Herkenbaar tarak, het voelt idd alsof je hoofd ontploft zo'n beetje.
Ik heb het wel gebruikt tijdens sex en mijn god dat is lekker, heel erg lekker, je ziet kleuren en gedoe en je voelt je mega, het is echt een rush, duurt maar kort, maar geeft een orgastisch gevoel van heb ik jou daar.
Ik vond het echt heel erg lekker, maar te eng om ermee door te gaan, je hoofd blaast echt op, je voelt het en je ziet het(rood hoofd, dus bloeddruk in je hoofd neemt aardig toe tijdelijk).
Als je het tevaak achte elkaar gebruikt krijg je ook gruwelijke hoofdpijn weet ik van iemand die zo dom was het 15 keer achter elkaar te doen(ze heeft 2 dagen knallende hoofdpijn gehad).
Ik ben gaan staan met dat spul op, goeie snuif in mijn mik en ging letterlijk plat, bof, ero op de grond, iedereen die aanwezig was in paniek, ero geloofde het alleen omdat ze een buil op haar hoofd had, vreemde gewaarwording en het sein dat he meer dan genoeg was geweest voor dit leven.
Als je altijd doet wat je altijd deed zul je altijd krijgen wat je altijd kreeg.