Guus heeft het in samenwerking met Andre zelf eens gezongen, en dat is nogal goed bevallen...quote:
dat kan al snel...quote:Op dinsdag 19 april 2005 13:08 schreef DutchGooner het volgende:
[..]Daar kom je nu pas achter,een echte Hazes fan jij dus.
Ennuh,hij heeft hem niet gejat,het is hem gevraagd.
Hij klinkt wel beter door Guus gezongen dan door Andre zelf
Ik zeg niet dat ik een Hazes fan ben hoor. Hazes is alleen cooler dan Guusquote:Op dinsdag 19 april 2005 13:08 schreef DutchGooner het volgende:
[..]Daar kom je nu pas achter,een echte Hazes fan jij dus.
Aha.quote:Ennuh,hij heeft hem niet gejat,het is hem gevraagd.
Mwah.quote:Hij klinkt wel beter door Guus gezongen dan door Andre zelf
Ik probeerde er wat aan te doen, maar het ging helemaal verkeerd!quote:Op dinsdag 19 april 2005 13:06 schreef Da_Sandman het volgende:
VoreG doe eens iets aan je avatar...!
Ik geloof het ook eigenlijk niet maar goed
duh,dat begrijp ik,sarcasme enzo?quote:Op dinsdag 19 april 2005 13:10 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Ik zeg niet dat ik een Hazes fan ben hoor. Hazes is alleen cooler dan Guus
[..]
ja hoor, ga je gang....leef je uitquote:Op dinsdag 19 april 2005 13:06 schreef SCH het volgende:
Hebben jullie die lucida in de kelder gelegd?
een frustiquote:Op dinsdag 19 april 2005 13:13 schreef Suijk het volgende:
Wie is Lucida?
Als in lichaamstemperatuur enzo?quote:Op dinsdag 19 april 2005 13:10 schreef BliksemSchigt het volgende:
Ik zeg niet dat ik een Hazes fan ben hoor. Hazes is alleen koeler dan Guus
Ja, lekker makkelijk weer hoor, Hazes ligt onder de grond.quote:
volgens mij was het zo dat Edwin Evers een Hazes-week in zijn programma had en dat hij een aantal nederlandse artiesten had gevraagd nrs van H6 te coverren.quote:Op dinsdag 19 april 2005 13:09 schreef Da_Sandman het volgende:
Guus heeft het in samenwerking met Andre zelf eens gezongen, en dat is nogal goed bevallen...
Voor Andre z'n dood hebben ze besloten dat Guus m ook nog eens zou uitbrengen, dat werd dus na zijn dood...
klopt,vervolgens mocht ie het zingen bij Andre's feestje in de arena en daarna is het uitgebrachtquote:Op dinsdag 19 april 2005 13:16 schreef Bjoro het volgende:
[..]
volgens mij was het zo dat Edwin Evers een Hazes-week in zijn programma had en dat hij een aantal nederlandse artiesten had gevraagd nrs van H6 te coverren.
En dat Andre nogal te spreken was over de uitvoering van Guus (en die van Xander) en dat zo het balletje is gaan rollen.....
Ik vind ze allebij walgelijke herrie maken.quote:Op dinsdag 19 april 2005 13:16 schreef Blumchen het volgende:
Ik vind het met de piano mooier, van Guus, maar Andre zingt het wel betervind ik dan he
Ik probeer het steeds, maar vergeet het steeds....quote:Op dinsdag 19 april 2005 13:16 schreef pfaf het volgende:
Als iedereen na z'n post eenpost, wordt het nog verwarrender....
een fok-filosoof.quote:Op dinsdag 19 april 2005 13:13 schreef Suijk het volgende:
Wie is Lucida?
quote:Op dinsdag 19 april 2005 13:06 schreef BliksemSchigt het volgende:
Ik kom er net pas achter dat Guus Meeuwis die nieuwe single van hem gewoon keihard heeft gejat van Andre Hazes. Wat een sukkel
okequote:Op dinsdag 19 april 2005 13:16 schreef pfaf het volgende:
Als iedereen na z'n post eenpost, wordt het nog verwarrender....
Daar heb jij dan weer gelijk in.quote:Op dinsdag 19 april 2005 13:18 schreef pfaf het volgende:
[..]
Ik vind ze allebij walgelijke herrie maken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |