Jij bent niet goed wijs, man.quote:Op woensdag 20 april 2005 22:16 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
Ik vond Talk Talk geweldig tot aan Spirit of eden..saai geneuzel en de benummering op de cd klopte ook nog niet eens
Nee, het is eerder kunst, inderdaad. Zonde man.quote:Op woensdag 20 april 2005 22:28 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
Smaken verschillen. Ik vind dat er toch op zijn minst een liedje in te ontdekken moet zijn en daar is op die albums zo goed als geen sprake van.
Eensch.quote:Op woensdag 20 april 2005 22:24 schreef De-oneven-2 het volgende:
Ze zijn juist op hun allerbest op Spirit of Eden en Laughing Stock.
Meesterwerkjes zijn het.
Spirit of Eden en Laughing Stock zijn ook geen gemakkelijke albums.quote:Op donderdag 21 april 2005 17:06 schreef spacemangraig het volgende:
Tot nu toe vind ik Spirit of Eden of bepaalde momenten erg indrukwekkend, maar als geheel een beetje saai. Maar dat kan nog veranderen natuurlijk.
Zonde, want er is niets goeds voor teruggekomenquote:Op woensdag 20 april 2005 21:00 schreef Harry_Sack het volgende:
Life's what you make it
Dum dum girl
Living in another world
Dat zijn ook succesvolle nummers van Talk talk. Ik denk dat het gestorven is met de afsluiting van de jaren 80, zoals zoveel bandjes...
Clip heb ik nooit gezien, maar ik vind dit het beste nummer van ze.quote:Op woensdag 27 april 2005 21:59 schreef kamagurka het volgende:
Life's what you make it is veel beter dan it's my life overigensDe beste clip van ze ook..
Talk talk vergelijken met de Spandau Balletjesquote:Op donderdag 28 april 2005 19:05 schreef Toffe_Ellende het volgende:
best aardig band is dat toch gebleven. Beetje gedateerd maar zeker niet zo fout als Spandau Ballado of dat soort meuk.
Dat is zo irritant soms ja die eerste 3 nummers als 1 track (maar meestal luister ik het album toch in zn geheel), ik dacht altijd dat dat zo hoorde maar een goede bedoeling daarachter kan ik eigenlijk ook niet bedenken...staat dat dan gewoon bekend als een drukfout?quote:Op woensdag 20 april 2005 22:16 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
Ik vond Talk Talk geweldig tot aan Spirit of eden..saai geneuzel en de benummering op de cd klopte ook nog niet eens
quote:Op donderdag 8 juni 2006 20:16 schreef cafca het volgende:
@saskia: hoe kún je dat nou doen? It's my life weggeven.......
videoclipjes:quote:Op woensdag 20 april 2005 20:39 schreef paultjuhhh het volgende:
[..]
oh is er ook een clip van, moet ik maar is naar die oude clips kijken op de zondag avond bij the box![]()
wow talk talk is zooooooooow wowwwwwwwquote:Op woensdag 20 april 2005 20:34 schreef paultjuhhh het volgende:
Talk Talk - Such a shame vind ik een keimooi liedje, maar wie zijn Talk Talk eigenlijk ? Hebben ze meer hits gehad ?, waar komen ze vandaan ?
Oftewel wie weet er meer van, en wie vind dat ook een mooi liedje![]()
ik vond april ook geweldigquote:Op vrijdag 9 juni 2006 02:09 schreef saksia het volgende:
[..]
clipjes:such a shame it's my life dum dum girl life's what you make it living in another world talk talk today I believe in you
quote:Op donderdag 8 juni 2006 21:08 schreef saksia het volgende:
[..]
Ik vind alleen de hits die daar opstaan wel de moeite waard, en die staan toch op m'n Talk Talk Best of.. dus die zet ik dan veel liever op..
Ik heb alle nummers nog wel op de computer staan. Voor mij was het zo'n album dat ik wel goed vind maar toch had ik bijna nooit de behoefte het nog eens in de cd-speler te doen, vooral omdat het in z'n geheel best wel gedateerd klinkt...de individuele nummers dan weer niet zo, maar als je ze allemaal achter elkaar hoort.quote:Op vrijdag 9 juni 2006 07:34 schreef cafca het volgende:
[..]Call in the night boy is een wereldnummer. En staat Renee wel op die verzamelaar?
Die clip van Such a Shamequote:Op vrijdag 9 juni 2006 02:09 schreef saksia het volgende:
[..]
videoclipjes:such a shame it's my life dum dum girl life's what you make it living in another world talk talk today I believe in you
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |