Ja deze kan zo in het rijtje van befaamde uitingen, wat een keeperquote:Op maandag 9 mei 2005 00:08 schreef rubbereend het volgende:
de wissel was erg mooi vandaag, kippenvel
en op t plein was gomes nu al legendarisch
Inderdaad, als hij gewoon was blijven staan ipv half naar voren te lopen had hij die bal wel gehad.quote:Op zondag 8 mei 2005 16:35 schreef okee6 het volgende:
[..]
Wat jammer trouwens dat ie net langs die kopbal van Ambrosini aaide. Was na de reddingen bij Lyon en Milan uit echt de ultieme save geweest.
quote:Op maandag 9 mei 2005 00:23 schreef okee6 het volgende:
[..]
Ja deze kan zo in het rijtje van befaamde uitingen, wat een keeper
Oh jaquote:Op maandag 9 mei 2005 00:37 schreef Kluupkluup het volgende:
Geweldig ook die anekdote die hij verteld over Alex en de aanvoerdersband die een rouwband bleek te zijn..
Nee, dat snapte iedereen pas na studio voetbal iddquote:Op maandag 9 mei 2005 00:09 schreef twi het volgende:
Maar dat van die vriendschap hebben jullie toch niet gevat "live", lijkt me?
quote:Op dinsdag 10 mei 2005 10:34 schreef aldostuta het volgende:
[..]
Inderdaad, als hij gewoon was blijven staan ipv half naar voren te lopen had hij die bal wel gehad.
Dat kon allebei. Maar het ging mis doordat hij naar voren ging en toen toch koos om terug te gaan. Dan ben je vaak gezien. Of je moet naar voren óf blijven staan, maar wel op tijd kiezen. Toch was het een lastige bal van redelijk dichtbij.quote:Op dinsdag 10 mei 2005 12:36 schreef rubbereend het volgende:
[..]en Hiddink had liever gezien dat hij verder naar voren was gelopen
quote:Naast ManU wil ook Barça Gomes hebben'
De belangstelling van Manchester United voor PSV-goalie Gomes wordt steeds serieuser, valt maandagmorgen in De Telegraaf te lezen. Manager Sir Alex Ferguson zag de Braziliaan al twee keer live, terwijl ook FC Barcelona zich in het rijtje belangstellenden geschaard zou hebben.
Het probleem van een eventuele overgang naar Engeland is dat Gomes te weinig interlands gespeeld heeft om in aanmerking te komen voor een werkvergunning. Gomes kan heel wat interlands inhalen tijdens de Confederations Cup van komende zomer, maar waarschijnlijk is dat niet voldoende.
Gomes zelf zegt dat hij in principe bij PSV wil blijven, maar als er een topclub zich meldt wil hij wel gaan praten. "Er heeft zich nog geen club gemeld”, zegt PSV-preses Rob Westerhof. "PSV zal er alles aan doen om Gomes te behouden. Wij willen ons elftal op niveau houden en omdat ons middenveld moet worden gerenoveerd willen wij de verdedigingslinie in stand houden.”
Daar begrijp ik dus ook weinig van jaquote:Op dinsdag 10 mei 2005 12:36 schreef rubbereend het volgende:
[..]en Hiddink had liever gezien dat hij verder naar voren was gelopen
Sowieso moet je geen zaken doen met Man Utdquote:Op dinsdag 10 mei 2005 14:25 schreef rubbereend het volgende:
wat is dat toch steeds voor een belachelijk gerucht, Man. Utd. kan helemaal nix met Gomes omdat hij geen international is.
Ik kon me er weleens voorstelling van maken, maar een reconstructie zou handig zijn inderdaad.quote:Op woensdag 11 mei 2005 17:02 schreef aldostuta het volgende:
[..]
Daar begrijp ik dus ook weinig van ja. Hij kon dan namelijk beter zijn erflexen laten werkebn of zoiets.
Volgens mij heeft hij dan minder reactietijd. Of hij moet hem onderscheppen, maar dat had hij niet gehaald.
Zeker.quote:Op woensdag 11 mei 2005 17:36 schreef Elgigante het volgende:
maar het talent om een grote kepper te worden heeft ie absoluut!
Precies maar ik als het zou kunnen zou het heel erg mooi zijnquote:Op dinsdag 10 mei 2005 14:25 schreef rubbereend het volgende:
wat is dat toch steeds voor een belachelijk gerucht, Man. Utd. kan helemaal nix met Gomes omdat hij geen international is.
Ik bedoelde natuurlijk keeper ipv kepper.quote:Op woensdag 11 mei 2005 17:38 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Zeker.
En het is ook nog eens een hele leuke gozer. Erg amusant en spontaan..
heerlijk hoe hij daarna voor t dubbele naar Chelsea ging en daar de sterren van de hemel speeltquote:Op woensdag 11 mei 2005 17:09 schreef Djekko het volgende:
[..]
Sowieso moet je geen zaken doen met Man UtdSchandalige houding vorige keer bij de transfer van Robben. Hem zomaar uitnodigen en dan denken dat ze hem voor een schandalig laag bedrag over kunnen kopen omdat PSV krap bij kas zat
Gomes is een topper.quote:Op woensdag 18 mei 2005 15:45 schreef aldostuta het volgende:
Grappig dat ik nu, na de wedstrijd tegen Feyenoord, niemand hoor schreeuwen dat Gomes zon topper is......
Hoe moet je dat zeggen: Hij zag er niet goed uit bij de goals?quote:Op woensdag 18 mei 2005 15:45 schreef aldostuta het volgende:
Grappig dat ik nu, na de wedstrijd tegen Feyenoord, niemand hoor schreeuwen dat Gomes zon topper is......
dat PSV beter is dan Feyenoord klopt, ik heb niets anders beweerd toch?quote:Op woensdag 18 mei 2005 15:51 schreef cultheld het volgende:
[..]
Gomes is een topper.Niemand van PSV speelde met volle inzet. Elke keer als Feyenoord een goal maakte, zette PSV ff aan en was de stand weer in het voordeel van PSV.
Gomes hoefde nietquote:Op woensdag 18 mei 2005 16:00 schreef aldostuta het volgende:
[..]
dat PSV beter is dan Feyenoord klopt, ik heb niets anders beweerd toch?
Maar die twee goals mogen er nooit van zijn leven in natuurlijk, een beginner pakt die nog.
Dan druk je je heel zacht uitquote:Op woensdag 18 mei 2005 15:56 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Hoe moet je dat zeggen: Hij zag er niet goed uit bij de goals?
Dit waren geen fouten, maar blunders; die mag een topper niet maken. Hij heeft dit hele seizoen al mazzel dat zijn fouten (en dat zijn er flink wat) of niet afgestaft worden of door de spelers weggepoetst worden. Dat is mooi voor PSV, maar maakt hem natuurlijk geen topper.quote:Ook toppers maken fouten en deze wedstrijd was het hem vergeven (PSV scoorde 4maal) en is de scherpte er een beetje af denk ik, de wedstrijd ging, op prestiige na, nergens meer om.
Talent heeft ie wel, anders staat ie daar niet. Ik denk persoonlijk niet dat het een topper wordt, maar je weer nooit. En populariteit zegt natuurlijk helemaal niets; dat heeft wsl meer te maken met dat debiele gespring en gejuich dan met zijn prestaties....quote:Maar Gomes moet ook nog veel leren vind ik, op dit moment kun je alleen zeggen dat hij zich hier snel aanpast (zegt iets over zijn intelligentie danwel motivatie) en dat hij talent heeft.
Gelet op hoe hij wordt bezongen met in je achterhoofd de populariteit van zijn voorganger zegt wel wat.
Daarmee praat je hooguit foutjes goed, geen blunders.quote:
De enige structurele fouten die hij maakt vind ik bij de bal aan zijn voet (hij trapt hem verkeerd weg) of het uitkomen waarbij hij de bal niet klemvast heeft (en kwijt is) of verkeerd wegstompt.quote:Op woensdag 18 mei 2005 16:04 schreef aldostuta het volgende:
[..]
Dan druk je je heel zacht uit
[..]
Dit waren geen fouten, maar blunders; die mag een topper niet maken. Hij heeft dit hele seizoen al mazzel dat zijn fouten (en dat zijn er flink wat) of niet afgestaft worden of door de spelers weggepoetst worden. Dat is mooi voor PSV, maar maakt hem natuurlijk geen topper.
[..]
Talent heeft ie wel, anders staat ie daar niet. Ik denk persoonlijk niet dat het een topper wordt, maar je weer nooit. En populariteit zegt natuurlijk helemaal niets; dat heeft wsl meer te maken met dat debiele gespring en gejuich dan met zijn prestaties....
Topkeeper in spe (maar dan spreek ik over een Gomes die zich blijft intwikkelen en dan 5 jaar ouder is) en absoluut meer talent dan de Stekel en Lobont in het kwadraat.quote:Op woensdag 18 mei 2005 16:10 schreef methodmich het volgende:
In Athene hoefde hij ook al niet...
Maar goed, het is wel een prima eredivisiekeeper hoor.
Gomes is inderdaad een goede lijnkeeper met goede reflexen. Voetballen en hoge ballen zijn idd slecht bij hem. Dat zijn toch twee zeer belangrijke aspecten van het keepen.quote:Op woensdag 18 mei 2005 16:14 schreef Elgigante het volgende:
[..]
De enige structurele fouten die hij maakt vind ik bij de bal aan zijn voet (hij trapt hem verkeerd weg) of het uitkomen waarbij hij de bal niet klemvast heeft (en kwijt is) of verkeerd wegstompt.
Verkeerde reddingen op de lijn maakt hij nauwelijks en zijn reflexen zijn doorgaans gewoon goed.
Hij staat bovendien nogal eens redelijk ver voor zijn goal, maar een lobje is er nog niet ingegaan.
Als je met zijn lengte een eindje voor de goal staat kun je in principe overal bij op ballen binnenkant paal na, dat zijn ook vaak de enige die erin vliegen.
Maar ik geloof dat ie begin 20 is en de topjaren van een keeper volgen veelal pas 10 jaar later, dus hij heeft de tijd.
Heel belangrijk is ook dat zijn fouten nog geen doorslaggevend belang hebben gehad (behalve dan tegen Milan, maar daar maakten anderen weer grotere fouten). Zodra dit veranderd is zijn krediet gauw op.quote:Nu is een voetbalpubliek niet de goede graadmeter voor de kwaliteit van een speler en zijn populairiteit heeft mede met zijn uitstraling, zijn bedankjes naar het publiek en zijn springen voor het doel te maken, maar PSV heeft een kritisch publiek dat bij het minst of geringste fluit.
Da dat bij Gomes niet het gavl is zegt toch wel iets (maar niet alles uiteraard).
Elke keeper dat goede reflexen heeft, goed kan voetballen en alle hoge ballen pakt is een wereldtopperquote:Voetballend moet hij nog wat bijleren en hij moet betere risico-inschattingen maken bij het uitkomen, verder heeft hij m.i. alles in zich om een wereldtopper te worden.
Het uitschieten is iets waar je op zich weinig rekening met je verdediging hoeft te houden, dus daar moet hij alleen aan werken, daar kan niemand in het veld iets aan doen.quote:Op woensdag 18 mei 2005 16:33 schreef aldostuta het volgende:
[..]
Gomes is inderdaad een goede lijnkeeper met goede reflexen. Voetballen en hoge ballen zijn idd slecht bij hem. Dat zijn toch twee zeer belangrijke aspecten van het keepen.
En natuurlijk heeft hij nog tijd zat om zich te ontwikkelen, maar de hype die er nu al om hem hangt is dus onterecht.
[..]
Heel belangrijk is ook dat zijn fouten nog geen doorslaggevend belang hebben gehad (behalve dan tegen Milan, maar daar maakten anderen weer grotere fouten). Zodra dit veranderd is zijn krediet gauw op.
[..]
Elke keeper dat goede reflexen heeft, goed kan voetballen en alle hoge ballen pakt is een wereldtopper
Ik moet zeggen dat ie zijn piek in San Siro had. In de thuiswedstrijd met Milan maakte hij al wat foutjes. Wilde hem daar niet meteen op afrekenen in alle festiviteiten. Het klopt dat ie nu even minder is. Waarschijnlijk het gevolg van de clash met Dida en de invloed die dat op de wereld had. Van aankomend topkeeper toch in één klap naar het rijtje beste keepers van de wereld geschreven worden is niet mis. Gomes kennende staat ie er volgend seizoen nog beter.quote:Op woensdag 18 mei 2005 15:45 schreef aldostuta het volgende:
Grappig dat ik nu, na de wedstrijd tegen Feyenoord, niemand hoor schreeuwen dat Gomes zon topper is......
Wordt een moelijk jaar hoor, zie ander spelers die doorgebroken zijn en waar ineens weet ik veel wat van verwacht wordt.quote:Op donderdag 19 mei 2005 19:55 schreef okee6 het volgende:
[..]
Ik moet zeggen dat ie zijn piek in San Siro had. In de thuiswedstrijd met Milan maakte hij al wat foutjes. Wilde hem daar niet meteen op afrekenen in alle festiviteiten. Het klopt dat ie nu even minder is. Waarschijnlijk het gevolg van de clash met Dida en de invloed die dat op de wereld had. Van aankomend topkeeper toch in één klap naar het rijtje beste keepers van de wereld geschreven worden is niet mis. Gomes kennende staat ie er volgend seizoen nog beter.
quote:PSV-doelman Heurelho da Silva Gomes is dolgelukkig met de geboorte van zijn zoontje Flávio Henrique. Tegen PSV zei de Braziliaan dat hij het heel spannend vindt dat zijn kindje op hem wacht als hij terugkomt in zijn vaderland.
Joao Henrique
Gomes was niet aanwezig bij de geboorte, hij was al vertrokken met het Braziliaanse nationale team naar Duitsland. Daar doet de Seleçao mee aan de Confederations Cup, het opwarmtoernooi voor het WK. Gomes was net vertrokken toen Flávio Henrique werd geboren. Zijn broer belde hem met het heuglijke nieuws.
"Ik heb hartstikke blij en heel erg trots. Ik vind het heel erg spannend dat mijn zoontje straks op me wacht als ik terugkom in Brazilië. Fantasisch, echt waar", aldus Gomes. Hij is niet de eerste PSV’er die dit jaar de geboorte van zijn baby'tje moest missen. Eerder al overkwam Young-Pyo Lee dat.
idd rare grabbelaar is datquote:Op dinsdag 21 juni 2005 00:01 schreef the_legend_killer het volgende:
Gomes is veel beter dan Dida
quote:Op dinsdag 21 juni 2005 00:01 schreef the_legend_killer het volgende:
Gomes is veel beter dan Dida
Beiden goede keepers, maar ik vind niet dat Gomez het constante niveau van Dida haalt.quote:Op dinsdag 21 juni 2005 10:23 schreef aldostuta het volgende:
[..]
![]()
Jouw Gomezje mag nog niet eens de veters van dida strikken
Die heeft iedere doelman. Gomez heeft er dit seizoen erg veel gemaakt. Verschil is dat die van dida meteen worden afgestraft, terwijl die van Gomes in de HCE onbestraft blijven. Op een hoger niveau zou hij door de mand zakken.quote:Op dinsdag 21 juni 2005 11:27 schreef -Vaduz- het volgende:
Ik vind Dida gelijkwaardig aan Gomes. Dida is niet zo solide als de meesten denken en heeft wel eens wat grabbelmomenten/ momenten dat hij er niet goed bij zit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |