en wat voor een kratjesquote:
Hij had zich beter hoogwaardige remschijven kunnen kopen danquote:Op woensdag 20 april 2005 14:13 schreef achterop23 het volgende:
Even wat meer info:
er zaten wel slotbouten op en de remschijven zijn zo geworden doordat de wagen een week niet heeft gereden dan gaat dat gelijk roest vorming geven.
alle schijfremmen roesten als ze niet gebruikt worden sjappie 20 meter remmen en het is er afquote:Op woensdag 20 april 2005 14:25 schreef -CRASH- het volgende:
[..]
Hij had zich beter hoogwaardige remschijven kunnen kopen dan
velgen.
Enne zeg tegen je broer dat ie het kenteken
ff weg moet halen op het andere forum (terwijl het hier zo leuk wordt afgedekt).
van ander forum:quote:Op woensdag 20 april 2005 14:13 schreef achterop23 het volgende:
Even wat meer info:
er zaten wel slotbouten op en de remschijven zijn zo geworden doordat de wagen een week niet heeft gereden dan gaat dat gelijk roest vorming geven.
Volgens je broer zaten er nog geen slotbouten onder...beetje jammer, het hoort niet, jatten van iemand z'n velgen, maar zonder slotbouten had ik ze toch nog echt even in de kluis laten staan.....quote:Ze zaten er net 2 weken onder. Met nog niet de slotbouten, deze zouden vrijdag binnenkomen.
nogmaals:quote:Op woensdag 20 april 2005 14:43 schreef idiotforaliving het volgende:
Dude, hoelang stond je wagen al stil?
quote:Op woensdag 20 april 2005 13:35 schreef achterop23 het volgende:
[..]
Ze moeten volgens mij met een hele familie zijn geweest om die die auto op te tillen lijkt me..
Man wat zijn we weer slim hoe ga je zonder die blokken de wielen onder de auto vandaan krijgenquote:Op woensdag 20 april 2005 13:46 schreef ZX9R het volgende:
Wel netjes van ze dat ze de auto op blokken hebben gezet en niet op de bodemplaat hebben gelegd!
quote:Op woensdag 20 april 2005 18:21 schreef -Xerxes- het volgende:
PS2: kut voor je TS, is je broer verzekerd hiervoor?
niemand zit te wachten op die auto van jouquote:Op woensdag 20 april 2005 18:21 schreef -Xerxes- het volgende:
PS: voor de grapjurk die denkt verrek, die lul heb geen slotbouten op z'n wielen, ik zal vannacht eens even langs komen met een krik en wat bier: die Brock B8's liggen er al een aantal weken niet meer onder
quote:Op woensdag 20 april 2005 13:28 schreef achterop23 het volgende:
Welke mongool doet nu zoiets. Ik kan het niet verkroppen dat ik dadelijk een stomme varken zie rijden met enorm dure wielen met alu-velgen zie.
De velgen waren erg duur. Type's e.d. weet ik niet, daar heeft mijn broer meer verstand van.
Nee hoor.quote:Op woensdag 20 april 2005 18:21 schreef -Xerxes- het volgende:
Je moet gewoon velgen kopen voor onder een auto waar de meesten nog niet dood in gevonden willen worden. Dan krijgen die junks de gejatte velgen niet aan de man en dus laten ze ze mooi met rust. Zelfs zónder slotbouten.
quote:Hallo Martijn,
Dat is balen zeg!!
Maar waar een Bavaria bierkratje allemaal wel niet goed voor kan zijn. Het
levert in ieder geval een grappige foto op. Onze dank hiervoor.
Ik hoop dat je broer zijn auto inmiddels weer voorzien heeft van banden en
er weer lekker in rond kan rijden.
Met vriendelijke groet,
Marijke Hartings
Bavaria N.V.
Postbus 1
5737 ZG Lieshout
(T) 0499-428508
(F) 0499-428279
(E) yvonne.de.groot@bavaria.nl
hmm..quote:Op donderdag 21 april 2005 14:44 schreef J_CDA het volgende:
Er zaten dus nog geen slotbouten onder![]()
http://www.meganecoupe.nl/rmcforum/index.php?topic=1486.0
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |