50/50 is ook goedgekeurd, maar ik wil wel een beetje aan het strand / meer ofzo op een plek waar wat meer jongeren zijn... Dan kunnen we best een paar dingen bezoeken om een beetje een idee te krijgen van de cultuur enzo....quote:Op dinsdag 26 april 2005 21:12 schreef errrrr het volgende:
Maar gingen we nog wat doen van de zomervakantie met een groepje? Ik wil wel graag weg, één tot twee weken ofzo, met wat vrienden. Maar Kees wil geen 'strand/zuip vakantie', en Niels wil niks anders... iemand een leuk idee?
1) ok, dat is anders, maar dat gebeurd neem ik aan niet 'vaak'quote:Op dinsdag 26 april 2005 21:22 schreef NerdoNielso het volgende:
[..]
1) Wat voor bullshit is dat nou weer, als ze je pakken omdat ze net een weg hebben afgesloten en jij geen zin / tijd hebt om 5 kilometer om te rijden omdat je eten dan koud is.... Dan is het niet alsof je per definitie wild aan het rijden bent...
2) Ik heb het toch niet over ongelukken?
3) Crap, je moet gewoon optijd in de berm kijken
Het wordt daar dus op je inkomen bepaald.quote:Op dinsdag 26 april 2005 18:53 schreef Pizza_Shooter het volgende:
[..]
Het worden echt idiote bedragen als je een beetje geld hebt, vind dat ze een maximumbedrag moeten hebben.
Voor 30.000 euro kan je best een aardige auto kopen..
Dat wil ik dus ook wel, maar dan moet je toch naar het zuiden (in de buurt van een 'culturele' stad dan, zoals Rome, Sevilla, Barcelona, Marseille), maar dan vind je het veel te warm om de stad in te gaan -> zit je voordurend op het strand... opzich geen probleem, lekker ontspannen... maar dan zullen (we) het zonder Kees moeten doen...quote:Op dinsdag 26 april 2005 21:26 schreef NerdoNielso het volgende:
[..]
50/50 is ook goedgekeurd, maar ik wil wel een beetje aan het strand / meer ofzo op een plek waar wat meer jongeren zijn... Dan kunnen we best een paar dingen bezoeken om een beetje een idee te krijgen van de cultuur enzo....
Dat is in Nederland ook al gedeeltelijk zo, de eerste 5 jaar (ik dacht 5) van ja rijbewijs mag je maximaal 3 punten halen. Ga je daar overheen moet je weer opnieuw examen doen. En voor allerlei dingen krijg je al een punt, te hard rijden etc., maar ook zonder gordels mobiel bellen zonder headset e.d.quote:Op dinsdag 26 april 2005 19:57 schreef errrrr het volgende:
[..]
Of, zoals in Duitsland, een puntenrijbewijs... zie hoe braaf al die Duitsertjes rijden...
Omdat het een heel aardig deuntje was / is.quote:Op dinsdag 26 april 2005 20:04 schreef NerdoNielso het volgende:
waarom zit die fucking tune van Midzomernachtdroom in m'n kop?
Ik denk dat dat lastig zal worden. Ik weet 110% zeker dat Niels en ik ons prima zullen gaan vermaken met z'n tweeën bijv. Maar dat jullie (jij en Kees bijv.) daar geen ene moer aan zullen vinden. Wordt dus nog lastig, en als mijn baas me zo blijft inroosteren als ie in de meivakantie doet kom ik er niet aantoe om nog weg te gaan.quote:Op dinsdag 26 april 2005 21:12 schreef errrrr het volgende:
Maar gingen we nog wat doen van de zomervakantie met een groepje? Ik wil wel graag weg, één tot twee weken ofzo, met wat vrienden. Maar Kees wil geen 'strand/zuip vakantie', en Niels wil niks anders... iemand een leuk idee?
Heel jammer idd... net de tweede helft gezien...quote:Op dinsdag 26 april 2005 22:35 schreef MrAli het volgende:
Ok, PSV zojuist in Milaan, tegen AC Milaan met 2-0 verloren. In de eerste helft werden ze compleet van de mat gespeeld, en valk voor rust kwamen ze op 1-0 achter te staan. Na rust was PSV sterker als ik de eerste helft, ook sterker als die Italianen, kregen ook veel kansen, maar helaas waren degene die voor de afronding moesten zorgen net weer de personen zonder goed schot en zonder enig vizier.En dan vlak voor tijd werd er nog 2-0 gemaakt. Jammer, maar dus voor 95% zeker uitgeschakeld.
Ik wil iig gewoon even een ruime week weg, niks hoeven doen. Relaxen op een strand is een mogelijkheid, weet idd niet of ik me 110% vermaak, maar denk dat ik ook dat best leuk zal vinden. Zolang je met wat vrienden weg bent is het meestal wel gezelligquote:Op dinsdag 26 april 2005 21:48 schreef MrAli het volgende:
[..]
Ik denk dat dat lastig zal worden. Ik weet 110% zeker dat Niels en ik ons prima zullen gaan vermaken met z'n tweeën bijv. Maar dat jullie (jij en Kees bijv.) daar geen ene moer aan zullen vinden. Wordt dus nog lastig, en als mijn baas me zo blijft inroosteren als ie in de meivakantie doet kom ik er niet aantoe om nog weg te gaan.
Dat 'ze' verwijst naar PSV, dat is overduidelijk, beetje blind ofzo?quote:Op dinsdag 26 april 2005 22:42 schreef errrrr het volgende:
[..]
Heel jammer idd... net de tweede helft gezien...
Maar je moet ff wat duidelijker typen, ze verwijst naar een onduidelijke. Ook veel typfouten, leest echt heel kut
Ik wil niet de hele dag op het strand liggen.quote:Op dinsdag 26 april 2005 22:45 schreef errrrr het volgende:
[..]
Ik wil iig gewoon even een ruime week weg, niks hoeven doen. Relaxen op een strand is een mogelijkheid, weet idd niet of ik me 110% vermaak, maar denk dat ik ook dat best leuk zal vinden. Zolang je met wat vrienden weg bent is het meestal wel gezellig(even in Cruiff stijl:) Maar iets anders leuks is ook altijd leuk
Ow, coolquote:Op dinsdag 26 april 2005 22:53 schreef MrAli het volgende:
[..]
Ik wil niet de hele dag op het strand liggen.
Ahum, een stom typfoutje, sorry... maar jij hebt 2 typfouten, 2x als ipv dan, en 1 echt onduidelijk verwijzing. Zeker omdat ik alleen de 2e helft heb gezien, waar PSV absoluut beter was, was het erg verwarrend...quote:Maar wat betreft typfoutjes, jij mist een compleet onderdeel van je opvoeding, en dat heb je jezelf ook niet bijgebracht zo te zien. Schaam je diep, de naam van 's werelds meest bekende en beste voetballer ooit, een Nederlander nog wel, en misschien ook wel überhaupt 's werelds meest bekende persoon ever, fout schrijven. DAMN!!
Het is Johan Cruijff idioot!![]()
Ga je snel héééééél diep schamen!!!!
Das wel waarquote:Op dinsdag 26 april 2005 21:46 schreef MrAli het volgende:
Omdat het een heel aardig deuntje was / is.
Ik ga uiteraard het liefst naar Oostenrijk, of een ander land met bergen en genoeg sneeuw.quote:Op dinsdag 26 april 2005 22:57 schreef errrrr het volgende:
[..]
Ow, cool... maar wat wil je dan in een 'warm' land? Of wil je dat helemaal niet?
Typfoutje? Typfoutje?? Typfoutje???quote:[..]
Ahum, een stom typfoutje, sorry... maar jij hebt 2 typfouten, 2x als ipv dan, en 1 echt onduidelijk verwijzing. Zeker omdat ik alleen de 2e helft heb gezien, waar PSV absoluut beter was, was het erg verwarrend...
Moet ik ook maar eens kijken dan, ik had hem al wel een tijdje (vlak nadat Kees er iets over gepost had), maar nog niet bekeken.quote:Op dinsdag 26 april 2005 23:40 schreef -Mzraki- het volgende:
House of Flying Daggers is impressive.
Oostenrijk in de zomer, nah... Dan naar Nieuw-Zeeland ofzoquote:Op dinsdag 26 april 2005 23:09 schreef MrAli het volgende:
[..]
Ik ga uiteraard het liefst naar Oostenrijk, of een ander land met bergen en genoeg sneeuw.
Lekker in een auto erheen met de hele weg constant Korsakoff op, volume op 10.
Maar dat zal niet lukken, en het maakt me niet gek veel uit wat de bestemming zal zijn, als het maar spotgoedkoop is, en een beetje leuk uiteraard.En verder weet Niels wel wat ik wil denk ik.
Als je gewoon ipv 'Ze' 'PSV' had getypt, was het veel duidelijker geweest. En je moet echt 's op als/dan gaan letten. Maar het boeit niet zoveel, viel in die post van jou alleen wel heel erg op.quote:[..]
Typfoutje? Typfoutje?? Typfoutje???
Een enorme gigantische typFOUT zal je bedoelen. Damn!
En dat je alleen de tweede helft heb gezien kan ik ook niets aan doen, je eigen schuld. En het was een prima verwijzing, niets mis mee. In de eerste helft mag PSV blij geweest zijn als ze de bal vaker dan 2 keer hebben aangeraakt, (besides de aftrap). Dat het na rust anders was, nou en?
Goh, dat had ik nou niet verwachtquote:
Yeah!quote:Ook opvallend; loop ik enigszins gedeprimeerd ivm het brakke weer de Etos binnen, cadeautje kopen voor m'n tante, stap ik naar buiten: weer strakblauw.
April, doet wat hij wil.
Nog een wedstrijd te gaan, waarbij Tevoko tegen CVI speelt en Randstad tegen OSG. Alleen als wij met 3 - 0 verliezen en Randstad met 3 - 0 wint, staan we gedeeld eerste. Anders zijn we sowieso door naar de eerste klasse.quote:Tevoko 24
Randstad 21
Super 21
CVI 19
Ja he, vorige week donderdag zag ik er ook al een, echt vet, kwam vrij dicht langsvliegen, zo met op de achtergrond een wolkenloze hemel + ondergaande zonquote:Op woensdag 27 april 2005 11:52 schreef errrrr het volgende:
Ja, heerlijk weer. Heenweg harde wind mee, terugweg ook... mag wel vaker zo
Met veertig langs al die Duitse scholieren / toeristen in auto te scheuren, ook leuk... en dan een Chinook die komt overvliegen, wat klinkt die vet
En dan niet eens even bij Ons Genoegen gaan kijken. Tsssk.quote:
quote:Op woensdag 27 april 2005 08:59 schreef errrrr het volgende:
Kees zit hier naast me foto's van Barcelona te bekijken... 'Kijk, vet daar, allemaal cactussen op het strand...' Ik: 'Kees: dat zijn palmbomen'
Ik ben heel even gaan kijken, was al snel weer weg. Was leuker voor de leraren en examenleerlingen zelf.quote:Op woensdag 27 april 2005 12:22 schreef Pizza_Shooter het volgende:
[..]
En dan niet eens even bij Ons Genoegen gaan kijken. Tsssk.
Gast, kom je bij de aula, staat het daar helemaal bomvol met allemaal leerlingen, de hele gang gewoon volquote:Op woensdag 27 april 2005 12:22 schreef Pizza_Shooter het volgende:
[..]
En dan niet eens even bij Ons Genoegen gaan kijken. Tsssk.
quote:Op woensdag 27 april 2005 12:44 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Gast, kom je bij de aula, staat het daar helemaal bomvol met allemaal leerlingen, de hele gang gewoon vol.
Dan hoeft het van mij ook niet meer, besides, Joep was toen al bij de deur, en die moest ik nog eventjes snel spreken, dus.
Ik heb sowieso geen zin om te kijken wat voor flauws die ongeinspireerde examenleerlingen nu weer hebben bedacht, het wordt tijd dat ze weer eens een Old Skool Stunt gaan houden, met schade en schande.
Precies, dat was dus ook wat ik erop tegen had. We hebben het voor elkaar gekregen om de leraren een paar leuke uurtjes te bezorgen, en vanwege de (altijd) lage opkomst ook zelf maar een team in elkaar geknutseld. En het gaat uiteindelijk om de leraren.quote:Op woensdag 27 april 2005 12:28 schreef DearPrudence het volgende:
[..]
Ik ben heel even gaan kijken, was al snel weer weg. Was leuker voor de leraren en examenleerlingen zelf.
Tja, als ik een goede rel heb bedacht dan schrijf ik hem alvast op voor volgend jaarquote:Op woensdag 27 april 2005 13:09 schreef MrAli het volgende:
[..]
Precies, dat was dus ook wat ik erop tegen had. We hebben het voor elkaar gekregen om de leraren een paar leuke uurtjes te bezorgen, en vanwege de (altijd) lage opkomst ook zelf maar een team in elkaar geknutseld. En het gaat uiteindelijk om de leraren.
Nou kijk, je kan veel zeggen, maar flauw was het dus absoluut niet. Alle leraren vonden het leuk, en het was voor ons ook best nog wel leuk. Het is dan ook niet mijn ideale idee van een stunt, maar dat even terzijde.quote:Op woensdag 27 april 2005 12:44 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Gast, kom je bij de aula, staat het daar helemaal bomvol met allemaal leerlingen, de hele gang gewoon vol.
Dan hoeft het van mij ook niet meer, besides, Joep was toen al bij de deur, en die moest ik nog eventjes snel spreken, dus.
Ik heb sowieso geen zin om te kijken wat voor flauws die ongeinspireerde examenleerlingen nu weer hebben bedacht, het wordt tijd dat ze weer eens een Old Skool Stunt gaan houden, met schade en schande.
Ehm, interessantquote:
Na ons de zondevloed!quote:Op woensdag 27 april 2005 13:16 schreef MrAli het volgende:
[..]
Nou kijk, je kan veel zeggen, maar flauw was het dus absoluut niet. Alle leraren vonden het leuk, en het was voor ons ook best nog wel leuk. Het is dan ook niet mijn ideale idee van een stunt, maar dat even terzijde.
Nu heb jij makkelijk praten, maar ik ben benieuwd of jij volgend jaar wel iets weet te verzinnen wat aan dat soort eisen voldoet (schade en schande). (Alhoewel je het met die groep wel veel makkelijker zal hebben, dit waren grotendeels van die watjes.) En als je de schade te hoog laat oplopen zal de stunt helemaal verdwijnen, iets wat je natuurlijk ook niet wil.
Ach man, als ik die verhalen hoor van vroeger, wat ze toen allemaal uithaalden, dat waren pas goede stunten, tegenwoordig is het een aftandse traditie die krampachtig in leven moet wordt gehoudenquote:Je moet eens leren eerst te kijken, i.p.v. meteen al een oordeel te hebben, wat niet eens een oordeel mag heten aangezien je totaal niet weet wat er ging gebeuren.
Ik weet wel wat, en daar zijn al heel veel mensen van op de hoogte inmiddels. En die actie moet ook nog eens plaatsvinden, de vraag is nog wanneer.quote:Op woensdag 27 april 2005 13:14 schreef NerdoNielso het volgende:
[..]
Tja, als ik een goede rel heb bedacht dan schrijf ik hem alvast op voor volgend jaar
Hou dat even stil Ali, we willen er uiteraard niet mee in verband worden gebracht, het moet niet té obvious zijnquote:Op woensdag 27 april 2005 13:19 schreef MrAli het volgende:
[..]
Ik weet wel wat, en daar zijn al heel veel mensen van op de hoogte inmiddels. En die actie moet ook nog eens plaatsvinden, de vraag is nog wanneer.Ik zou het overigens wel zwak vinden als jullie dat volgend jaar zouden doen mocht het er dit jaar niet van komen.
Verhalen worden altijd verdraait naarmate ze verder doorverteld worden, en buiten dat, daar gaat het me niet om. Jij kraakt alles al af voordat je überhaupt gezien heb wat er ging gebeuren, dat is fout. Dus mag je ook niet zeggen dat de examenleerlingen ongeïnspireerd zijn. Zielig.quote:Op woensdag 27 april 2005 13:18 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Na ons de zondevloed!
[..]
Ach man, als ik die verhalen hoor van vroeger, wat ze toen allemaal uithaalden, dat waren pas goede stunten, tegenwoordig is het een aftandse traditie die krampachtig in leven moet wordt gehouden.
Wat stil houden? Dat hele idee van die ******* ? En waarom zou je er niet mee in verband gebracht willen worden, je wou toch zo graag helpen?quote:Op woensdag 27 april 2005 13:20 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Hou dat even stil Ali, we willen er uiteraard niet mee in verband worden gebracht, het moet niet té obvious zijn.
Onzin, de school ís compleet met landbouwplastic ingepakt, de trappen zíjn compleet gebarriceerd met stoelen en tafels, alle deuren zíjn er een keer uitgetilt, dat ís gebeurd.quote:Op woensdag 27 april 2005 13:22 schreef MrAli het volgende:
[..]
Verhalen worden altijd verdraait naarmate ze verder doorverteld worden
Wat loop je hier nou sneu te doen? Ik vind dat dit soort 'spelletjes-stunt' helemaal niet meer zijn wat een stunt moeten zijn. Tegenwoordig heeft het altijd een thema, iedereen heeft vrij en de leraren moeten iets idioots gaan doen, vorig jaar met dat stank nogiets, dom kutspel op de groene plaats, dat jaar ervoor iets op het voetbalveld, ik wéét het niet eens meer.quote:, en buiten dat, daar gaat het me niet om. Jij kraakt alles al af voordat je überhaupt gezien heb wat er ging gebeuren, dat is fout. Dus mag je ook niet zeggen dat de examenleerlingen ongeïnspireerd zijn. Zielig.![]()
Als je nou even online komt, dat gaan we hier dus niet bespreken.quote:Op woensdag 27 april 2005 13:23 schreef MrAli het volgende:
[..]
Wat stil houden? Dat hele idee van die ******* ? En waarom zou je er niet mee in verband gebracht willen worden, je wou toch zo graag helpen?
Jij loopt hier sneu te doen, waar het mij om gaat, maar je snapt dat kennerlijk niet, of je ziet ik dat ik weer eens gelijk ben en je wil het niet snappen of je doet of je het niet snapt, is dat jij alles al afgekraakt had voordat je überhaupt wist wat er ging gebeuren. Dat is wel zielig.quote:Op woensdag 27 april 2005 13:28 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Onzin, de school ís compleet met landbouwplastic ingepakt, de trappen zíjn compleet gebarriceerd met stoelen en tafels, alle deuren zíjn er een keer uitgetilt, dat ís gebeurd.
[..]
Wat loop je hier nou sneu te doen? Ik vind dat dit soort 'spelletjes-stunt' helemaal niet meer zijn wat een stunt moeten zijn. Tegenwoordig heeft het altijd een thema, iedereen heeft vrij en de leraren moeten iets idioots gaan doen, vorig jaar met dat stank nogiets, dom kutspel op de groene plaats, dat jaar ervoor iets op het voetbalveld, ik wéét het niet eens meer.
De essentie van een stunt is shockeren en leraren naar gelieve terug pakken, of gewoon een beetje te pakken nemen. Er zijn altijd grenzen, en het is pas zielig als die overtreden gaan worden, dat begrijp ik ook wel. Ik vind tegenwoordig alleen belachelijk dat ik de dag voor de stunt aangesproken wordt 'dat we niets moeten gaan doen', anders gaat de sponsor () honderd fackin euro eisen wegens negatieve publiciteit!
Ik bedoel, dat is toch klinkklare onzin? Het is bespottelijk! Nu kun je het niet met me eens zijn, sure, ga gerust je gang, maar noem me niet fackin zielig, dan weiger je gewoon de realiteit onder ogen te komen.
Ben ik mee bezig, maar dat klootgekut dat MSN heet werkt niet mee, wil zich weer eens niet aanmelden.quote:Op woensdag 27 april 2005 13:29 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Als je nou even online komt, dat gaan we hier dus niet bespreken.
Precies, daar gaat het me om, want ik vind dit ook veel te soft. Maar Ruben leest kennerlijk hele andere posts als dat ik post ofzo.quote:Op woensdag 27 april 2005 13:37 schreef Pizza_Shooter het volgende:
Ben het met Alwin eens dat het erg makkelijk is om andere stunts af te kraken terwijl je niet eens bent wezen kijken. Organiseer dan zelf volgend jaar iets leuks, maar dat zie ik er dus ook niet echt van komen.
Het is overigens heel logisch dat sponsors geen zin hebben in een slechte naam, vanwege vandalisme of iets dergelijks. Dat betekent niet dat je dan niets leuks meer mag doen, alleen wel dat je niet de boel moet gaan vernielen.
Ik spreek uit ervaring, en die bleek weer eens voor de volle 100% te kloppen. Een stunt is er mijns inziens niet voor om 'leuk' of grappig te zijn, wat gebeurd en zo smalend naar de leraren kunt kijken die allemaal grappige dingetjes moeten doen, dat is gewoon aapjeskijken.quote:Op woensdag 27 april 2005 13:38 schreef MrAli het volgende:
[..]
Jij loopt hier sneu te doen, waar het mij om gaat, maar je snapt dat kennerlijk niet, of je ziet ik dat ik weer eens gelijk ben en je wil het niet snappen of je doet of je het niet snapt, is dat jij alles al afgekraakt had voordat je überhaupt wist wat er ging gebeuren. Dat is wel zielig.![]()
Ik begrijp ook wel waarom er werd gevraagd niets te doen, maar zo knoop je jezelf dus je eigen strop om, waarom een sponsor regelen voor een stunt die z'n vingers niet durft te branden? Zelfs geen sponsor is dan nog beter.quote:En dat van wat ik gister zei, we kwamen er vrijdag zo heel opeens op, dat ik denk dat als dit vannacht gebeurt wel een groot probleem hebben. En dat probleem heb jij niet aangezien jij geen examenleerling bent en al helemaal niet in die commisie zat, dus daar had je zelf nevernooit bij nagedacht. En je zegt zelf altijd 'better safe than sorry', dus hier moet je het met me eens zijn, anders ben je zo inconsequent als de pest.
Besides, het ging over véél meer dan 100 euro.
Dus vind je het makkelijker om de mensen die oprecht zeggen dat de tegenwoordige stunt kut is maar een beetje af te gaan lopen branden. Dapper.quote:En jij weet ook net zo goed als ik dat ik veel liever iets anders had gedaan, maar als je een commisie heb van 40 man (schat ik zo), kan ik moeilijk in mijn eentje heel iets anders gaan doen. En het is ook lullig voor degene die hier wel veel tijd en werk in hebben gestoken (wat ik niet gedaan heb) als je het even voor ze verkloot.
quote:Op woensdag 27 april 2005 13:52 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Ik spreek uit ervaring, en die bleek weer eens voor de volle 100% te kloppen. Een stunt is er mijns inziens niet voor om 'leuk' of grappig te zijn, wat gebeurd en zo smalend naar de leraren kunt kijken die allemaal grappige dingetjes moeten doen, dat is gewoon aapjeskijken.
Een stunt is iets die iedere leerling ziet en denkt: "Damn, dat is ruig", en de leraren/ leidinggevenden: "WTF?", met grenzen, uiteraard.
Zonder sponsor zal je geen stunt kunnen organiseren, tenzij je zelf je hele bankrekening leeg wil trekken.quote:[..]
Ik begrijp ook wel waarom er werd gevraagd niets te doen, maar zo knoop je jezelf dus je eigen strop om, waarom een sponsor regelen voor een stunt die z'n vingers niet durft te branden? Zelfs geen sponsor is dan nog beter.
Nee, ik heb het zeker de eerste 3 'vergaderingen' geprobeerd, maar ik kreeg langzamerhand wel door dat ik alleen stond. Op een opmerking van mij van: 'Laten we ze dan iig wel flink voor schut zetten!' Kreeg ik van alle kanten reacties van: 'Dat kan toch niet?' En dan schiet het niet echt op, en ik heb niet maar een beetje achteraf gaan lopen branden, ik heb er wel enigszins moeite voor gedaan met anderen iets op touw te zetten. Je kan niet zeggen dat ik me erbij neergelegt heb.quote:[..]
Dus vind je het makkelijker om de mensen die oprecht zeggen dat de tegenwoordige stunt kut is maar een beetje af te gaan lopen branden. Dapper.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |