- het volgende:
[..]
Het opnieuw afschaffen van de Ronde. Heeft op het ogenblik geen waarde meer, en zeker niet voor een live uitzending.
punt.quote:Op zondag 29 mei 2005 22:42 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Ja, laat we allemaal maar zwichten voor die kut-Verbruggen. Die heeft nog niet genoeg verkloot.
Z'n Pro Tour lijkt nergens op met ploegen en renners die bepaalde wedstrijden moeten rijden, terwijl ze liever ergens anders zouden rijden en gemotiveerde teams niet mee mogen doen. En z'n gevecht tegen doping stelt ook niet veel voor. Ik herinner me nog de Festina-affaire toen het wielrennen in een enorm diepe put zat en Verbruggen zich van geen kanten liet zien. Wat vaag commentaar vanuit z'n villa in Zwitserland, ja....quote:Op zondag 29 mei 2005 22:44 schreef -Angel- het volgende:
[..]
Naar mijn mening heeft hij niets verkloot. Wat heeft hij dan al zo allemaal verkloot ...
Zijn hele pro-tour idee werkt niet , wat hebben we dit jaar nu eigenlijk allemaal al gezien ? Ongeinteresseerde Spaanse teams in de Vlaamse klassiekers waardoor de kleine rondjes in Spanje met een deelnemersveld onder 0 zitten en kleine Belgische , Nederlandse, Franse ... ploegjes thuis moeten blijven hoewel die wél renners hadden die iets konden doen in die koersen.quote:Op zondag 29 mei 2005 22:44 schreef -Angel- het volgende:
[..]
Naar mijn mening heeft hij niets verkloot. Wat heeft hij dan al zo allemaal verkloot ...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |