Die wanstaltige trambaan heb ik anders wel prachtig op de foto gekregen!quote:Op zaterdag 16 april 2005 12:37 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Das ook weer zo, maar ik bedoel die grote, zeg maar in het verlengde van die wanstaltige trambaan.
Ja, die foto is prachtig, ik heb 'm gedownload met uwen permissie, ik betaal u graag een koffie met appelpunt als u eens in den buurt bent.quote:Op zaterdag 16 april 2005 12:39 schreef Maerycke het volgende:
[..]
Die wanstaltige trambaan heb ik anders wel prachtig op de foto gekregen!Maar nee, daar woon ik niet
![]()
Ik moet er vandoor trouwens. Doei, lieve POL-ertjes!
| 1 | javascript:toFindName=prompt();for(i=0;i<document.getElementsByTagName("span").length; i++){if(document.getElementsByTagName("span").item .className == "bigusername")if(document.getElementsByTagName("span").item .childNodes[1].childNodes[0].innerHTML==toFindName)void(document.getElementsByTagName("span").item .parentNode.parentNode.parentNode.parentNode.style.display='none');} |
Dat is dus exit walging.quote:Op zaterdag 16 april 2005 13:00 schreef Monidique het volgende:
Dat moet dus item ( i ) zijn. Aan elkaar.
Dat is tenminste iets voor niet-nerds.quote:
Hopelijk slaan straks ook de vlammen eraf bij mijn afspraakje.quote:Op zaterdag 16 april 2005 13:30 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Dat is tenminste iets voor niet-nerds.![]()
En spettert het vocht rond.quote:Op zaterdag 16 april 2005 13:34 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Hopelijk slaan straks ook de vlammen eraf bij mijn afspraakje. [afbeelding].
quote:Op zaterdag 16 april 2005 13:56 schreef Harry_Sack het volgende:
*** Verzet tegen Grondwet EU neemt toe ***
Onder de bevolking neemt het verzet toe tegen de Europese Grondwet. Dit blijkt uit een nog vertrouwelijk kiezersonderzoek van het kabinet....
http://www.volkskrant.nl/binnenland/1113542449764.html
![]()
Het lijkt me heerlijk om Balkenende in Chiraq-stijl de zien smeken op de teevee of we echt niet alsjeblieft voor willen stemmen, jou ook?quote:
Zal niet gebeuren.quote:Op zaterdag 16 april 2005 14:07 schreef Harry_Sack het volgende:
[..]
Het lijkt me heerlijk om Balkenende in Chiraq-stijl de zien smeken op de teevee of we echt niet alsjeblieft voor willen stemmen, jou ook?![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |