Wij zingen onze club liever in het stadion naar de overwinning. Je puberale frustraties botvieren rondom het voetbal is zooo 1980's, dudequote:Op zondag 8 mei 2005 22:01 schreef Nashje het volgende:
[..]
Erg stoer om met zoiets rond te lopen op de kampioensdag. Het jammerlijke is dat jullie lampen zoiets niet durven als je maar met een paar man bent.
Zit er een woning bovenop de Hoyng ja??? (wauw wat een plek)quote:Op maandag 9 mei 2005 00:09 schreef Girl-in-Love het volgende:
Haha zeg dat welhet was echt té enorm druk! heb op tv de live beelden gezien van het feest. je zou maar iemand kwijt raken ..;)
quote:Op maandag 9 mei 2005 00:05 schreef Girl-in-Love het volgende:
De markt in Eindhoven 5minuten geleden..wat een zooi !!!
[afbeelding]
Mwah, viel toch wel mee met de drukte.. Het was gezellig druk en er hing een goed sfeertje.quote:Op maandag 9 mei 2005 00:09 schreef Girl-in-Love het volgende:
Haha zeg dat welhet was echt té enorm druk! heb op tv de live beelden gezien van het feest. je zou maar iemand kwijt raken ..;)
er waren vandaag naar schatting 70.000 mensen bij de huldigingquote:Op maandag 9 mei 2005 00:26 schreef Toewan het volgende:
[..]
Mwah, viel toch wel mee met de drukte.. Het was gezellig druk en er hing een goed sfeertje.Alleen werden er wel veel tassen in de lucht gegooid / overgegooid, zou niet zo blij zijn als dat mijn tas was.
Dat was bij het Stadhuisplein dan.. Want daar was het idd flink druk, de Markt viel op zich nog wel mee..quote:Op maandag 9 mei 2005 00:28 schreef rubbereend het volgende:
[..]
er waren vandaag naar schatting 70.000 mensen bij de huldiging
quote:Op maandag 9 mei 2005 00:30 schreef Toewan het volgende:
[..]
Dat was bij het Stadhuisplein dan.. Want daar was het idd flink druk, de Markt viel op zich nog wel mee..
Webcam op Schroevers.quote:Op maandag 9 mei 2005 00:15 schreef dadoc het volgende:
[..]
Zit er een woning bovenop de Hoyng ja??? (wauw wat een plek)![]()
En ondertussen is het daar opgeruimd!quote:
quote:Op maandag 9 mei 2005 09:12 schreef Dylan Dog het volgende:
Zul je altijd zien: zit je het kangst op Fok ongeveer, wordt je nog niet als supporter gezien
Mooie tekst voor de volgendequote:Op maandag 9 mei 2005 10:14 schreef DIJK het volgende:
Waarom heet dit topic eigenlijk niet "de vriendskap!"
Internet supporterquote:Op maandag 9 mei 2005 09:12 schreef Dylan Dog het volgende:
Zul je altijd zien: zit je het kangst op Fok ongeveer, wordt je nog niet als supporter gezien
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |