we konden gisteren nog veel beter doorrijden dan afgelopen zondagquote:Op vrijdag 22 april 2005 09:16 schreef Patrick281 het volgende:
[..]
Exact hetzelfde gevoel
stukje Zeelandroute gepakt, zit hier op 10 minuten rijden en ik kom er nooit.
![]()
![]()
			
			
			
			
			
			
			
			Dat krijg je met een ratbikequote:Op vrijdag 22 april 2005 09:39 schreef stinkie het volgende:
koppelingshuis er gister vanaf getrokken om tandwiel te vervangen. Zie ik een mooi gebroken pennetje het blok in lopen. Nu ontkoppeld ie niet meer, kan ik dat weer gaan halen
			
			
			
			Hoe krijg je dat voor mekaar.quote:Op vrijdag 22 april 2005 09:39 schreef stinkie het volgende:
koppelingshuis er gister vanaf getrokken om tandwiel te vervangen. Zie ik een mooi gebroken pennetje het blok in lopen. Nu ontkoppeld ie niet meer, kan ik dat weer gaan halen
			
			
			
			
			
			
			
			twee mogelijkheden, koppelingshuis zelf had een barst, waarschijnlijk van de keer dat de ketting eraf vloog. Andere mogelijkheid is dat het gewoon gebroken is met eraf halen, hoewel ik dat erg onwaarschijnlijk vind aangezien de pen er gewoon los in zit en kan draaien. De breuk was iig vers. Schakelen gaat ook nog wel, alleen koppelingshendel komt niet meer terug, dus blijft ergens wat hangen. Vanmiddag ff kijken wat er precies aan de hand is, begon al te schemeren gisterenquote:Op vrijdag 22 april 2005 10:14 schreef Patrick281 het volgende:
[..]
Hoe krijg je dat voor mekaar.
Remmenreiniger was trouwens maar ¤ 4,60 voor 500 ML.
Vooral de achterrem is weer bling bling.![]()
![]()
			
			
			
			WD40, groene zeep, remmenreiniger mag ook volgens mij.quote:Op vrijdag 22 april 2005 10:23 schreef ZX9R het volgende:
Wat gebruiken jullie om remmenstof van de velgen te poetsen?
			
			
			
			WD40, en gewoon wassen met autowasquote:Op vrijdag 22 april 2005 10:23 schreef ZX9R het volgende:
Wat gebruiken jullie om remmenstof van de velgen te poetsen?
			
			
			
			Dat stond er anders niet zo duidelijk.quote:Op vrijdag 22 april 2005 10:24 schreef stinkie het volgende:
En ik bedoelde 13,95 voor 3 750 ml bussen (reiniger, vet en schoonmaakspul)
			
			
			
			goed verstaander etc. maar dat gaat hier dus niet opquote:Op vrijdag 22 april 2005 10:36 schreef Patrick281 het volgende:
[..]
Dat stond er anders niet zo duidelijk.![]()
![]()
			
			
			
			quote:Op vrijdag 22 april 2005 10:59 schreef stinkie het volgende:
[..]
goed verstaander etc. maar dat gaat hier dus niet op
			
			
			
			och, een week is hier toch met 36 uur voorbijquote:Op vrijdag 22 april 2005 11:04 schreef Patrick281 het volgende:
[..]
Ga nog even een week weg jij.
![]()
![]()
Ik hoop dat je normaal wat duidelijker bent in de omgang met B.![]()
			
			
			
			meestal is andersom het probleem hoorquote:Op vrijdag 22 april 2005 11:19 schreef stinkie het volgende:
[..]
och, een week is hier toch met 36 uur voorbij
en ja, zij snapt me welmeestal
			
			
			
			sommige mensen moet je ook altijd gelijk geven hequote:Op vrijdag 22 april 2005 12:02 schreef Mercy_symbol het volgende:
[..]
meestal is andersom het probleem hoor![]()
			
			
			
			quote:Op vrijdag 22 april 2005 12:05 schreef stinkie het volgende:
[..]
sommige mensen moet je ook altijd gelijk geven he
			
			
			
			en die van mij is mod, dus daar is helemaal al niet mee te pratenquote:Op vrijdag 22 april 2005 12:09 schreef Mercy_symbol het volgende:
[..]
is vaak wel het gemakkelijkste
			
			
			
			
			
			
			
			De "crisis/ruzie" was lachenquote:Op vrijdag 22 april 2005 12:50 schreef hicham het volgende:
oi autodude..
vertel jij dat ons maar![]()
hoe ziet het er voor een 'buitenstaander' uit, als je om de zoveel tijd even vlug over de posts van Fok!MC leestNiet goed zeker?
			
			
			
			Het is nu weer vrijdagmiddag!quote:Op vrijdag 22 april 2005 12:53 schreef Tommy_Kuklinski het volgende:
[..]
De "crisis/ruzie" was lachen
nu is het weer ordinair saai
			
			
			
			quote:Op vrijdag 22 april 2005 12:55 schreef ZX9R het volgende:
[..]
Het is nu weer vrijdagmiddag!![]()
Dus als je even geduld hebt![]()
			
			
			
			Lastige eigenwijze krengen zijn het, allemaal.quote:Op vrijdag 22 april 2005 12:19 schreef stinkie het volgende:
[..]
en die van mij is mod, dus daar is helemaal al niet mee te praten
Tommy loopt al langer mee dan vandaag, komt hier al meer dan een jaar af en toe eens kijken als het in de autoslowchat helemaal te saai voor woorden is.quote:Op vrijdag 22 april 2005 12:50 schreef hicham het volgende:
oi autodude..
vertel jij dat ons maar![]()
hoe ziet het er voor een 'buitenstaander' uit, als je om de zoveel tijd even vlug over de posts van Fok!MC leestNiet goed zeker?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |