Waar is dat ? In Zalk ?quote:Op donderdag 5 mei 2005 17:14 schreef Computerleek het volgende:
De buurt maakt nu n.l. foto's van deze pauperjeugd en stuurt ze naar de politie op, als ze overlast veroorzaken (en dat doen ze meestal).
Stalen pijp tussen de wielen doet ook wonderen !quote:Op donderdag 5 mei 2005 17:14 schreef Computerleek het volgende:
Iedereen kent ze wel. Hangjongeren met scooters die overlast veroorzaken. Ze zijn te herkennen aan hun pet en (vaak) oorbel. Maar er is een oplossing. De buurt maakt nu n.l. foto's van deze pauperjeugd en stuurt ze naar de politie op, als ze overlast veroorzaken (en dat doen ze meestal). De resultaten zijn veelbelovend. De overlast is hier behoorlijk afgenomen.
ja dat ontgaat mij ook, waarschijnlijk is de TS zelf een hangjonger en was de TT sarcastisch bedoeldquote:Op donderdag 5 mei 2005 17:25 schreef BrauN het volgende:
En uw klacht is?
Het lijkt me wat doeltreffender als de scooters in beslag worden genomenquote:Op donderdag 5 mei 2005 17:29 schreef woutabest het volgende:
wat als we als boete al hun goude sieraden invorderen?
Kopen ze toch weer nieuwe bij de kruidvat voor ¤ 1.99quote:Op donderdag 5 mei 2005 17:29 schreef woutabest het volgende:
wat als we als boete al hun goude sieraden invorderen?
rode ogen na de seksquote:Op donderdag 5 mei 2005 17:25 schreef BrauN het volgende:
En uw klacht is?
jatten ze toch weer ergens anders vandaanquote:Op donderdag 5 mei 2005 17:34 schreef mazaru het volgende:
[..]
Het lijkt me wat doeltreffender als de scooters in beslag worden genomen
quote:Op donderdag 5 mei 2005 17:36 schreef Herald het volgende:
[..]
rode ogen na de seks
stomme pepperspray ook
Ja, dat wat jij hoogstwaarschijnlijk met 'irritant doen' bedoelt, doen ze niet naar onsquote:Op donderdag 5 mei 2005 17:37 schreef Jett het volgende:
iedereen zeikt over hangjongeren maar ik heb er nooit last van
ja als je langs ze loopt gaan ze irritant doen, maar niet qua geluidsoverlast ofzo
Tja, als je partner een beetje kinky is ingesteld krijg je dat.quote:Op donderdag 5 mei 2005 17:36 schreef Herald het volgende:
[..]
rode ogen na de seks
stomme pepperspray ook
Idd. Dan weten ze precies wie er actief bezig is met het probleem dat ze zijn.quote:Op donderdag 5 mei 2005 17:16 schreef Againzender het volgende:
Als ik hier foto's maak van de jeugd ben ik minstens mijn tanden en mijn fototoestel kwijt
politie: je staat op straatquote:Op donderdag 5 mei 2005 20:06 schreef AltamirA het volgende:
Het probleem ligt gewoon bij de politie die al jaren niet streng genoeg mag optreden om dit soort volk aan de pakken.
NSBers eerste klas, je hebt er alleen last van als je er op gaat letten. Ik heb er totaal nooit last van, en kan er zelfs fatsoenlijk mee communiceren over het algemeen zijn ze zo knetter als maar kan dus ook rustig.quote:Op donderdag 5 mei 2005 17:14 schreef Computerleek het volgende:
Iedereen kent ze wel. Hangjongeren met scooters die overlast veroorzaken. Ze zijn te herkennen aan hun pet en (vaak) oorbel. Maar er is een oplossing. De buurt maakt nu n.l. foto's van deze pauperjeugd en stuurt ze naar de politie op, als ze overlast veroorzaken (en dat doen ze meestal). De resultaten zijn veelbelovend. De overlast is hier behoorlijk afgenomen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |