abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_28294843
quote:
Op dinsdag 28 juni 2005 09:41 schreef Marsepein het volgende:

Deze muur was gemaakt van het bij ons bekende ´tufsteen´. Dat is grind gelijmd met .... ja met wat het gelijmd is weet ik zelf ook niet. Misschien is het wel niet gelijmd en los opgestapeld
Ik heb 'n paar soortgelijk muurtjes. Alleen dan gemaakt van een of andere donkergrijze puimsteen. Als je daar in boort ligt je kamer vol met fijn donkergrijs stof. Na een dagje klussen merk je dat 't niet echt gezond spul is. Grote gaten boren is ook leuk omdat ze altijd twee keer groter worden dan de diameter waar je mee begint, behalve als je daar rekening mee houdt.
pi_28423650
heeeel recente klusblunder (ja, ik ben zo'n lowlife die direct na z'n klusblunder achter z'n PC gaat zitten om iets te posten ) : voetventielen in je verwarmingsleidingen monteren, zodat je je radiatoren er pijnloos af kan halen, en dan denken dat het afdekkapje de kraan open en dicht doet

en natuurlijk staan voetventielen default open, zoals je ontdekt bij het vullen van je CV-installatie
pi_28433425
Even schuurtje beitsen. Mooi klaar, geen klusblunders dacht ik zo
Komt mijn broertje naar buiten lopen, denkt van laat ik die pot met beits maar even dicht doen. Deksel erop en er een keer op stampen. Pats, een druppel beits vliegt omhoog precies in mijn oog.

Nee dat is niet fijn en doet ongelovelijke pijn.
pi_28436208
quote:
Op zondag 3 juli 2005 01:11 schreef mistermaniac het volgende:
Even schuurtje beitsen. Mooi klaar, geen klusblunders dacht ik zo
Komt mijn broertje naar buiten lopen, denkt van laat ik die pot met beits maar even dicht doen. Deksel erop en er een keer op stampen. Pats, een druppel beits vliegt omhoog precies in mijn oog.

Nee dat is niet fijn en doet ongelovelijke pijn.
Dat is geen blunder, dat is min of meer geluk ...

Moet je voorstellen hoe groot de wereld is, en vervolgens hoe groot je oog is, en dan nog even nadenken hoe groot die druppel is.

Dat die druppel in je oog gekomen is, is sowieso een wonder, en dus is dat heel veel geluk!

Wel geluk wat pijn doet dan, ja dat wel....
  donderdag 21 juli 2005 @ 10:25:57 #205
78780 deedeetee
rustig doorgaan met ademhalen
pi_29002542
Een paar maanden geleden was het lint van het rolluik in de slaapkamer zo erg door gesleten dat het vernieuwd moest worden. Dus ik open een topic in KLUS en krijg van Treinhomo netjes punt voor punt uitgelegd hoe dat moet.
Gisteren was het nog steeds niet gebeurd en toen knapte het lint, BAFFF viel 't luik dicht.
Ikke tegen m'n man want die stelde het heel laf steeds uit.Het leek hem best wel lastig
Dus ik ga lint halen en vanochtend moest het erin.
Eerst zat ie ermee dat het lint niet * zomaar * door het gaatje in de muur kon, ik heb ervaring met elastiek ergens doortrekken dus stelde voor er iets stijfs aan vast te maken en dat had gelukkig het gewenste resultaat. Toen moest er een schroefje los waar ie niet bij kon tenzij het luik opeen bepaalde stand open was. Stond ik daar met dat ding in mijn handen om hem in de juiste stand te houden terwijl manlief aan 't sakkeren was dattie niet bij 't schroefje kon.
Eindelijk gelukt !!! joepie
Had de sukkel het lint er verkeerd om opzitten....
Daar gingen we weer - rolluik vast houden schroefje los en lint andersom er weerop - Echt genieten om iets net boven ooghoogte vast te moeten houden En ik was als de dood dattie dat rotschroefje zou laten vallen, in het gras vind je dat ding nooit meer terug en dan moet er natuurlijk uitgebreid een ander schroefje worden gezocht dat óók past , terwijl ik daar al die sta met dat rolluik in mijn handen
Maar 'tis gelukt en viel uiteindelijk reuze mee
Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..
  donderdag 21 juli 2005 @ 11:06:15 #206
65997 Oldbie
Proud to be South African!
pi_29003583
quote:
Op donderdag 21 juli 2005 10:25 schreef deedeetee het volgende:
Maar 'tis gelukt en viel uiteindelijk reuze mee
Geen blunder dus
  donderdag 21 juli 2005 @ 11:14:27 #207
78780 deedeetee
rustig doorgaan met ademhalen
pi_29003805
quote:
Op donderdag 21 juli 2005 11:06 schreef Oldbie het volgende:

[..]

Geen blunder dus
Ow nee en dat 't lint verkeerd om zat terwijl ik verging van de kramp in mijn armen dan ???
Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..
  donderdag 21 juli 2005 @ 11:16:07 #208
65997 Oldbie
Proud to be South African!
pi_29003854
quote:
Op donderdag 21 juli 2005 11:14 schreef deedeetee het volgende:

[..]

Ow nee en dat 't lint verkeerd om zat terwijl ik verging van de kramp in mijn armen dan ???
Das een beetje jammer idd.
pi_29022470
Behang van een muur staan pielen, omdat die muur opnieuw gestuct gaat worden. Zegt later een meehelpende vriend dat het ouwe stucwerk er ook afmoet, omdat dat zo slecht is dat het er bijna vanzelf afdondert. Voor niets die kleine klote stukjes behang er af staan pielen
...
pi_29022767
quote:
Op donderdag 21 juli 2005 22:06 schreef Garbageman het volgende:
Behang van een muur staan pielen, omdat die muur opnieuw gestuct gaat worden. Zegt later een meehelpende vriend dat het ouwe stucwerk er ook afmoet, omdat dat zo slecht is dat het er bijna vanzelf afdondert. Voor niets die kleine klote stukjes behang er af staan pielen
Oh, zuur....
Steeds als ik tegen de lamp loop,
neem ik een stukje licht mee.
Knibbel, Knabbel etc met veel foto's! IV
pi_30126963
Gang verven met een roller, en te lam zijn om het zeil in de gang af te dekken met plastic. Eindresultaat: zeil met verfspatten en heeeel veel kleine verfdruppels. Grrrr.
pi_30127249
grootste blunder tot nog toe was het monteren van een nieuw slot in de deur van een hok. Tijdens het afstellen had ik de sleutel aan de binnenkant van het hok laten zitten en vervolgens de deur achter me dicht getrokken. Oeps.
Gelukkig had ik de anti-inbraakstrips nog niet teruggeplaatst, dus met een breekijzer ging de deur wel weer open, waarna ik vervolgens wel de deurpost kon gaan fixen.
Mijn Nederlands is prima, ik kan gewoon niet typen!
pi_30128083
Het nadeel van je huis totaal inbraakproof maken is dat, mocht je inderdaad eens je sleutels laten liggen, het erg prijzig wordt om weer binnen te komen. Plus, als een dief echt binnen wil komen dan lukt 'm dat toch wel.

zijn deuren eigenlijk bestand tegen decoupeerzagen?
pi_30136820
Best een grappige...ja je had er bij moeten zijn.

Geen zin om het dressoir weg te halen om een gaatje te boren. Weet je wat, we doen de stofzuigerstang onder het boortje zuigt tie zo alles weg.....moet je um wel aanzetten

Vloerbedekking leggen
Slaapkamertje:
3.20 bij 4.50. Vloerbedekking gekocht van 4 breed x 5 lang.
We zouden het dus in 1x in de lengte gaan leggen.
Broertje lief dacht weet je wat als ik alvast 75 cm ff eraf snij dan kan ik het makkelijker in het kamertje kwijt. je voelt um al...van de verkeerde kant. Nu liggen er dus 2 passtukken in ut kamertje.
Ze konden gewoon niet op mij wachten

Huiskamertje:
80x alles opgemeten. 4.20x 5.03 niet echt makkelijk in 1x te leggen. Dus een klein stukje onder de radiator. 4br x 6 gekocht. Dan hadden we ruim genoeg ook al zouden we verkeerd snijden.
1 dag voor dat we het zelf gingen leggen kwam ik er achter dat ik het looppad van 1 mtr x 3.03 vergeten was mee te rekenen ..sjit...baalde ontzettend de vloerbedekking was er al een paar dagen. Dus maar een metertje bij besteld. En kilometersssss tape. Het is nu nog net geen jigsaw puzzel
"Out for my own, out to be free
One with my mind, they just can't see
No need to hear things that they say
Life's for my own to live my own way"
  donderdag 1 september 2005 @ 11:22:53 #215
32196 SjacoBaco
Are we there yet?
pi_30159959
quote:
Op donderdag 21 juli 2005 10:25 schreef deedeetee het volgende:

Rolluik toestand
Volgende post in R&P zeker???
pi_30160251
Zelf een muggen/vliegenhor maken voor de ramen. Netjes alles opgemeten, een mooi frame gemaakt met beugeltjes en daartussen een fijne lichtdoorlatende stof gespannen. Naja, helemaal mooi en aardig, maar ten eerste zijn ze zo wankel als de pest en ten tweede zetten ze uit of krimpen ze bij elke graad verschil
pi_30161286
quote:
Op donderdag 1 september 2005 11:32 schreef mistermaniac het volgende:
Zelf een muggen/vliegenhor maken voor de ramen. Netjes alles opgemeten, een mooi frame gemaakt met beugeltjes en daartussen een fijne lichtdoorlatende stof gespannen. Naja, helemaal mooi en aardig, maar ten eerste zijn ze zo wankel als de pest en ten tweede zetten ze uit of krimpen ze bij elke graad verschil
Zo wilde ik het eerst óók doen, maar ik ben blij dat ik uiteindelijk toch voor klittenband heb gekozen. Ideale oplossing!

Gewoon (de 'ruwe' helft van) wit, zelfklevend klittenband op het raamhoutwerk aangebracht en de 'zachte' helft op de randen van het op maat geknipte witte horrengaas vastgeniet, zodat je makkelijk bij de raamhendels kan door even *krrrtsss* een hoekje van de hor los te trekken. Raam open, klittenband weer aandrukken en klaar!

Zo heb je een flexibel, effectief en makkelijk te hanteren systeem, wat ook nog eens nauwelijks zichtbaar is.
NEE tegen elke vorm van religieus fundamentalisme.
JA tegen mensenrechten, vrije individuele keuzes en gelijkwaardige behandeling.
pi_30163480
Had ik dat toen ook maar gedaan
pi_30166384
Kan het niet alsnog?
Gewoon de hele boel erafslopen en nieuw gaas aanbrengen met klittenband?
NEE tegen elke vorm van religieus fundamentalisme.
JA tegen mensenrechten, vrije individuele keuzes en gelijkwaardige behandeling.
pi_30335869
Gaatje boren in de studeerkamer, vergeten dat mijn ventilator nog aan staat, waardoor het boorgruis mooi richting computer en (geleende!) monitor waaide. Nét op tijd boor uitgezet.

Iets eerder heb ik mijn monitorsteun vastgezet aan de muur, met keilbouten. Werkte ook prima in mijn vorige huis, helaas heb ik de boel iets te laag uitgemeten, woordoor mijn bureau niet meer tegen de muurgezet kan worden. En het muurtje bleek een dun tussenmuurtje te zijn, waardoor de kamer ernaast nu drie "mooie" gaten heeft, van een 12 mm boor Ik kom er niet meer aan, dan staat het bureau maar wat verder van de muur af...
...
  dinsdag 6 september 2005 @ 22:29:02 #221
87509 Duderinnetje
Miskend decadent
pi_30336233
quote:
Op dinsdag 6 september 2005 22:19 schreef Garbageman het volgende:
Gaatje boren in de studeerkamer, vergeten dat mijn ventilator nog aan staat, waardoor het boorgruis mooi richting computer en (geleende!) monitor waaide. Nét op tijd boor uitgezet.

Iets eerder heb ik mijn monitorsteun vastgezet aan de muur, met keilbouten. Werkte ook prima in mijn vorige huis, helaas heb ik de boel iets te laag uitgemeten, woordoor mijn bureau niet meer tegen de muurgezet kan worden. En het muurtje bleek een dun tussenmuurtje te zijn, waardoor de kamer ernaast nu drie "mooie" gaten heeft, van een 12 mm boor Ik kom er niet meer aan, dan staat het bureau maar wat verder van de muur af...
O mèn Álles had mij kunnen overkomen

En ik moet nog verhuizen

Maar wat een heerlijk topic
Snobs have more fun!
KLIK!
pi_30339537
hahaha's kledingrek is eigenlijk ook wel een klusblunder
My washing machine doesn't work
Why did u fuck my washing machine
FUCK!
pi_30347708
Keb eergisteren Laminaat gelegd en op sommige plekken is de afstand muur-> laminaat te groot om met een plakstripje te overbruggen .
Ik had even de plakstripjes overschat qua breedte .
pi_30426738
Vanaf vanavond ga ik bij mijn broertje klussen, de digicam is al opgeladen en de simkaart leeg, dus als er iets gebeurt zal ik het posten (zondag)!
pi_30443019
Byzonder recente blunder, deze avond om precies te zijn.

Ik ben van plan zeer binnenkort m'n (eindelijk bijna klaar!!!) badkamervloer te betegelen.

Nu heb ik hier en daar wat leidingen onder de vloer weggewerkt (lang verhaal) en is de vloer op 1 punt iets hoger dan de rest. Tja, makkie: egalisatiemortel erover en gaan.. eerder gedaan, nooit een probleem. Je stort de bende uit, vlakt de troep af, een dag later kun je aan de slag.

Nu wil het toeval dat ik net klaar was met het voegen van een kleine m2 tegelwerk die ik eerder over het hoofd heb gezien. Was ernstig toe aan een peuk, zweet stond vrolijk op m'n voorhoofd, zo liet ik m'n schoonvader de egalis. mortel aanmaken om deze op de vloer te keilen.

Enfin. Uiteraard mixten we de mortel in m'n pas betegelde badkamer (spetters everywhere) waar ik achteraf niet zo blij mee ben. TOen mn schoonpa eenmaal goed op weg was met de mortel ben ik een peuk gaan roken in de tuin.
Een kleine 5 minuten later werd ik naar binnen gesleurd voor een koffiepauze, was ook weer een 15 minuten onderweg, steeds met het besef dat de vloer van de badkamer ook de nodige aandacht verdiende.

Al met al zo'n 20 minuten later stapte ik de badkamer weer in en greep naar het handvat van m'n troffel in de kuip.

Een grote harde bende... De mortel was zo snel uitgehard in de kuip, dat de eerste 10 centimeter met grof geweld opnieuw gemengd moest worden in de kuip.

Beetje water erbij, proberen de zooi nog een beetje soepel te krijgen, alles zonder resultaat.

uiteindelijk heb ik de kuip met redelijk stugge mortel op de vloer geplempt. Plakspaan erbij en smeren maar. 1 groot drama. Ik heb lopen beuken op de mortel om er nog wat beweging in te krijgen, achteraf gezien had ik de hele bende beter direct in de vullisbak kunnen dumpen maar helaas, het lag er al op, ik moest en zou het glad krijgen...

een half uur lang ben ik bezig geweest om, zo goed en zo kwaad als het ging, de mortel gelijkmatig te verdelen over de vloer. Uiteindelijk een sloot water bijgepakt en een klein mortelzwembad gemaakt waar ik steeds chagerijniger van werd.

Een ander deel van de mortel heb ik toen terug in de kuip geschept, zodat m'n schoonvader dit weer met een flinke sloot water kon aanmaken en zo een heel dunne emulsie te maken van de mortel om eventuele gaten op te vullen die ik met de plakspaan + lat achter zou laten.

In totaal een uur bezig geweest om die kl%te mortel te verwerken, vloer zit nu vol bobbels omdat de tweede laag (dunne mortel) nog wat klonterig was... Morgen maar lekker met de beitel en hamer aan de slag.. kijken of ik de bende er een beetje fatsoenlijk in krijg.


Oh ja.. helemaal lullig: toen ik de badkamer uitliep zag ik toevallig dat ik nog de helft aan mortel over had... *grom* had net zo makkelijk de hele bende weg kunnen flikkeren en opnieuw kunnen beginnen... *grmbl*
  zaterdag 10 september 2005 @ 12:08:43 #226
87509 Duderinnetje
Miskend decadent
pi_30449044
quote:
Op zaterdag 10 september 2005 01:40 schreef dscx het volgende:
Byzonder recente blunder, deze avond om precies te zijn.
O wat erg!

Heb je geen foto's?

Bij deze een algemene oproep: Leg uw blunders vast op beeld en plaats dit hier! Ter verhoging van het vermaak medeleven
Snobs have more fun!
KLIK!
  zaterdag 10 september 2005 @ 13:46:09 #227
78780 deedeetee
rustig doorgaan met ademhalen
pi_30451973
quote:
Op zaterdag 10 september 2005 01:40 schreef dscx het volgende:
Lang verhaal....
Gewoon niet de feiten onder ogen willen zien en stug doorgaan...... Klinkt bekend

Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..
pi_30452174
quote:
Op zaterdag 10 september 2005 13:46 schreef deedeetee het volgende:

Gewoon niet de feiten onder ogen willen zien en stug doorgaan...... Klinkt bekend
Zou 't een man zijn? Naaah...
pi_30467131
Tja... wat zal ik zeggen... "helaas" geen foto's... wel een erg leerzame avond... sterker nog, de dag erna weet je pas echt hoe erg het is.

Vanochtend de eerste 2 uur bezig geweest met het wegbikken van egaliseer... (schiet het doel een beetje voorbij, handmatig egaliseermortel egaliseren...)

Nu, een dag tegelen later, weet ik dat ik nooit nooit nooit nooit meer dit soort acties tegen beter weten in zal doen

en uiteraard... man ja...
  zaterdag 10 september 2005 @ 22:18:27 #230
87509 Duderinnetje
Miskend decadent
pi_30467746
quote:
Op zaterdag 10 september 2005 22:03 schreef dscx het volgende:


Nu, een dag tegelen later, weet ik dat ik nooit nooit nooit nooit meer dit soort acties tegen beter weten in zal doen

en uiteraard... man ja...
Ja de volgende keer dus foto's graag
Snobs have more fun!
KLIK!
pi_30469942
Ik begin er steeds MINDER zin in te krijgen.
Heb net alles opgeschreven op de "bouwtekening" maar het wordt echt een feestje
Why Fart And Waste It When You Can Burp And Taste It?
pi_30478412
In verband met het achterlaten van de digicam op de werkplek zal ik waarschijnlijk pas vanavond de foto's kunnen uploaden: het is mooi geworden, dus geen blunders geloof ik!
pi_30478803
Een lantaarnpaal in de tuin in beton zetten. Om hem de hele tijd recht te houden bij het hard worden van het beton hadden we de lantaarnpaal in een werkbank gezet en vastgeschroeft. We waren alleen even vergeten hoe je dan later de werkbank weer wegkrijgt Dat bleek dus met een paar man over de lantaarnpaal tillen te zijn
[22:01] <MrSubtle> jij bent het slimste bijdehandte kutjoch dat ik ooit heb gesproken :|
http://files.fok.nl/games.fok/junk/hugedick.jpg
pi_30481988
quote:
Op zondag 11 september 2005 11:46 schreef pkwarts het volgende:
Dat bleek dus met een paar man over de lantaarnpaal tillen te zijn
ik zie het al helemaal voor me!
  zondag 11 september 2005 @ 18:37:53 #235
118586 KeessieK
Timmerdude.. :)
pi_30491077
quote:
Op zondag 11 september 2005 11:46 schreef pkwarts het volgende:
Een lantaarnpaal in de tuin in beton zetten. Om hem de hele tijd recht te houden bij het hard worden van het beton hadden we de lantaarnpaal in een werkbank gezet en vastgeschroeft. We waren alleen even vergeten hoe je dan later de werkbank weer wegkrijgt Dat bleek dus met een paar man over de lantaarnpaal tillen te zijn
!!
  vrijdag 23 september 2005 @ 10:26:20 #236
57546 Masta-t
King and Queen of Cheese
pi_30851151
hehe;

Zolder verbouwd, alle elektra leidingen gelegd, alle leidingen volgetrokken met de benodigde kleuren, centraaldozen aangesloten, nog maar een ding:
het geheel aansluiten op de binnenkomende leiding. Kan eigenlijk wel beginnen met aansluiten van blauw en groen/geel, dat kan immers geen kwaad.
En dat scheelt het halve huis uitschakelen! =
Godver, er staat prik op de blauwe, da's raar... Ja inderdaad, er staat prik op... Ja er staat echt prik op. Auw verdorie, dit is niet normaal. Als ik klaar ben zal ik eens even kijken...

Wat bleek: in de meterkast had een of andere banaan (niet ik dus) blauw op bruin aangesloten en bruin op blauw...

Zucht... dan hebben de kleurtjes dus geen zin; meterkast ook maar even opnieuw bedraad en bruin natuurlijk gelast.

En onder spanning werken: ik doe het niet meer, want ik mezelf daarna nog een keer flink ge-electruceerd via een verwarmingsbuis.

Voor in de huiskamer een mooi ovale houten plaat gemaakt met 3 ikea lampjes eraan, en boven de plaat wat lichtslang op een radioschakelaar voor sfeerverlichting, alles afgetekend, alles netjes gezaagd, alles geschilderd; dan ontdekken dat het gebruiken van een steadler Lumocolor als afteken stift niet zo fijn is; kwam lekker door 4 lagen verf heen aanzetten.
De plek helemaal tot op het hout afgeschuurd en opnieuw geschilderd, is toch nog goed gekomen. En dan het ophangen.
De ovaal was 2m doorsnee, mijn plafond is 2.6m hoog. Vriendin durft niets op hoogtes, en het geval was eigenlijk best wel lomp! Uiteindelijk met vijf maten (kostte me dus wat bier) het ding uiteingelijk nog aan het plafond gekregen. Maar hij hangt nog steeds mooi te wezen!
Disclaimer: Alles wat hierboven staat is onzin. De steen des aanstoots zit in je hoofd. Degene die aanstoot neemt is kortzichtig. Respect is belangrijk. Onnodig kwetsen is slecht. Per ongeluk is niet erg. De Blauwe Banaan HEEFT echt het antwoord!
pi_30856392
quote:
Op vrijdag 23 september 2005 10:26 schreef Masta-t het volgende:

*knip*
Foto's!
pi_30858602
ja, idd, een foto van dat ovaal ajb?
pi_30931272
Ik ook druk aan t klussen.... Muurtje gebouwd, andere muur verwijderd, wand dichtgemaakt & afgestuced, wat elektra (alvast) verlegd, en woensdag de waterleiding verlegd tbv vaatwasser....

en daar ging t fout..

Zooi gesoldeerd, druk erop, mooi, geen lek te zien. Druk eraf, zooi vastzetten, weer druk erop, nee, geen water, en weggaan...

en toen kwam ik erachter dat ik de kraan dus niet volledig dichtgedraaid had :x
Gevolg: Een mooi zwembad in mn huis. Deel woonkamer, de keuken, hoek slaapkamer en groot deel van andere kamer, allemaal voorzien van 3-4mm water...

Ik blij dat ik een benedenwoning heb en nog alles kaal had, dus alleen t beton drijfnat....
pi_30931673
(dubbel)

[ Bericht 99% gewijzigd door joshus_cat op 26-09-2005 00:03:02 ]
pi_30937970
quote:
Op zondag 25 september 2005 23:28 schreef DJSmiley het volgende:
Ik ook druk aan t klussen.... Muurtje gebouwd, andere muur verwijderd, wand dichtgemaakt & afgestuced, wat elektra (alvast) verlegd, en woensdag de waterleiding verlegd tbv vaatwasser....

en daar ging t fout..

Zooi gesoldeerd, druk erop, mooi, geen lek te zien. Druk eraf, zooi vastzetten, weer druk erop, nee, geen water, en weggaan...

en toen kwam ik erachter dat ik de kraan dus niet volledig dichtgedraaid had :x
Gevolg: Een mooi zwembad in mn huis. Deel woonkamer, de keuken, hoek slaapkamer en groot deel van andere kamer, allemaal voorzien van 3-4mm water...

Ik blij dat ik een benedenwoning heb en nog alles kaal had, dus alleen t beton drijfnat....
dat had mijn collega ook

nieuwbouwhuis gekocht , ff de cv ketel afvullen. tuinslang erop, kraantje van de cv ketel open, cv gevuld. kraantje van de cv ketel weer dicht
alleen de waterkraan had ie niet dichtgedaan.

de volgende morgen kwam ie terug, en toen liep het water langs de trap naar beneden

koste hem twee weken om alles weer droog te maken voordat ie kon gaan sauzen
pi_30946632
laats op m'n werk:
Gasveren van een achterklep vervangen, *doet achterklep open, haalt gasveren eruit, loopt weg, wil evenlater die klep ff dicht doen, BAM! zo op m'n handen.
'k Was eventjes vergeten dat zo'n klep een stukkie zwaarder is zonder gasveren
ijsbergvla
  maandag 26 september 2005 @ 17:48:41 #243
78780 deedeetee
rustig doorgaan met ademhalen
pi_30947090
quote:
Op maandag 26 september 2005 17:25 schreef jaguar het volgende:
laats op m'n werk:
Gasveren van een achterklep vervangen, *doet achterklep open, haalt gasveren eruit, loopt weg, wil evenlater die klep ff dicht doen, BAM! zo op m'n handen.
'k Was eventjes vergeten dat zo'n klep een stukkie zwaarder is zonder gasveren
auwts
Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..
  maandag 26 september 2005 @ 19:10:52 #244
12821 gateway
@ [DPC]Fokschaap
pi_30949581
quote:
Op woensdag 4 mei 2005 00:22 schreef TimberWolf het volgende:

[..]

Aan een Gamma tijdschakelklok, rechtstreeks uit die heerlijke blisterverpakking valt niet geweldig veel te monteren. Tenzij 'monteren' vertaald kan worden naar 'in het stopcontact steken' Als het aan mij ligt zou het systeem beide draden schakelen, maarja.

Het had kunnen zijn overigens. De bewuste klok woont in een huis waar iemand heeft gewoond die zijn electra bedraadde met alles wat hij over had. Nog nooit zo veel zwarte draad gezien.
[..]
Hij schakelde de nul omdat in je stopcontact de fase en nul verwisseld zijn... En nee, daar kan jij niks aan doen (ja de tijdschakelaar andersom in je stopcontact)

(er zijn electiciens die doen de fase links en andere doen de fase rechts)

ik doe meestal de fase rechts.
  Moderator maandag 26 september 2005 @ 19:28:17 #245
92034 crew  Vonkenboer
Geen woorden, maar draden !
pi_30950172


Werkzaamheden : Het iets korter maken van het ijzer van het dak van het tuinhuisje. Dit is 6 mm dik staal. Het slijpen moest hier gebeuren met de haakse slijper naar je toe gericht omdat je anders er gewoon simpelweg niet bij kon.

+



Benodigd gereedschap : De grootste haakse slijper uitgevoerd met een goede nieuwe slijpschijf

=


En het resultaat




+ Kleine brand onder zijn oksel (Ey wat wordt het toch warm!)
+ Verschroeid en verbrand okselhaar
+ Paar kleine blaartjes
+ Een paar scheldwoordjes hier en daar; dat duurde even voor dat hij het door had dat hij in de fik stond
+ Een verbrand oud overhemd

En maar ontkennen dat het pijn doet; niet direct met water er op enzo Ach dat valt allemaal wel mee...

Maar verder is mijn vader wel lief hoor en heeft hij niet van die zelfmoordneigingen

[ Bericht 2% gewijzigd door Vonkenboer op 26-09-2005 19:50:32 (Paar kleine typfoutjes verbeterd) ]
  maandag 26 september 2005 @ 19:47:15 #246
78780 deedeetee
rustig doorgaan met ademhalen
pi_30950793
quote:
Op maandag 26 september 2005 19:28 schreef Vonkenboer het volgende:
[afbeelding]

Werkzaamheden : Het iets korter maken van het ijzer van het dak van het tuinhuisje. Dit is 6 mm dik staal. Het slijpen moest hier gebeuren met de haakse slijper naar je toe gericht omdat je anders er gewoon simpelweg niet bij kon.

+

[afbeelding]

Benodigd gereedschap : De grootste haakse slijper uitgevoerd met een goede nieuwe slijpschijf

=


En het resultaat


[afbeelding]

+ Kleine brand onder mijn oksel (Ey wat wordt het toch warm!)
+ Verschroeid en verbrand okselhaar
+ Paar kleine blaartjes
+ Een paar scheldwoordjes hier en daar; dat duurde even voor dat hij het door had dat hij in de fik stond
+ Een verbrand oud overhemd

En maar ontkennen dat het geen pijn doet; niet direct met water er op enzo Ach dat valt allemaal wel mee...

Maar verder is mijn vader wel lief hoor en heeft hij niet van die zelfmoordneigingen


ach die man heeft gedacht * volhoudeeeeeh *

't is 'm zo te horen nog gelukt óók
Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..
  † In Memoriam † maandag 26 september 2005 @ 20:44:57 #247
25682 2cv
Niet subtiel
pi_30952747
Ik schroei ook vrij regelmatig door een overall heen, maar ik stop als het me te warm wordt
Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
pi_31033488
quote:
Op woensdag 7 september 2005 11:12 schreef blieblie het volgende:
Keb eergisteren Laminaat gelegd en op sommige plekken is de afstand muur-> laminaat te groot om met een plakstripje te overbruggen .
Ik had even de plakstripjes overschat qua breedte .
Je kan bij de meeste bouwmarkten flinke brede plinten kopen. Ik had helaas ook jouw probleem
pi_31059724
gister-avond weer eentje.... overtuigd zijn dat mn maatje wel de stop eruit had getrokken en natuurlijk niet even nameten of de stroom er werkelijk af was... vervolgens doodleuk het stopcontact van de muur afschroeven, wat wonder boven wonder nog goed ging..... daarna werd het alleen wat minder toen ik de draadjes vakkundig de muur in wilde drukken.... de schroevendraaier lag weer aan de andere kant van de kamer

eergisteren nog effe een muurtje wezen schilderen....zag er strak uit...in het bordeaux-rood... na afloop even de stofzak van de schuurmachine legen, en vergeten dat het raam ook open stond.... morgen dus weer opnieuw schuren en schilderen
pi_31060284
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 14:44 schreef kroegtijger het volgende:
eergisteren nog effe een muurtje wezen schilderen....zag er strak uit...in het bordeaux-rood... na afloop even de stofzak van de schuurmachine legen, en vergeten dat het raam ook open stond.... morgen dus weer opnieuw schuren en schilderen
Damn, da's balen. Heb een paar weken geleden bij broerlief wat geschildert, gelukkig bleef het beperkt tot een paar vingerafdrukken...
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')