abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_26436803
hoe zit het met cylinders? krijg je die ook weg?
En ik weet niet of het verstandig is om te gaan laseren als je ambitie hebt om bv. chirurg te worden.
pi_26437639
Lijkt me ook wel wat
Heb -3 aan 1 oog en andere is prima .
I'm sick of all this pooping stuff i'm getting my buttcheeks pierced together .
  vrijdag 22 april 2005 @ 18:53:41 #28
50634 Houniet
ik ruik vet lekker
pi_26438023
duur geintje
Op zaterdag 10 juni 2023 14:52 schreef GGMM het volgende:
Eigenlijk is elke prijs die in het voetbal gewonnen wordt terug te leiden naar het Ajax-DNA
  vrijdag 22 april 2005 @ 19:30:06 #29
117875 H-blast
Niet de echte.
pi_26438928
Ik ga denk volgende week is bij me brillenman langs kijken wat hij er van vindt.
  dinsdag 3 mei 2005 @ 18:24:47 #30
16715 Mylene
*schatje*
pi_26703852
quote:
Behandeling voor minder dan 600 euro roept vragen op
Prijzenslag in ooglaseren


De prijs van laserbehandelingen die bril of contactlenzen overbodig maken, daalt spectaculair. Verschillende commerciële oogklinieken bieden de ingreep dit voorjaar tegen spotprijzen aan.

Om klanten binnen te halen bieden, duiken sommige centra honderden tot zelfs duizenden euro's onder de prijs van hun concurrenten. Het Amstelveense oogcentrum Eye Q Vision spant de kroon in de prijzenslag. Mensen die graag zonder bril beter willen zien, kunnen er tot augustus terecht voor een laserbehandeling tegen het actietarief van 595 euro per oog. Dezelfde ingreep kost bij VisionClinics, met zes vestigingen marktleider in ons land, ruim vier keer zoveel.

Oogspecialist dr. G. Luyten in het Rotterdamse Erasmus MC, voorzitter Refractiechirurgie bij het Nederlands Oogheelkundig Gezelschap, maakt zich grote zorgen om de bodemtarieven waarmee collega's stunten. ,,Concurrentie op zich is prima. Maar een kliniek die nog geen 600 euro rekent per oog, zou ik als consument mijden. Mensen lopen daar grote risico's. Een laserbehandeling die aan alle eisen voldoet, is voor zo'n bedrag niet uit te voeren.''

Oogarts F. Versteeg van Eye Q Vision vergelijkt zijn bedrijfsfilosofie met die van luchtvaartstunter EasyJet. ,,Onze prijs is zo laag omdat wij geen extravagante bedragen uitgeven aan gebouwen, inrichting of auto's. Wat betreft kwaliteit en veiligheid kunnen wij ons beslist meten met duurdere klinieken. De Inspectie voor de Gezondheidszorg komt hier geregeld over de vloer om dat te controleren'', zegt Versteeg.

Naast Eye Q Vision hanteren nog zeker vijf klinieken een prijs voor beide ogen die ruim onder de 3000 euro ligt. Tot voor kort was een bedrag van 4000 euro gangbaar. Bij LaserPionier, een kliniek in Breda, kunnen mensen al terecht voor 2300 euro.

De prijsvechterij in de refractiechirurgie, de medische term voor ingrepen die het gezichtsvermogen verbeteren, is een gevolg van overcapaciteit in de branche. In korte tijd groeide het aantal ooglasercentra in ons land naar bijna 40. Het aantal mensen dat zich er jaarlijks laat behandelen, zo'n 10.000, groeit minder snel.

Voorzitter Luyten bij het Nederlands Oogheelkundig Gezelschap wil dat de Inspectie voor de Gezondheidszorg ingrijpt bij de prijsstunters om de veiligheid van consumenten te waarborgen. De inspectie ziet daartoe echter nu nog geen noodzaak. ,,Wij hebben vorig jaar een groot onderzoek gedaan naar privéklinieken, waaronder acht ooglasercentra. De resultaten daarvan gaven geen reden tot maatregelen'', zegt een woordvoerder.

De inspectie is wel bezorgd over ooglaserpraktijken in Turkije en Portugal, maar heeft geen bevoegdheid om daar in te grijpen. Vanwege de lage prijzen in die landen laten veel Nederlanders zich verleiden tot een ingreep eventueel in combinatie met een zonvakantie. De risico's op complicaties zijn er volgens deskundigen echter groot.

VisionClinics - ruim 4000 euro voor twee ogen - piekert er niet over zich in de prijzenoorlog te mengen. Dat geldt ook voor enkele andere klinieken. ,,Veel prijsvechters houden zich niet aan de regels'', zegt directeur F. Italianer. ,,Ze gebruiken verouderde apparatuur of hebben buitenlandse oogartsen in dienst die hier niet mogen werken.''
Volgens Italianer kost kwaliteit nu eenmaal geld. ,,Wij zouden de tarieven eerder verhogen als er bijvoorbeeld nog betere, en duurdere, apparatuur beschikbaar komt. Het gaat hier tenslotte om kostbare ogen, niet om dvd-spelers.''

Volgens Luyten werkt de beroepsvereniging hard aan een keurmerk voor ooglaserklinieken. Binnenkort verschijnt al een lijst met alle geregistreerde oogartsen die aan de eisen voldoen. Oogarts Versteeg, die ook een laserkliniek in Portugal bestiert, kwam vorig jaar in opspraak omdat 14 klanten na een laserbehandeling slechter zagen dan ooit. Hij weet de situatie aan een mankement met de apparatuur.

Versteeg zegt nu dat die kwestie destijds schromelijk werd overdreven. ,,Het ging maar om zeven patiënten van wie de meeste, na een nabehandeling, weer haarscherp kunnen zien.''
bron

Ik heb net nog even gekeken op de site van de Consumentengids en daar staat Eye Q Vision uit Amstelveen ook bij. Zie plaatje.


  woensdag 4 mei 2005 @ 10:44:54 #31
76339 woeshie
Let your mind go
pi_26720546
quote:
Op donderdag 21 april 2005 21:31 schreef ParanoidEv het volgende:

[..]

Een bridge-piercing is 'zieker' dan iemand met een laser je ogen te laten 'beschadigen'?
Beschadigen ?? Waar heb je het over man...
Als je je ergens anders laat opereren omdat je één of ander afwijking hebt, noemen we dit toch ook niet beschadigen.
Ze noemen LASIK zelfs geen operatie, dit is een "behandeling"

Ik laat volgende week donderdag mijn ogen laseren. Heb al meerdere mensen ontmoet die dit ook laten doen hebben en die zijn er allemaal enthousiast over.
Ja natuurlijk, er kan altijd iets mis gaan, er is altijd een risico hé. (Als je in een vliegtuig stapt kan die ook neerstorten hoor .. ok, stomme vergelijking, maar ik bedoel maar .. )

Je moet gewoon voor jezelf uitmaken of je dit écht wil en of het het risico waard is
(de kans dat er iets grondig mis gaat is met LASIK overigens héél klein, je hebt meer kans dat je je ogen beschadigd omdat je je lenzen niet goed verzorgt ofzo)
pi_26720835
mijn vriend heeft het 5 jaar geleden met de LASIK methode laten doen. Hij is er echt supertevreden mee
Ik ook wel trouwens, want al die brillen (ook duikbril op sterkte en een sportbril enzo) kostte ook veel geld en irritatie als er weer eens 1 kapot was of vergeten ergens of beslagen.

Hij heeft het laten doen bij het oogziekenhuis in Rotterdam.

Gisteren was trouwens op Tv dat de prijzen van ooglaseren sterk dalen, en dat volgens de artsen de kwaliteit niet achteruit gaat. Ik denk dat zo'n prijzenslag veel mensen (terecht) over de drempel trekt. Het is ook echt de moeite waard.
pi_26721061
quote:
Op woensdag 4 mei 2005 10:44 schreef woeshie het volgende:

[..]

Beschadigen ?? Waar heb je het over man...
Als je je ergens anders laat opereren omdat je één of ander afwijking hebt, noemen we dit toch ook niet beschadigen.
Ze noemen LASIK zelfs geen operatie, dit is een "behandeling"

Ik laat volgende week donderdag mijn ogen laseren. Heb al meerdere mensen ontmoet die dit ook laten doen hebben en die zijn er allemaal enthousiast over.
Ja natuurlijk, er kan altijd iets mis gaan, er is altijd een risico hé. (Als je in een vliegtuig stapt kan die ook neerstorten hoor .. ok, stomme vergelijking, maar ik bedoel maar .. )

Je moet gewoon voor jezelf uitmaken of je dit écht wil en of het het risico waard is
(de kans dat er iets grondig mis gaat is met LASIK overigens héél klein, je hebt meer kans dat je je ogen beschadigd omdat je je lenzen niet goed verzorgt ofzo)
Pft, ik moest even een benaming hebben ervoor, maar in principe prutsen ze toch in je ogen. Ik neem aan dat je het punt wel snapte.
Ik heb ook niest tegen laseren, ik zou het zelf ook graag nog eens willen doen. Voorlopig heb ik het geld nog niet.
  woensdag 4 mei 2005 @ 11:45:18 #34
76339 woeshie
Let your mind go
pi_26722149
quote:
Op woensdag 4 mei 2005 11:04 schreef ParanoidEv het volgende:

[..]

Pft, ik moest even een benaming hebben ervoor, maar in principe prutsen ze toch in je ogen. Ik neem aan dat je het punt wel snapte.
Ik heb ook niest tegen laseren, ik zou het zelf ook graag nog eens willen doen. Voorlopig heb ik het geld nog niet.
Ik word gelukkig 'gesponserd' door mijn ouders
(Welja, voor de helft toch van de kosten toch)
pi_26753717
Het schijnt nachtblindheid te veroorzaken. Het is nog niet helemaal bewezen, maar goed. Het lijkt me eng om mijn ogen te laseren en later nachtblind te worden.. omdat het nog niet goed onderzocht was.
Delivered without an information leaflet
  donderdag 5 mei 2005 @ 14:32:53 #36
73888 DIA
die ja .....
pi_26753800
nachtblind?
pi_26754847
quote:
Op donderdag 5 mei 2005 14:32 schreef DIA het volgende:
nachtblind?
nacht·blind (bn.)
1 in de schemering slecht kunnende zien
Delivered without an information leaflet
pi_26797328
Later als ik vermogend ben wil ik dit ook nog een keer laten doen. Geen gezeik meer met bril of lenzen.
pi_26813896
ik zou ook graag m'n ogen willen laseren, want lenzen mag ik sinds een aantal jaar niet meer dragen van mijn arts, en een bril irriteert mijn huid heel erg, en dan nog maar te zwijgen over de rest.

ik heb wel eens een verhaal gehoord van iemand die z'n ogen had gelazerd en dat één oog perfect was gelukt, en de andere wassie blind geworden dit verhaal dateert van zo'n 2 jr geleden. ik ben er van overtuigd dat er al hele goede ooglasertechnieken bestaan, maar stel het gaat mis...ogen heb je maar 2... mss nog even afwachten

iemand bekend met complicaties als je een aantal jaar verder bent? droge ogen kunnen erger worden heb ik gehoord?

trouwens, in hoe verre wordt dit vergoed?? (aanvullend verzekerd) weet iemand dat toevallig? of ligt dat aan de reden waarom je het laat doen?

[edit] toevoeging

[ Bericht 6% gewijzigd door Hanneke1983 op 07-05-2005 23:51:26 ]
pi_26813916
quote:
Op donderdag 21 april 2005 21:31 schreef ParanoidEv het volgende:

[..]

Een bridge-piercing is 'zieker' dan iemand met een laser je ogen te laten 'beschadigen'?
Dat is iig een medisch verantwoorde ingreep, dit niet !
  woensdag 11 mei 2005 @ 15:59:38 #41
76339 woeshie
Let your mind go
pi_26916585
morgen is't zover !
om 10u smorges LASIK-behandeling
*little bit scared*
  woensdag 11 mei 2005 @ 16:14:35 #42
42679 krazz
Ars Longa Vita Brevis
pi_26917173
Ik wil ook binnenkort het intakegesprek gaan doen, om te kijken of mijn ogen geschikt zijn. Maar hoe bepalen ze eigenlijk of je sterkte het afgelopen jaar gelijk is gebleven?

whoesie, veel succes morgen
  woensdag 11 mei 2005 @ 16:31:48 #43
76339 woeshie
Let your mind go
pi_26917760
euh jah, ik draag al meer dan 10 jaar lenzen/bril
Dus bij mijn jaarlijkse controle bij mijn oogarts kon hij steeds de stabiliteit van mijn ogen volgen
En aangezien dat deze al meer dan 7 jaar stabiel zijn ... mocht ik er voor gaan
  woensdag 11 mei 2005 @ 16:44:12 #44
42679 krazz
Ars Longa Vita Brevis
pi_26918174
Dus je moet zelf aangeven wat je sterkte in het verleden is geweest?
(best logisch hoor, maar aangezien ik nooit bij een oogarts heb gelopen, niet zo 123 voorhanden)
pi_26918664
quote:
Op woensdag 11 mei 2005 15:59 schreef woeshie het volgende:
morgen is't zover !
om 10u smorges LASIK-behandeling
*little bit scared*
Succes!

en neem een zonnebril mee
je ogen zijn daarna een tijdje heel gevoelig voor sterk licht.
  woensdag 11 mei 2005 @ 17:02:54 #46
6290 Dr_Crouton
Uw advertentieruimte hier.
pi_26918749
tvp, ben benieuwd hoe het gegaan is.
The Internets, I needs it..
  woensdag 11 mei 2005 @ 18:48:55 #47
76339 woeshie
Let your mind go
pi_26921855
als ik morgen of overmorgen hier geen berichtje zet over hoe het gegaan is ..
jah dan is er iets fout gegaan hé hehe
  woensdag 11 mei 2005 @ 18:52:23 #48
84252 Verdwaalde_99
Definitief uitgelogged.
pi_26921950
Ik heb lenzen zonder echte problemen behalve dat ik ze soms verlies.

Ik durf mijn ogen niet op het spel te zetten, tenzij ik weet dat het 100 procent goed gaat. Pas geleden waren een paar behandelings-klinieken weer onder de aandacht in het nieuws.

De drempel is te groot nog. Hoewel het me fantastisch lijkt om wakker te worden met 100 procent scherp zicht.

Ook dat druppelen achteraf bevalt me niet. De kans dat het fout gaat is me nog te groot. En de hele "operatie" an sich is me te twijfelachtig.
Sinds 2007 anti depressiva vrij,
In 2008 gezonder enigsins rustiger blij.
Gekte en waanzin voorbij.
Eindelijk tijd voor de normalere realiteit.
  woensdag 11 mei 2005 @ 21:32:37 #49
76339 woeshie
Let your mind go
pi_26926670
Mijn oogarts vergeleek het risico met "in een vliegtuig stappen", dit is (in onze regio toch) heel veilig, maaaar .. kan natuurlijk altijd neerstorten .. bent nooit 100% zeker
Ok, misschien beetje rare vergelijking van hem, maar kom

Ik was mijn lenzen gewoon zooo beu ..
Bvb: naar festivals gaan ('s avonds in mijn tent met mijn vuile handen die lenzen moeten uitdoen, smorgens weer indoen), naar de zee gaan (dat zand in je ogen, lenzen irriteren pff), gaan zwemmen (ging met lenzen inzwemmen, maar moest dus steeds voorzichtig zijn), blijven slapen bij vrienden (kon lenzen niet uitdoen, smorgen die lenzen vuil, wazig zicht), enz enz

Anyway, ik ben bijna gaan slapen, wish me luck voor morgen
  vrijdag 13 mei 2005 @ 11:14:18 #50
76339 woeshie
Let your mind go
pi_26970041
Alles is heeel goe verlopen

Gisteren om 10u smorgens binnen gegaan, om 10u45 stond ik al terug buiten.
Eerst een halve kalmeerpil gekregen (denk ik toch, ze hebben me niet gezegd wat het was en ik heb het niet gevraagd )
Dan op een soort bankje moeten gaan liggen, redelijk comfortabel. De 'instrumenten' werden over mijn hoofd geschoven. En dan komt (volgens mij eh) het lastigste van heel de behandeling .. M'n wimpers werden naar boven en beneden weggeplakt, en dan zetten ze die klem over je oog. Dit vond ik wel beetje pijnlijk (maar 'k heb dan ook een lage pijngrens .. ). Een minuutlang spoelden ze mijn oog. En toen zetten ze het apparaatje erop die een laagje van je hoornvlies snijdt. Je ziet dit apparaatje niet, je ziet ook niet dat dit snijdt, maar ik VOELDE het wel. Ik voelde geen pijn, maar voelde wel héél licht iets dat rond m'n oog ging ... Raar gevoel .. En dan de laser, dat zelf was heel snel voorbij.
Het eerste oog vond ik dus heel lastig, maar dat was vooral omdat ik niet wist wat er allemaal ging gebeuren enz. Toen ze mijn 2de oog behandelden was ik al iets rustiger en vond ik ook dat het gemakkelijker en sneller voorbij was.

Ik kreeg toen onmiddelijk zo'n soort duikbril op (lijkt meer op zo'n bril om mee te parashuttespringen of snowborden, best nog cool )
De eerste uren durfde ik mijn ogen bijna niet open doen, had klein beetje pijn, zo'n stekend gevoel in m'n ogen, maar 'k denk zelfs dat dit eerder van die klemmen kwam dan iets anders ..
Ben een paar uurkes gaan slapen, en toen ik opstond kon ik al 70% zien
En tegen de late namiddag / avond zag ik al 95% !

Nu heb ik dus nachtje geslapen, bij het opstaan zag ik wel eventjes wazig, net alsof ik snachts met lenzen ingeslapen heb. Maar na een paar druppeltjes gaat dit ook weer over.

Moet dus eerlijk zeggen dat ik hééééél erg blij ben dat ik deze behandeling heb ondergaan
Vind't super dat ik eindelijk terug kan zien zonder lenzen of bril (heb 16 jaar lang lenzen/bril gedragen pff).
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')