* JMB noteert statementquote:Op zondag 1 mei 2005 18:31 schreef nietzman het volgende:
Gabbers zijn allemaal Nazi's, stuk voor stuk, geen uitzonderingen.
En zo is het maar net!
quote:
quote:Op Zaterdag 23 april 2005 00.31 schreef Cerbie het volgende:
[..]
BAM BAM BAM terror BAM BAM BAM nazi BAM BAM BAM dood BAM BAM BAM neger BAM BAM BAM
Goeie muziek ja
En dan toch zeggen dat ze elkaar in de kont neuken he?quote:Op zondag 1 mei 2005 18:36 schreef XiChico het volgende:
wil je geen ruzie mee. En volgens mij neuken ze elkaar in de kont.
Wahaha dat tshirt en dat fluitje.quote:
quote:Op zondag 1 mei 2005 19:08 schreef MikeyMo het volgende:
mjah ik als dj moet helaas concluderen dat er af en toe zeer foute gasten in het publiek rondlopen, en helaas trekken dit soort gasten vaak wel weer de aandacht van mensen die op zoek naar een steroetiep dat ze als zwarte schaap kunnen gebruiken
Zeg dat eens in hun gezicht als je durftquote:Op zondag 1 mei 2005 18:36 schreef XiChico het volgende:
Gister waren er ook allemaal kaalkoppies in discoEcht van die grote kale nazi's, allemaal van die Londdale negerkleding aan en pitbull en Nobody likes us, we don't care shirts aan.Shirt in hun broek, daaronder grote zwarte kisten aan, wil je geen ruzie mee. En volgens mij neuken ze elkaar in de kont.
Snappen ze toch nietquote:
ja hee jij, met die kale kop, die lonsdale sweater, en die zwarte kisten met veters, ja jij ja!quote:
quote:Op zondag 1 mei 2005 19:16 schreef MikeyMo het volgende:
[..]
ja hee jij, met die kale kop, die lonsdale sweater, en die zwarte kisten met veters, ja jij ja!
*twintig man draaien zich om
Ze voelen zich onzeker en daarom lopen ze allemaal in hetzelfde.quote:Op zondag 1 mei 2005 19:16 schreef MikeyMo het volgende:
[..]
ja hee jij, met die kale kop, die lonsdale sweater, en die zwarte kisten met veters, ja jij ja!
*twintig man draaien zich om
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |