Nee, m'n vader. Het ligt niet aan hem, hij is altijd de kok hier en kookt altijd fantastisch. Het is mn verdomde maag.quote:
Let's shake hands; ik heb ook zo'n kieskeurig maag-darmkanaalquote:Op zaterdag 7 mei 2005 00:49 schreef -Vaduz- het volgende:
Nee, m'n vader. Het ligt niet aan hem, hij is altijd de kok hier en kookt altijd fantastisch. Het is mn verdomde maag.
quote:Zojuist bereikt ons het bericht dat een RBC-supporter gedood is en er waarschijnlijk 2 zwaar gewond zijn geraakt op de terugweg naar Roosendaal.
de supporters zouden uit een busluik hebben gehangen en zijn tegen een viaduct geslagen. Dit is natuurlijk afgrijselijk! Hier hebben we op dit moment verder even geen andere woorden voor... We wensen iedereen van RBC maar met name familie en kennisen vreselijk veel sterkte met dit verlies en hopen intens dat de gewonden er weer bovenop komen.
quote:
Zet 'm op!quote:Op zaterdag 7 mei 2005 00:56 schreef -Vaduz- het volgende:En dank je wel!
* -Vaduz- gaat maar met z'n emmer naar z'n hol, welterusten.
Bluezz, ik moet morgen vroeg weg, we moeten uitspelen in Oldenzaal of all placesquote:Op zaterdag 7 mei 2005 01:51 schreef Bluezz het volgende:
Is er nog iets van broodjes met geitekaas hier?
Ongegist graag
quote:Op zaterdag 7 mei 2005 01:51 schreef Bluezz het volgende:
Is er nog iets van broodjes met geitekaas hier?
Ongegist graag
Boezz ik sla je je bed in en spring bovenop je om je in dat bed te houdenquote:Op zaterdag 7 mei 2005 01:53 schreef The_BoezelaaR het volgende:
[..]
Bluezz, ik moet morgen vroeg weg, we moeten uitspelen in Oldenzaal of all places
Wil jij als sterke vrouw zijnde mij als disciplineloze student zijnde achter mn bier vandaan slaan en naar bed sturen![]()
Wou je beweren dat je zoveel weegt dat ik je dr niet eventjes aftilquote:Op zaterdag 7 mei 2005 01:57 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Boezz ik sla je je bed in en spring bovenop je om je in dat bed te houden
Zo goed
ff die arm opzij danquote:Op zaterdag 7 mei 2005 02:01 schreef The_BoezelaaR het volgende:
al is het hier wel wat koud, kun je nog een ietsiepietsie blijven liggen![]()
Even voor de duidelijkheid, er zijn drie gewonden gevallen, waarvan één ernstig. Op NOS-TT staat niks over een dodelijke afloop.quote:Op zaterdag 7 mei 2005 01:47 schreef The_BoezelaaR het volgende:
Godver, wint RBC es een keer, krijg je dit ge-eikel
Ehm... die slurp ik niet meerquote:
quote:
10:30quote:
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |