Ik sta weer een de vooravond van een nieuw seizoen met Rennes. Zonet helaas de Super Cup met 3-1 van Monaco verloren, maar mijn team loopt nog niet. Dat komt nog wel.
Er zijn veel spelers weggegaan, waarvan de belangrijkste dit zijn:
Isaksson, - Speelde bij mij niet en omdat ik er wat geld voor kon vangen mocht hij weg.
Frei - Zelfde verhaal als bij Isaksson
Mvuemba - Jonge franse middenvelder, mocht blijven maar aangezien nantes 2 mln bood en ik in principe genoeg mensen op zijn positie heb was hij vrij om te gaan.
Totaal zijn er zo'n 12 mensen weggegaan.
Ik moest dus op zoek naar vervangers en dat zijn de volgende:
Ricksen - Onze Nederlandse back kwam transfervrij over van Glasgow. Is een vrij degelijke rechtsback met ervaring en dat kunnen we in europa best gebruiken.
Prso - Ook hij kwam over van de Rangers, maar dan voor 3,8 mln. Dado moet mijn vaste targetman voorin worden. De spits die vecht, aanwezig is, kopduels wint en het spel voor de andere makkelijker maakt. Dan komen de goals vanzelf.
Demel - Kwam transfervrij van Dortmund over. De laatste toevoeging aan een best wel redelijke centrale defensie.
Gambino - jonge duits aanvallende middenvelder die is aangetrokken voor op de vleugels. Zal af en toe centraal spelen en is vooral aangetrokken als een speler voor het rotatiesysteem.
Kluge - Duitse verdedigende middenvelder die ook transfervrij was. Komt van Mgladbach en ook hij is een soort back-up.
Van Bommel - Zijn contract bij PSV liep af en uiteindelijk wist ik hem te krijgen.Kan Rennes heel veel extra kwaliteit toevoegen op het middenveld. Af en toe wel iets te aanvallend ingesteld.
Bernard - Degelijke Franse linksback die bij Newcastle weg mocht. Is eigenlijk nergens echt slecht in en dat kunnen we goed gebruiken. Het laatste steentje in een degelijke verdediging.
Santana - Eerst zou Peralta komen, maar toen zijn transfer in het water viel en daarna niet meer te redden was kon ik Santana nog transfervrij opnemen in mijn team. Ik ben geen echte fan van hem, maar hij mag zijn kunsten dit seizoen bij Rennes vertonen.
Wiese - Duitse goalie die weg mocht bij Chelsea en zeer degelijk is. Naderhand heb ik er wel spijt van, want met Luzi had ik al een goede goalie en het wordt lastig beide tevreden te houden.
Macallister - 23-jarige Australische spits. Het is mijn 3e spits, echt zo eentje die oorlog maakt, kopduels wint en er vol voor gaat. Kostte nauwelijks iets, hoeft niet perse te spelen, oftwel de perfecte 3e spits.
Daarnaast heb ik nopg legio talenten, waarschijnlijk regens, aangetrokken.
Uitiendelijk komt er dan ongeveer het volgende beoogde basiselftal uit: