abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_26008030
quote:
Op dinsdag 5 april 2005 21:03 schreef Sidekick het volgende:Let even op de 2 mensen linksonder om de boel goed te visualiseren.
:-)
  dinsdag 5 april 2005 @ 21:10:07 #52
9342 abraham
[Smart statement Pending]
pi_26008040
quote:
Op dinsdag 5 april 2005 20:36 schreef rroloff het volgende:

[..]

Ik zou het boek moeten lezen of er daadwerkelijk opgeroepen wordt homo's met het hoofd naar beneden van hoge gebouden te gooien.
Een heel goed idee. Als we nu allemaal eerst eens zelf boeken lezen in plaats van af te gaan op interpretaties door belanghebbenden wordt het misschien nog wat met de discussie.
If at first you fail, re-define your objective.
pi_26008055
tja van gogh mocht ook van alles roepen
pi_26008188
In Oostenrijk denken de homo's dat de El Tawheed moskee die het boek verkoopt wel gesloten wordt....
quote:
Moschee ruft zum Homosexuellen-Mord auf!

2004-04-26|12:27

Alle Zeichen deuten darauf hin, dass die El Tawheed Moschee in Amsterdam verboten und geschlossen wird. In der Moschee wird immer wieder dazu aufgerufen, Homosexuelle zu steinigen, Frauen zu schlagen und zu verstümmeln. Eine liberale Gesellschaft gegen eine extreme Auslegung des Islam.

Der Druck einiger Parlamentsmitglieder in den Niederlanden wird immer größer. Sie fordern die Regierung auf, eine Moschee in Amsterdam zu schließen, in der immer wieder dazu aufgerufen wird, Homosexuelle umzubringen, Frauen zu schlagen und zu verstümmeln. Die betroffene El Tawheed Moschee ist die konservativste in der Stadt, und hier predigt man eine der extremsten Formen des Islam. Den Aufruf zu Attacken auf Homosexuelle und Frauen verbreitet die Moschee mittels zwei Büchern, die man in der Moschee erwerben kann. Dem Fall hat sich nun die Staatsanwaltschaft nun angenommen und ermittelt. Die meisten Mitglieder des niederländischen Parlaments – egal aus welcher Partei -, sind davon überzeugt, dass die Staatsanwaltschaft zu dem Ergebnis kommen wird, dass die Moschee für die Verbreitung von Hass verantwortlich ist und deshalb geschlossen werden wird. Und das in einem der liberalsten Länder der Europäischen Union.

Das eine Buch mit dem Titel »Der Weg des Muslims«, geschrieben von Scheich Aboe Baker Djaber El Djezeiri, ruft dazu auf, homosexuelle Menschen sollten von den Dächern geworfen und gesteinigt werden. Außerdem empfiehlt die Schrift muslimischen Ehemännern, ihre Frauen zu schlagen, sollten die ungehorsam sein. In einem zweiten Buch mit dem Titel »Fatwas muslimischer Frauen« wird empfohlen, Frauen, die lügen, mit 100 Stockhieben zu bestrafen. Sollte eine Frau ihrem Ehemann den Sex verweigern oder ohne seine Erlaubnis das Haus verlassen, so sei der Ehemann nicht mehr an seine Fürsorge gebunden – auf deutsch: er darf seine Frau misshandeln. Der aber am meisten umstrittene Passus in dem Buch ist die Empfehlung, muslimische Mädchen beschneiden zu lassen.

Bron: http://www.gayboy.at/news.php?nid=6228
Men rekende buiten Job Cohen, AIVD en het OM.
pi_26008204
quote:
Op dinsdag 5 april 2005 21:03 schreef Sidekick het volgende:
[afbeelding]

Let even op de 2 mensen linksonder om de boel goed te visualiseren.
Zou het heel veel uitmaken voor degene die hangt, een boom van drie meter of een boom van dertig meter?
  dinsdag 5 april 2005 @ 21:19:27 #56
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_26008239
quote:
Op dinsdag 5 april 2005 21:08 schreef rroloff het volgende:

[..]

Als een persoon met morele autoriteit pleit voor onwettelijk dodelijk geweld dient dat naar mijn smaak te worden bestraft. In Duitsland is dat - bij mijn weten - strafbaar. Ik kan mij daar in vinden.
Ik kan me daar ook in vinden, maar een verbod op het oproepen tot geweld is naar mijn weten al strafbaar in Nederland.
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
pi_26008260
quote:
Op dinsdag 5 april 2005 21:17 schreef Lupa_Solitaria het volgende:Zou het heel veel uitmaken voor degene die hangt, een boom van drie meter of een boom van dertig meter?
Nee, maar is wel belangrijk voor potentiele misdadigers: daarom stond de galg meestal op een heuvel zodat passanten al van verre konden zien hoe er met misdadigers werd omgegaan in die bewuste stad - zie bijv. de galgenberg in Amerongen.
  dinsdag 5 april 2005 @ 21:20:11 #58
86972 ScienceFriction
Kobe Bryant # 24
pi_26008263
De Paus discimineerde ook... opgeruimd staat netjes
pi_26008328
quote:
Op dinsdag 5 april 2005 21:19 schreef Sidekick het volgende:Ik kan me daar ook in vinden, maar een verbod op het oproepen tot geweld is naar mijn weten al strafbaar in Nederland.
Dan hoop ik dat OM of gaykrant of NRC of een andere krant de letterlijke citaten publiceren. Zodat ik een onafhankelijk oordeel kan vellen.

Sterker nog, het is de morele plicht van elk medium de letterlijke citaten te publiceren om zo te voorkomen dat deze moslims mogelijk onterecht in een kwaad daglicht worden gesteld.

Het overdreven, aangedikt weergeven van hun pleidooien acht ik immoreel.
  dinsdag 5 april 2005 @ 21:30:19 #60
71919 wonderer
Hung like a My Little Pony
pi_26008511
quote:
Op dinsdag 5 april 2005 20:21 schreef Landmass het volgende:
whoaa
waar zijn we mee bezig in dit land
Dus
(1) Ik mag WEL zeggen dat ik mensen van het dak wil gooien en vermoorden omdat ze homo zijn.
(2) Ik mag NIET zeggen dat ik mensen van het dak wil gooien en vermoorden omdat ze joods zijn.
Ik word steeds blijer dat ik hier over een paar maanden wegben... niet dat het alternatief beter is, maar het idee dat dit gewoon kan in NEDERLAND maakt me misselijk.
"Pain is my friend. I can trust pain. I can trust pain to make my life utterly miserable."
"My brain is too smart for me."
"We don't need no education." "Yes you do, you just used a double negative."
pi_26008763
quote:
Op dinsdag 5 april 2005 21:30 schreef wonderer het volgende:
Ik word steeds blijer dat ik hier over een paar maanden wegben... niet dat het alternatief beter is, maar het idee dat dit gewoon kan in NEDERLAND maakt me misselijk.
Ik vraag me af of het in de VS (daar ging je toch heen?) anders is. 'Reverend' Fred Phelps (godhatesfags.com) mag gewoon z'n gang gaan, maar volgens mij zijn ze in de VS ook gevoeliger voor anti-semitisme... Al mag iets als holocaustontkenning wel daar.
  dinsdag 5 april 2005 @ 21:44:30 #62
28640 Sidekick
Ban the fucker
pi_26008886
quote:
Op dinsdag 5 april 2005 21:17 schreef rroloff het volgende:
In Oostenrijk denken de homo's dat de El Tawheed moskee die het boek verkoopt wel gesloten wordt....
Dat is een oud bericht.
quote:
[..]

Men rekende buiten Job Cohen, AIVD en het OM.
Zowel in de gemeenteraad van Amsterdam als het B&W is er fel uitgehaald naar de moskee vanwege deze uitspraken, dus probeer niet je eigen vooroordelen over Cohen te bevestigen, mede omdat het OM deze beslissing eigenhandig heeft gemaakt, en het OM onder de verantwoordelijkheid valt van Donner. De AIVD heeft hier ook weinig mee te maken, hoewel ze wel hebben gemeld dat sluiting van de moskee de radicale figuren alleen maar ondergronds drijft en dus geen effectief middel is.
A single death is a tragedy, a million deaths is a statistic - Joseph Stalin
Political power grows out of the barrel of a gun - Mao Zedong
I will eat the headdoekjes rauw - Geert Wilders
  dinsdag 5 april 2005 @ 21:45:23 #63
85299 HarigeKerel
Ontvacht dus Tabee
pi_26008909
Achja een site als deze http://www.antihaar.nl halen de autoriteiten ook niet uit de lucht
"Pim Fortuyn was een Cylon" - Theo van Gogh te Amsterdam 5-8-2005
pi_26008953
quote:
Op dinsdag 5 april 2005 21:45 schreef HarigeKerel het volgende:
Achja een site als deze http://www.antihaar.nl halen de autoriteiten ook niet uit de lucht
Doe jij ook wel eens posts die niks met haar te maken hebben?

Smoothies
  dinsdag 5 april 2005 @ 21:53:10 #65
117328 JanPoedel
XS4ALL CSS-02
pi_26009099
quote:
Op dinsdag 5 april 2005 21:30 schreef wonderer het volgende:

[..]

Ik word steeds blijer dat ik hier over een paar maanden wegben... niet dat het alternatief beter is, maar het idee dat dit gewoon kan in NEDERLAND maakt me misselijk.
Dat wat gewoon kan? Dat een boek kan die vertelt dat je homo's van de Eiffeltoren mag gooien of dat je mag zeggen dat iedereen dood moet, behalve joden?
Het verstand van degenen die op alles een materialistische visie hebben, zit in hun ogen. En de ogen zijn blind in de spiritualiteit.
- www.islamendialoog.nl
pi_26009950
quote:
... Het OM onderzocht ook de inhoud van de boeken 'Fatwas of Muslim Women' en 'Gids voor Islamitische opvoeding'. Het laatste boek bevat wél strafbare passages omdat het antisemitisch zou zijn. De in dit boek voorkomende citaten zijn beledigend voor joden en kunnen aanzetten tot haat of discriminatie, zo meldt het OM. De andere twee boeken, waarin vrouwenbesnijdenis wordt goedgekeurd en waarin wordt opgeroepen geloofsafvalligen als homo's en mensen die overspel plegen te doden, zijn niet strafbaar. Omdat de inhoud in 'direct verband staat de uiting van een geloofsovertuiging', moeten de uitspraken gezien worden in context van de religie, stelt het OM.
Kort en simpel gezegd komt het dus hierop neer: discrimineer je, of roep je op tot haat op basis van je geloofsovertuiging, dan mag dat. Is er geen link met een geloof, dan mag het niet. Gelovigen staan in Nederland dus boven de wet.

Ik meen me toch te herinneren dat artikel 1 van onze Grondwet regelt dat iedereen gelijk behandeld hoort te worden. Ik constateer dat ik als niet-gelovige (cq. afvallige) word gediscrimineerd (sterker nog: er wordt opgeroepen om afvalligen te doden. De instantie die iets tegen dergelijke haatzaaierij hoort te doen, doet niets. Goedpraten van misdaden, daar zijn we in Nederland heel goed in. Niet raar opkijken als de situatie straks hopeloos escaleert.

[ Bericht 4% gewijzigd door #ANONIEM op 05-04-2005 22:25:16 ]
  dinsdag 5 april 2005 @ 22:26:24 #67
71480 zoalshetis
eerlijk=eerlijk
pi_26010011
quote:
Op dinsdag 5 april 2005 21:53 schreef JanPoedel het volgende:

[..]

Dat wat gewoon kan? Dat een boek kan die vertelt dat je homo's van de Eiffeltoren mag gooien of dat je mag zeggen dat iedereen dood moet, behalve joden?
volgens mij snap jij iets niet helemaal. de rechter heeft op basis van de inhoud van meerdere boeken bepaald dat het flatgebouw blijkbaar niet ernstig kwetsend genoeg is om strafbaar te zijn en dat een heel ánder boek dat over opvoeding gaat blijkbaar dusdanig antisemitische teksten bevat dat het haatzaaiend zou kunnen werken en derhalve wel verboden is. snap je nu een beetje het verschil?
hoofdletters kosten teveel tijd
don't avoid pain to gain pleasure
niet iedereen is iedereen
  dinsdag 5 april 2005 @ 22:27:41 #68
71480 zoalshetis
eerlijk=eerlijk
pi_26010049
quote:
Op dinsdag 5 april 2005 22:24 schreef dVTB het volgende:

[..]

Kort en simpel gezegd komt het dus hierop neer: discrimineer je, of roep je op tot haat op basis van je geloofsovertuiging, dan mag dat. Is er geen link met een geloof, dan mag het niet. Gelovigen staan in Nederland dus boven de wet.

Ik meen me toch te herinneren dat artikel 1 van onze Grondwet regelt dat iedereen gelijk behandeld hoort te worden. Ik constateer dat ik als niet-gelovige (cq. afvallige) word gediscrimineerd (sterker nog: er wordt opgeroepen om afvalligen te doden. De instantie die iets tegen dergelijke haatzaaierij hoort te doen, doet niets. Goedpraten van misdaden, daar zijn we in Nederland heel goed in. Niet raar opkijken als de situatie straks hopeloos escaleert.
ik denk dat je eerst beide boeken moet hebben gelezen, zoals de rechters dat hebben gedaan om je oordeeltje weer klaar te hebben.
hoofdletters kosten teveel tijd
don't avoid pain to gain pleasure
niet iedereen is iedereen
pi_26010055
Zeggen dat homo's van hoge gebouwen afgegooid zouden moeten worden is niet haatzaaiend...?
  dinsdag 5 april 2005 @ 22:31:37 #70
71480 zoalshetis
eerlijk=eerlijk
pi_26010162
quote:
Op dinsdag 5 april 2005 22:27 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Zeggen dat homo's van hoge gebouwen afgegooid zouden moeten worden is niet haatzaaiend...?
blijkbaar valt dat genoeg onder de context 'vrijheid van meningsuiting'. ik heb de boeken ook niet gelezen maar schik me naar het oordeel van mensen die dat wel hebben gedaan.
hoofdletters kosten teveel tijd
don't avoid pain to gain pleasure
niet iedereen is iedereen
pi_26010258
quote:
Op dinsdag 5 april 2005 22:31 schreef zoalshetis het volgende:
blijkbaar valt dat genoeg onder de context 'vrijheid van meningsuiting'. ik heb de boeken ook niet gelezen maar schik me naar het oordeel van mensen die dat wel hebben gedaan.
Tja... Ik zie toch een duidelijke dubbele moraal en die zie ik al heel lang. Maar die is ook verankerd in de wet, dus dat is niet zo vreemd. Vrijheid van meningsuiting, anti-discriminatie-artikel, vrijheid van godsdienst. Wat mij betreft schaffen ze het anti-discriminatie-artikel af en mag iedereen zeggen wat 'ie wil, maar géén gemeet met twee maten. En die vrijheid van godsdienst kan wel vallen onder vrijheid van meningsuiting. Geen speciale regelingen voor godsvolgelingen...
  dinsdag 5 april 2005 @ 22:37:50 #72
71480 zoalshetis
eerlijk=eerlijk
pi_26010333
quote:
Op dinsdag 5 april 2005 22:35 schreef Lupa_Solitaria het volgende:

[..]

Tja... Ik zie toch een duidelijke dubbele moraal en die zie ik al heel lang. Maar die is ook verankerd in de wet, dus dat is niet zo vreemd. Vrijheid van meningsuiting, anti-discriminatie-artikel, vrijheid van godsdienst. Wat mij betreft schaffen ze het anti-discriminatie-artikel af en mag iedereen zeggen wat 'ie wil, maar géén gemeet met twee maten. En die vrijheid van godsdienst kan wel vallen onder vrijheid van meningsuiting. Geen speciale regelingen voor godsvolgelingen...
wat ik al drie of vier keer zeg nu: ík heb de boeken niet gelezen en dus ga ik ervan uit dat een kundige commissie dit wel heeft gedaan, vandaar de uitspraak van de rechter. ik zie geen patroon of anderzijds gelul. ga eerst nou maar eens de boeken zelf lezen, voordat je allemaal insinuaties doet of de uitspraak wil ontkrachten. dit geldt dus voor de helft hier.
hoofdletters kosten teveel tijd
don't avoid pain to gain pleasure
niet iedereen is iedereen
pi_26010435
quote:
Op dinsdag 5 april 2005 22:37 schreef zoalshetis het volgende:
wat ik al drie of vier keer zeg nu: ík heb de boeken niet gelezen en dus ga ik ervan uit dat een kundige commissie dit wel heeft gedaan, vandaar de uitspraak van de rechter. ik zie geen patroon of anderzijds gelul. ga eerst nou maar eens de boeken zelf lezen, voordat je allemaal insinuaties doet of de uitspraak wil ontkrachten. dit geldt dus voor de helft hier.
Ik vind dit een beetje te makkelijk. Het is behoorlijk duidelijk wat er in die boeken staat. Er is in allerlei media uit geciteerd. Ik zeg niet dat de rechters niet objectief zijn, ik zeg dat de wet met zichzelf in de knoop ligt. I hate to say it, maar Pim Fortuyn zei het al...
  dinsdag 5 april 2005 @ 22:44:15 #74
71480 zoalshetis
eerlijk=eerlijk
pi_26010511
quote:
Op dinsdag 5 april 2005 22:41 schreef Lupa_Solitaria het volgende:

[..]

Ik vind dit een beetje te makkelijk. Het is behoorlijk duidelijk wat er in die boeken staat. Er is in allerlei media uit geciteerd. Ik zeg niet dat de rechters niet objectief zijn, ik zeg dat de wet met zichzelf in de knoop ligt. I hate to say it, maar Pim Fortuyn zei het al...
ik zou het liefst die hele haatfabriek met luizig uitgeverijtje willen omtoveren tot een bejaardentehuis voor oude moslims, maar daar gaat het niet om. ik heb te weinig vergelijkingsmateriaal om een oordeel te vellen, and u know what, dat heeft de rechter net voor mij gedaan.
hoofdletters kosten teveel tijd
don't avoid pain to gain pleasure
niet iedereen is iedereen
  dinsdag 5 april 2005 @ 22:44:38 #75
86972 ScienceFriction
Kobe Bryant # 24
pi_26010518
Nee, het hoeft niet per sé een hoog gebouw te zijn... het is beeldend bedoeld"

dus een berg mag ook?
pi_26010559
quote:
Op dinsdag 5 april 2005 22:44 schreef zoalshetis het volgende:
ik zou het liefst die hele haatfabriek en dito luizig uitgeverijtje om willen toveren tot een bejaardentehuis voor oude moslims, maar daar gaat het niet om. ik heb te weinig vergelijkingsmateriaal om een oordeel te vellen, and u know what, dat heeft de rechter net voor mij gedaan.
Met andere woorden: als een rechter het zegt, is het zo? Je kunt het toch oneens zijn met het oordeel van een rechter? Rechters zijn ook maar mensen...
pi_26010594
quote:
Op dinsdag 5 april 2005 22:27 schreef zoalshetis het volgende:
ik denk dat je eerst beide boeken moet hebben gelezen, zoals de rechters dat hebben gedaan om je oordeeltje weer klaar te hebben.
Ik *peins* er niet eens over om ook maar één bladzijde van die boeken te lezen. De zinnen zijn algemeen bekend, die hoeven hier niet nog eens te worden herhaald. Er is trouwens geen rechter aan te pas gekomen. Het OM ziet zelf van vervolging af, dus het is helemaal niet tot een rechtszaak over dat boek gekomen. Let wel: het OM is dus feitelijk de openbare aanklager en die trekt zich dus ZELF al terug. Ik had liever gehad dat ze het op een proefproces hadden laten aankomen. Ik had wel eens willen weten tot welk oordeel de rechter zou zijn gekomen, de inhoud van de Grondwet kennende. Maar nee, het OM heeft belangrijker dingen te doen, zoals het vervolgen van een Nederlandse militair die in Irak vocht.
pi_26010597
quote:
Op dinsdag 5 april 2005 22:44 schreef ScienceFriction het volgende:
Nee, het hoeft niet per sé een hoog gebouw te zijn... het is beeldend bedoeld"

dus een berg mag ook?
Ja, en vierendelen, onthoofden, ontmannen of overhoop steken is ook prima! Ze zijn heel flexibel, die fundamentalistische moslims!
  dinsdag 5 april 2005 @ 22:47:17 #79
86972 ScienceFriction
Kobe Bryant # 24
pi_26010605
quote:
Op dinsdag 5 april 2005 22:45 schreef Lupa_Solitaria het volgende:

[..]

Met andere woorden: als een rechter het zegt, is het zo? Je kunt het toch oneens zijn met het oordeel van een rechter? Rechters zijn ook maar mensen...
Je haalt me de woorden uit de mond.
  dinsdag 5 april 2005 @ 22:48:06 #80
71480 zoalshetis
eerlijk=eerlijk
pi_26010634
quote:
Op dinsdag 5 april 2005 22:45 schreef Lupa_Solitaria het volgende:

[..]

Met andere woorden: als een rechter het zegt, is het zo? Je kunt het toch oneens zijn met het oordeel van een rechter? Rechters zijn ook maar mensen...
nee ik ben het in deze niet zozeer eens met de rechter. ik leg me, bij gebrek aan beter weten, erbij neer. heb jij alletwee de boeken goed genoeg gelezen om het niet eens te zijn met de rechter? laat staan om er een dubbele moraal in te ontdekken!!!!
hoofdletters kosten teveel tijd
don't avoid pain to gain pleasure
niet iedereen is iedereen
pi_26010803
quote:
Op dinsdag 5 april 2005 22:48 schreef zoalshetis het volgende:
nee ik ben het in deze niet zozeer eens met de rechter. ik leg me, bij gebrek aan beter weten, erbij neer. heb jij alletwee de boeken goed genoeg gelezen om het niet eens te zijn met de rechter? laat staan om er een dubbele moraal in te ontdekken!!!!
Hallo, léés nou even. Ik zie een dubbele moraal in de rechtspraak in het algemeen, en die wordt veroorzaakt door wetsartikelen die elkaar in de weg zitten. Dit is al heel lang zo... Of heb je de laatste jaren in een grot doorgebracht?
  dinsdag 5 april 2005 @ 23:01:28 #82
71919 wonderer
Hung like a My Little Pony
pi_26011013
quote:
Op dinsdag 5 april 2005 21:39 schreef Lupa_Solitaria het volgende:

[..]

Ik vraag me af of het in de VS (daar ging je toch heen?) anders is. 'Reverend' Fred Phelps (godhatesfags.com) mag gewoon z'n gang gaan, maar volgens mij zijn ze in de VS ook gevoeliger voor anti-semitisme... Al mag iets als holocaustontkenning wel daar.
Klopt, daarom zei ik ook "niet dat het alternatief beter is" Maar mijn idee van Nederland is wel enorm aan het veranderen de laatste tijd... vroeger was ik trots, ik kon tegen die conservatieve Christelijke Amerikanen zeggen, "Ik woon in Nederland, waar het homohuwelijk is toegestaan, net als abortus en euthanasie en wiet, en kijk hoe goed het gaat!" Maar nu lachen ze me uit
"Pain is my friend. I can trust pain. I can trust pain to make my life utterly miserable."
"My brain is too smart for me."
"We don't need no education." "Yes you do, you just used a double negative."
pi_26011124
Het oordeel van het OM is vrij goed onderbouwd, ik heb het zo niet bij de hand maar ik vond de uitleg van de persofficieer wel aardig overtuigend. Ik heb ook nooit zo'n moeite gehad met dit soort boekjes, daar zijn er zoveel van, op allerlei religieus gebied.

Ik vind de manier waarop de werkjes worden gebruikt om tweespalt te zaaien veel zorgwekkender.
pi_26011193
quote:
Op dinsdag 5 april 2005 22:46 schreef dVTB het volgende:
Maar nee, het OM heeft belangrijker dingen te doen, zoals het vervolgen van een Nederlandse militair die in Irak vocht.
Dat is toch ook veel belangrijker? Ik wist trouwens niet dat die man vocht, dat idee had hij blijkbaar zelf door iemand zo te executeren

Voorzover ik weet zijn er geen homo's met hun hoofd naar beneden van flatgebouwen gegooid en is die Irakees nog steeds morsdood.
  dinsdag 5 april 2005 @ 23:15:44 #85
95998 -DailaLama-
Het is Dalai, niet Daila!
pi_26011394
quote:
Op dinsdag 5 april 2005 23:08 schreef SCH het volgende:

[..]

Dat is toch ook veel belangrijker? Ik wist trouwens niet dat die man vocht, dat idee had hij blijkbaar zelf door iemand zo te executeren
Stel je aan zeg.

Het was een plunderaar.
  dinsdag 5 april 2005 @ 23:16:48 #86
71480 zoalshetis
eerlijk=eerlijk
pi_26011418
quote:
Op dinsdag 5 april 2005 22:53 schreef Lupa_Solitaria het volgende:

[..]

Hallo, léés nou even. Ik zie een dubbele moraal in de rechtspraak in het algemeen, en die wordt veroorzaakt door wetsartikelen die elkaar in de weg zitten. Dit is al heel lang zo... Of heb je de laatste jaren in een grot doorgebracht?
ik citeer: "Tja... Ik zie toch een duidelijke dubbele moraal en die zie ik al heel lang. Maar die is ook verankerd in de wet, dus dat is niet zo vreemd. Vrijheid van meningsuiting, anti-discriminatie-artikel, vrijheid van godsdienst. Wat mij betreft schaffen ze het anti-discriminatie-artikel af en mag iedereen zeggen wat 'ie wil, maar géén gemeet met twee maten...".

sorry ik dacht te lezen dat je het ook over de topic-uitspraak had.
hoofdletters kosten teveel tijd
don't avoid pain to gain pleasure
niet iedereen is iedereen
pi_26011432
zolang de woorden van Hirsi Ali niet strafbaar zijn vind ik geen aanleiding om deze boek te verbieden
Voor vrede en rechtvaardigheid - Tegen alle soorten vormen van geweld.
  dinsdag 5 april 2005 @ 23:17:41 #88
71480 zoalshetis
eerlijk=eerlijk
pi_26011445
quote:
Op dinsdag 5 april 2005 23:17 schreef Meki het volgende:
zolang de woorden van Hirsi Ali niet strafbaar zijn vind ik geen aanleiding om deze boek te verbieden
en dat geldt ook voor jou.
hoofdletters kosten teveel tijd
don't avoid pain to gain pleasure
niet iedereen is iedereen
  dinsdag 5 april 2005 @ 23:18:26 #89
95998 -DailaLama-
Het is Dalai, niet Daila!
pi_26011466
quote:
Op dinsdag 5 april 2005 23:17 schreef Meki het volgende:
zolang de woorden van Hirsi Ali niet strafbaar zijn vind ik geen aanleiding om deze boek te verbieden
Dit boek. Welke woorden van AHA? Dat van die pedofiel? Dat is de waarheid.
pi_26011476
quote:
Op dinsdag 5 april 2005 23:17 schreef zoalshetis het volgende:

[..]

en dat geldt ook voor jou.
Voor vrede en rechtvaardigheid - Tegen alle soorten vormen van geweld.
  dinsdag 5 april 2005 @ 23:19:31 #91
71480 zoalshetis
eerlijk=eerlijk
pi_26011503
quote:
Op dinsdag 5 april 2005 23:18 schreef Meki het volgende:

[..]

ik zal je snel uit je slachtofferpositie halen. dat geldt ook voor mij.
hoofdletters kosten teveel tijd
don't avoid pain to gain pleasure
niet iedereen is iedereen
pi_26011595
quote:
Op dinsdag 5 april 2005 23:18 schreef -DailaLama- het volgende:

[..]

Dit boek. Welke woorden van AHA? Dat van die pedofiel? Dat is de waarheid.
jah zeker in je dromen ben je al wakker ??
Voor vrede en rechtvaardigheid - Tegen alle soorten vormen van geweld.
  dinsdag 5 april 2005 @ 23:23:18 #93
45281 Priapus
Enorme Lul
pi_26011603
quote:
Op dinsdag 5 april 2005 23:17 schreef Meki het volgende:
zolang de woorden van Hirsi Ali niet strafbaar zijn vind ik geen aanleiding om deze boek te verbieden
Ja OK!
Maar wanneer heb je chocomel in de aanbieding?
In verband met Europa: "Nun! Volk steh auf und Sturm brich los!"
Die Fahne hoch! Die reihen fest geschlossen
Op socialisten! Sluit de rijen! Het Rode Vaandel volgen wij!
pi_26011647
quote:
Op dinsdag 5 april 2005 23:15 schreef -DailaLama- het volgende:

[..]

Stel je aan zeg.

Het was een plunderaar.
Ja en?
pi_26011658
quote:
Op dinsdag 5 april 2005 23:23 schreef Priapus het volgende:

[..]

Ja OK!
Maar wanneer heb je chocomel in de aanbieding?
Oow nog niet , binnenkort
Voor vrede en rechtvaardigheid - Tegen alle soorten vormen van geweld.
  dinsdag 5 april 2005 @ 23:28:17 #96
54997 Posdnous
Moslima-knuffelaar
pi_26011739
Beetje moeilijke situatie.

Als er geen letterlijke handleiding of oproep staat tot een strafbaar feit is het denk ik moeilijk te verbieden, omdat je dan heel veel boeken zou moeten verbieden, fictie of geen fictie.

Dat het een islamitisch boek is maakt het natuurlijk actueel ivm de huidige stand van zaken, maar meestal kunnen wetsregels daar niet zo 1,2,3 op worden aangepast. En misschien wel terecht.
When it comes to being Plug 1, it's just me, myself and I
  dinsdag 5 april 2005 @ 23:31:26 #97
95998 -DailaLama-
Het is Dalai, niet Daila!
pi_26011833
quote:
Op dinsdag 5 april 2005 23:23 schreef Meki het volgende:

[..]

jah zeker in je dromen ben je al wakker ??
Mohammed trouwde jonge meisjes -> pedofiel.

Dan kan hij wel een fantastische profeet zijn, feiten zijn feiten.
  dinsdag 5 april 2005 @ 23:34:51 #98
54997 Posdnous
Moslima-knuffelaar
pi_26011930
quote:
Op dinsdag 5 april 2005 23:31 schreef -DailaLama- het volgende:

[..]

Mohammed trouwde jonge meisjes -> pedofiel.

Dan kan hij wel een fantastische profeet zijn, feiten zijn feiten.
En dat is interessant omdat?
When it comes to being Plug 1, it's just me, myself and I
  dinsdag 5 april 2005 @ 23:36:00 #99
71480 zoalshetis
eerlijk=eerlijk
pi_26011956
zullen we ff die lamme pedozaak erbuiten houden.
hoofdletters kosten teveel tijd
don't avoid pain to gain pleasure
niet iedereen is iedereen
  dinsdag 5 april 2005 @ 23:40:25 #100
95998 -DailaLama-
Het is Dalai, niet Daila!
pi_26012071
quote:
Op dinsdag 5 april 2005 23:34 schreef Posdnous het volgende:

[..]

En dat is interessant omdat?
Weet ik niet. Vraag Ayaan. Of Meki. Die maakt er ook een heel punt van.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')