Ik zit muziekjes te luisteren en een beetje te lezenquote:
We zouden jou echt niet in de steek laten op zo'n dag als deze hoorquote:
quote:22 april: Stadionverboden Willem II supporters
Opperbevelhebber Kesler van de knvb heeft laten weten dat alle 431 Willem II supporters die het veld betraden na de gewonnen Amstelcup wedstrijd van donderdag per direct een stadionverbod opgelegd krijgen van twee jaar. Daarnaast zullen zij een boete moeten betalen van 450 euro. Het onrechtmatig betreden van het speelveld, het bedreigen van Ajax-spelers en het uitdagen van het uitvak met Ajax-supporters waren de druppel voor Kesler. "Het moet maar eens afgelopen zijn met het provoceren en het in diskrediet brengen van Ajax-supporters", aldus Kesler.
Ik ga voor B, als zou dat wel een nsbmentaliteit suggestie lijkenquote:De uitgeverij die Geert Wilders' boek Kies voor Vrijheid op de markt brengt, wil anoniem blijven. Begrijpelijk?
A. Nee, het is gewoon laf
B. Ja, waarom onnodig risico lopen?
C. Ik heb een andere mening, namelijk…
quote:Bestuurskamer 2 centimeter te laag voor een pilsje
Marcel Looden
ter apel - In de bestuurskamer van de voetbalclub FC Ter Apel '96 staat sinds jaar en dag een koelkast met daarin enkele pilsjes. Lekker koel na een verhitte vergadering of een wedstrijd. De pilsjes moeten nu echter verdwijnen. De Keuringsdienst van Waren heeft geconstateerd dat het plafond van de kamer twee centimeter te laag is om te voldoen aan de eisen van de Drank- en Horecawet.
Voorzitter Aike Jan Veninga van de club is op z'n zachtst gezegd niet blij met het oordeel van de Keuringsdienst. ''Het gaat om twee centimeter! Het plafond moet minimaal 2,40 meter hoog zijn, dat van ons is 2,38 meter.''
Om het pilsje te redden hebben de bestuurders de gemeente Vlagtwedde verzocht de vergaderkamer aan te passen. Vlagtwedde is de eigenaar van het clubgebouw op het sportpark 't Heem. Burgemeester en wethouders piekeren er echter niet over.
Hoe het nu verder gaat, weet Veninga nog niet.
regels zijn regelsquote:
Lekker EU = ja stemmen.... krijg je nog meer van dergelijke onzin regels erbij.quote:
Dat heet meestal liberalisatiequote:Op vrijdag 22 april 2005 10:30 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Lekker EU = ja stemmen.... krijg je nog meer van dergelijke onzin regels erbij.
Daar zijn zelfs afspraken gemaakt over de dikte van je plakje kaas.
Het viel reuze meequote:Op vrijdag 22 april 2005 08:10 schreef Aaahikwordgek het volgende:
du_ke, lig je in je kots en welke kleur?
een beetje jarige heeft zich flink lamgezopen
Fijne dag!
quote:Op vrijdag 22 april 2005 08:47 schreef George-Butters het volgende:
Arrrbeiderrrs, spuugzat word je er van![]()
Nopez... dat is socialistische bureaucratie ten voete uit..... (overhead functies)quote:Op vrijdag 22 april 2005 10:39 schreef Harry_Sack het volgende:
Dat heet meestal liberalisatie
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |