passende ondertitel jaquote:Op woensdag 13 april 2005 13:42 schreef MaxPower het volgende:
[[url=reactie van de Livorno fans op Lazio:
[img]http://www.aftonbladet.se/sport/0504/11/SPORT-11s55flaggor7_368.jpg]afbeelding[/url]]
quote:Op woensdag 13 april 2005 13:42 schreef MaxPower het volgende:
reactie van de Livorno fans op Lazio:
Stelletje kutcommunisten. Ze verheerlijken bij Livorno regimes die de genocideranglijst van de afgelopen decennia met afstand aanvoeren.quote:Op woensdag 13 april 2005 13:42 schreef MaxPower het volgende:
[[url=reactie van de Livorno fans op Lazio:
[img]http://www.aftonbladet.se/sport/0504/11/SPORT-11s55flaggor7_368.jpg]afbeelding[/url]]
Ik dacht ergens gelezen te hebben dat Feyenoord extra ging toezien op de spandoeken afgelopen zondagquote:Op maandag 18 april 2005 19:29 schreef TerroRobbie het volgende:
[afbeelding]
Brandjes maken ons niet para
Denk je nu echt dat ze daarop kunnen controleren...quote:Op dinsdag 19 april 2005 12:12 schreef Yeahinho het volgende:
[..]
Ik dacht ergens gelezen te hebben dat Feyenoord extra ging toezien op de spandoeken afgelopen zondag. "alle spandoeken die niet pro-Feyenoord zijn zullen worden geweerd" werd er een paar dagen terug nog gezegd....
quote:Gisteravond bij de thuiswedstrijd tegen FC Groningen niet de gebruikelijk spandoeken in het stadion van NAC Breda, maar blanco spandoeken rond het veld. het bekende 'B-Side groet NAC' doek werd ook express verkeerd uitgerolt om een signaal af te geven.
Op de B-Side werd ook een spandoek met de tekst 'NAC hanteert uitsterfbeleid voor fans' omhoog gehouden om duidelijk te maken waar de actie voor was. Volgens de supporters hanteert de club een censuurbeleid omdat de vorige wedstrijd enkele ludieke doeken met scherpe teksten waren verwijderd.
wat was daar het verhaal dan achter of ben ik nu een hele grote N00b?quote:Op maandag 15 december 2008 20:39 schreef DIGGER het volgende:
Lyon - Marseille (Waar Santos weer met de megafoon voor de CU84 stond):
[ afbeelding ]
Het kapsel van die Santos is nou niet echt je-van-het.quote:Op dinsdag 16 december 2008 13:34 schreef rubbereend het volgende:
[..]
wat was daar het verhaal dan achter of ben ik nu een hele grote N00b?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |