quote:Op zaterdag 7 mei 2005 19:38 schreef tonks het volgende:
[..]
Ja verschil.. de geilheid denk ik.. ipod is wel duurder maar wel zoooo veeel sexier
en kun je die ook aansluiten op een audiosysteem?quote:Op zaterdag 7 mei 2005 19:39 schreef Remzz het volgende:
[..]![]()
![]()
Rond de 500/1000 dan is de iPod mini 4 gig al genoeg denk ik.
Klopt, het signaal uit een dock is harder en stabieler dan wanneer je zo'n kabeltje rechtstreeks op je koptelefoonaansluiting doet. Via een dock heeft de volumeregeling van de ipod ook geen invloed, je kunt alleen via je stereo oid je volume regelen.quote:Op zaterdag 7 mei 2005 19:45 schreef Remzz het volgende:
Ja gewoon door de koptelefoon uitgang of via een dock. Veel zeggen dat als je een dock koopt dat het beter klinkt. Zelf heb ik er geen ervaring mee.
quote:Op zaterdag 7 mei 2005 19:44 schreef PM-girl het volgende:
[..]
ik heb nu een mp3speler van 128 mb(!) dat is zo'n 25 songs. hoeveel mb is ook al weer een gb?
Heb een snoertje van de line-out van mn Dock met een stekkertje naar de aux-ingang van mn stereo.quote:Op zaterdag 7 mei 2005 19:51 schreef Svyatagor het volgende:
[..]
Klopt, het signaal uit een dock is harder en stabieler dan wanneer je zo'n kabeltje rechtstreeks op je koptelefoonaansluiting doet. Via een dock heeft de volumeregeling van de ipod ook geen invloed, je kunt alleen via je stereo oid je volume regelen.
Overigens heeft elke willekeurige audioboer wel een snoertje van jack naar twee tulpjes (en dat kost dan ook echt geen acht euro).
rond de 30 euro dacht ikquote:Op maandag 9 mei 2005 20:19 schreef iDex het volgende:
hoe duur is eigenlijk een oplader voor de mini ipod?
een paar weken nog maar. hij doet het ook wel vaak goed hoor maar soms pakt reageert hij niet. de ene keer scrollt hij ook sneller dan de andere keerquote:Op maandag 9 mei 2005 22:33 schreef Mip1988 het volgende:
geen probleem hier
hoelang heb je je iPod al? miss heb je nog kans op garantie
Lader 30, kabeltje 20.quote:
Je hebt ook een USB-adapter a 30 euroquote:Op maandag 9 mei 2005 23:22 schreef Skv het volgende:
Eh, ja als ie er standaard bij zit.
maar volgens mij werkt die lader alleen op de firewire aansluiting.
Die heb je niet standaard.
Ofzo. Weet niet precies.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |