ik heb echt geen enkel ideequote:Op dinsdag 3 mei 2005 00:04 schreef bigshadow het volgende:
[..]
True, maar deze dames hebben een hele korte "band"naam
Ken je groupiesquote:Op dinsdag 3 mei 2005 00:06 schreef Sack_Blabbath het volgende:
Kus?
Men nemen een vriendin die 's ochtends altijd heel vroeg wakker wordt en dan Nickolodeon of Fox Kids (of Jetix heet 't nu toch?) gaat kijken. Vervolgens na een half uurtje weer bij je in bed kruipt en je daarbij wakker maakt en de tv altijd op maximaal volume laat aan staan. Gevolg: je kan niet meer in slaap komen, maar je bent wel te lui om te tv uit te gaan zetten. Herhaal dit een aantal keer per week. Dan heb je dus de hele week dit in je kop zitten:quote:
Nee, The Bourne Identity op SBS6. Daarom moest ik daarnet zo snel weg, omdat-ie al begonnen was.quote:
Oh, maar dat was de remake, dat valt altijd tegen zelfs als het orgineel met Richard Chamberlain isquote:Op dinsdag 3 mei 2005 00:16 schreef GLO het volgende:
[..]
Nee, The Bourne Identity op SBS6. Daarom moest ik daarnet zo snel weg, omdat-ie al begonnen was.
Ooh! Dus dát zingt mijn dochter de hele dag!quote:Op dinsdag 3 mei 2005 00:15 schreef Sack_Blabbath het volgende:
Z'n allereerste zoen, iemand moet 't doen
't Broertje van m'n beste vriendin
Geluid aan, en www.kus.nl kun je er eindeloos bij wegdromenquote:Op dinsdag 3 mei 2005 00:20 schreef GLO het volgende:
[..]
Ooh! Dus dát zingt mijn dochter de hele dag!
Inderdaad, snel een nieuwe voor 2 punten GLO......quote:
Was theme from Shaka Zulu...niet de artiestquote:Op dinsdag 3 mei 2005 00:39 schreef thaleia het volgende:
Shaka Zulu - We are growing?
Volgens mij Kaoma - Lambada...quote:
Is niet erg, maar geef haar dan wel ff 2 puntenquote:Op dinsdag 3 mei 2005 00:45 schreef GLO het volgende:
[..]
Sorry peaceman, ik vond die spelfout niet zo erg...
Just testing, just testingquote:Op dinsdag 3 mei 2005 00:46 schreef peaceman het volgende:
[..]
Is niet erg, maar geef haar dan wel ff 2 punten![]()
yeah right.....quote:
Ze maken beide metal?quote:Op dinsdag 3 mei 2005 00:50 schreef TheSilentEnigma het volgende:
Dank u!!
Ik doe mijn best geen metalvraag te stellen
Sorry, niet gelukt.
Wat is de overeenkomst tussen de bands Atrocity en Leaves' Eyes?
quote:Op dinsdag 3 mei 2005 00:50 schreef TheSilentEnigma het volgende:
Dank u!!
Ik doe mijn best geen metalvraag te stellen
Sorry, niet gelukt.
Euh, de ene band is een afsplitsing van de andere?quote:Wat is de overeenkomst tussen de bands Atrocity en Leaves' Eyes?
Iets specifieker gaarnequote:Op dinsdag 3 mei 2005 00:52 schreef GLO het volgende:
[..]
[..]
Euh, de ene band is een afsplitsing van de andere?
Ja, en.....quote:Op dinsdag 3 mei 2005 01:11 schreef GLO het volgende:
Liv heeft een relatie met de grote man van Atrocity?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |