Toen waren we nog jong!quote:Op zaterdag 27 augustus 2005 13:30 schreef Markster het volgende:
Moet je mgs1 eens spelen, die snapte ik de eerste 4x nog niet
Hmmm... Vast wel, maar dat wordt dan goed zoeken.quote:Op zaterdag 27 augustus 2005 15:51 schreef menesis het volgende:
Is MGS1 nog ergens te koop btw? Ik wil hem best hebben!
Je kan met de PS2 de discspeed van PS1 games hoger zetten en de textures "gladstrijken". Die laatste instelling moet je kiezen. Het is niet dat het spel dan op een hogere resolutie draait, maar de textures zijn niet meer zo blokkerig en het ziet er stukken beter uit!quote:(en als je die dan op de PS2 speelt; ziet het er dan misschien iets mooier uit?)
ziet er niet mooier uit en is erg lastig aan te komenquote:Op zaterdag 27 augustus 2005 15:51 schreef menesis het volgende:
Is MGS1 nog ergens te koop btw? Ik wil hem best hebben! (en als je die dan op de PS2 speelt; ziet het er dan misschien iets mooier uit?)
Jawel. Als je "texture smoothing" aanzet wel (zoals ik al zei).quote:Op zaterdag 27 augustus 2005 16:11 schreef Gamedemon het volgende:
ziet er niet mooier uit
Kwestie van geluk hebben.quote:Op zaterdag 27 augustus 2005 16:11 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
ziet er niet mooier uit en is erg lastig aan te komen
quote:Op maandag 13 juni 2005 19:03 schreef Great_Expectations het volgende:
Ik heb een tijdje terug MSG1 (voor de PSOne) opgepikt voor 4,95, in de koopjesbak van Replay. En ik ben de Metal Gear serie begonnen met MSG2, dus het is wel grappig om dit nu te spelen..
Ik heb hem ook gevondenquote:Op zaterdag 27 augustus 2005 16:44 schreef Great_Expectations het volgende:
[..]
Kwestie van geluk hebben..
[..]
Als MGS3:Subsistence straks verkrijgbaar is kunnen we Metal Gear 2 (en deel 1) allemáál uitproberen!quote:Op zaterdag 27 augustus 2005 23:09 schreef AnGabhar het volgende:
Ik ben de serie trouwens begonnen met Metal Gear 2 - Solid Snake op de MSX. Heb je die ook al eens geprobeerd? Uit 1990, dus van een heel andere orde dan de latere versies. Maar de spelkwaliteit is uitstekend en het is leuk voor de verhaallijn.
Hèhè!quote:Op zondag 28 augustus 2005 20:27 schreef Alessandro het volgende:
http://whatismetalgearsolid.ytmnd.com/![]()
Tering ik ook, gelukkig heb ik ff gewacht met het kopen van mgs3quote:Op vrijdag 16 september 2005 15:07 schreef P-Style het volgende:
Ik krijg al èrg veel zin in MGS3:Subsistence en MGS4!
Ik ga er dus nog een PS2 voor kopen..quote:Op vrijdag 16 september 2005 16:37 schreef Markster het volgende:
[..]
Tering ik ook, gelukkig heb ik ff gewacht met het kopen van mgs3Heb hem lekker geleend
En terecht!quote:Op vrijdag 16 september 2005 17:33 schreef King_of_cubes het volgende:
Ik ga er dus nog een PS2 voor kopen..
nee serieus
Je wacht tot je een ons weegt?quote:Op zondag 18 september 2005 20:51 schreef the_legend_killer het volgende:
Ik ben nog staads aan het wachten totdat hij op de X-Box komt
* meldtquote:Op vrijdag 16 september 2005 18:01 schreef Markster het volgende:
Zijn er nog steeds mensen zonder ps2 dan ?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |