Ziehier het bewijs.quote:Op zondag 17 april 2005 23:05 schreef Seborik het volgende:
Precies, pleur op, preekte de dominee en dat je mag branden in de hel.
Bewijs dat je niet tegen kritiek kunt en denkt dat de wereld op columnisten van bedenkelijk niveau zit te wachten. Sterker nog, de ware columns worden door deze wannabe-columnisten gedevalueerd.quote:Op zondag 17 april 2005 23:06 schreef Seborik het volgende:
Bewijs voor wat? Dat ik me laat verleiden tot een flauwe opmerking op een dommige reply?
Op zich wel begrijpelijk als er niemand in de kerk zit die naar zijn verhaal wil luisteren.quote:Op zondag 17 april 2005 23:01 schreef Aaahikwordgek het volgende:
Columnisten zijn internetdominees met een lessenaartje en hebben een gevoel van miskenning.
Ik vraag me af wie hier nu de dominee is.quote:Op zondag 17 april 2005 23:11 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Bewijs dat je niet tegen kritiek kunt en denkt dat de wereld op columnisten van bedenkelijk niveau zit te wachten. Sterker nog, de ware columns worden door deze wannabe-columnisten gedevalueerd.![]()
Ga liever eens in op deze kritiek. Er zijn maar weinig schrijvers die een column tot een column weten te maken. Als je iemand als SCH aannneemt, waarvan de redenerigen met name in POL/NWS zeer bedenkelijk en ongegrond zijn, dan maak je je zelf uiteindelijk belachelijk met je "columns".quote:Op zondag 17 april 2005 23:13 schreef Seborik het volgende:
[..]
Ik vraag me af wie hier nu de dominee is.
Dat zou een waar teken van zwakte zijn.quote:Op zondag 17 april 2005 23:14 schreef Seborik het volgende:
Als ik niet tegen kritiek zou kunnen, zou ik je reacties trouwens al gedelete hebben, maar vermaak me vooral verder.
Je geeft geen kritiek om op in te gaan alleen wat redeneringen die bedenkelijk en tot nu toe ongegrond zijn. SCH heeft me columns toegestuurd die goed genoeg waren en daarom is hij aangenomen. Dat hij er meningen op nou houdt die jij bedenkelijk en ongegrond vindt, is niet mijn probleem, want voor mij geldt alleen wat hij als column presenteert voor de Frontpage.quote:Op zondag 17 april 2005 23:15 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Ga liever eens in op deze kritiek. Er zijn maar weinig schrijvers die een column tot een column weten te maken. Als je iemand als SCH aannneemt, waarvan de redenerigen met name in POL/NWS zeer bedenkelijk en ongegrond zijn, dan maak je je zelf uiteindelijk belachelijk met je "columns".
Gelet op jouw postgeschiedenis zul je zeker proberen toch nog wat begrip voor de vader te kweken.quote:Op zondag 17 april 2005 21:42 schreef SCH het volgende:
[..]
![]()
![]()
ik ben nu bezig voor iets anders een column over die moorden in Hilversum te schrijven, maar heb er helemaal buikpijn van
Schrijf er een column over!quote:Op zondag 17 april 2005 23:01 schreef Aaahikwordgek het volgende:
Columnisten zijn internetdominees met een lessenaartje en hebben een gevoel van miskenning.
Het teken van zwakte is bij deze getoond, succes met je "columns".quote:Op zondag 17 april 2005 23:18 schreef Seborik het volgende:
[..]
Je geeft geen kritiek om op in te gaan alleen wat redeneringen die bedenkelijk en tot nu toe ongegrond
Bedankt!quote:Op zondag 17 april 2005 23:19 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Het teken van zwakte is bij deze getoond, succes met je "columns".
Nee, want het is allemaal non-nieuws.quote:
Een column hoeft niet per definitie over nieuws te gaan. Dat weet iedereen!quote:Op zondag 17 april 2005 23:20 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Nee, want het is allemaal non-nieuws.
Dat wordt waarschijnlijk een verhaal met een hoog "Llidl of Aldi" reclamefolder gehalte.quote:Op zondag 17 april 2005 23:15 schreef Aaahikwordgek het volgende:
Ga liever eens in op deze kritiek. Er zijn maar weinig schrijvers die een column tot een column weten te maken. Als je iemand als SCH aannneemt, waarvan de redenerigen met name in POL/NWS zeer bedenkelijk en ongegrond zijn, dan maak je je zelf uiteindelijk belachelijk met je "columns".
En uiteraard is het de schuld van Balkenende en Verdonk.quote:Op zondag 17 april 2005 23:18 schreef lucida het volgende:
[..]
Gelet op jouw postgeschiedenis zul je zeker proberen toch nog wat begrip voor de vader te kweken.![]()
Volgens mij ben jij zo'n figuur - je had het er in POL eerder over - die tegen zichzelf in bescherming genomen dient te worden middels een afkoelperiode...quote:Op zondag 17 april 2005 23:18 schreef lucida het volgende:
[..]
Gelet op jouw postgeschiedenis zul je zeker proberen toch nog wat begrip voor de vader te kweken.![]()
En Volkert van de Graaf is een volksheld en moet zo snel mogelijk vrijgelaten worden.quote:Op zondag 17 april 2005 23:21 schreef Aaahikwordgek het volgende:
En uiteraard is het de schuld van Balkenende en Verdonk.
Heb ik je soms uit het ondergrondse opgewekt?!...quote:Op zondag 17 april 2005 23:22 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Volgens mij ben jij zo'n figuur - je had het er in POL eerder over - die tegen zichzelf in bescherming genomen dient te worden middels een afkoelperiode...
Oh, is dat nieuws?quote:Op zondag 17 april 2005 23:20 schreef Seborik het volgende:
[..]
Een column hoeft niet per definitie over nieuws te gaan. Dat weet iedereen!
Ik zie hem dat onder het mom van "ik ben een columnist" nog wel klaarkrijgen.quote:Op zondag 17 april 2005 23:23 schreef Drugshond het volgende:
[..]
En Volkert van de Graaf is een volksheld en moet zo snel mogelijk vrijgelaten worden.
Ik denk dat jij beter moet lezen, want je haalt dingen uit m'n posts die er niet in zitten. Misschien kun je er een column over schrijven.quote:Op zondag 17 april 2005 23:24 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Oh, is dat nieuws?
Lees de definitie van nieuws eens. Het gaat er om of een columnist iets op scherpe wijze weet neer te zetten, met SCH gaan we alleen propaganda en scheeftrekkingen lezen. Dan val je snel door de mand.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |