Dat hangt ook een beetje van je materiaal af. Kijk maar eens naar het verschil in scherpte tussen het stuur van de Saeco en de T-Mobile rijder. Dan zie je het verschil van een verende voorvork en een recht stijve carbonvork.quote:Op maandag 4 april 2005 13:31 schreef Falco het volgende:
Je zou maar over die strook elke dag naar school moeten fietsen! Mên, wat ziet het eruit!
Dat niet, maar wel iemand die gemaakt is voor dit werk en al een paar keer zich getoond heeft in de finale.quote:Op maandag 4 april 2005 14:41 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Mark Wauters is geen favoriet natuurlijk.
Hij is dan ook een kopman van Rabo P-Rquote:Op maandag 4 april 2005 20:26 schreef Suijk het volgende:
Mark Wauters rijdt wel voor eigen kansen denk ik.
meestal is het in P-R toch wel rijden voor eigen kansen. Zeker in de laatste 60 km is er meestal weinig meer van de ploegen overquote:Op maandag 4 april 2005 20:26 schreef Suijk het volgende:
Mark Wauters rijdt wel voor eigen kansen denk ik. Die zou het in de rabo ploeg nog kunnen.
Op zich gun ik het hem wel, de ideale knecht, beetje het Knaven verhaal dan.
Ja, hij verdient het, maar hij heeft dan ook al eens "mogen" winnen, in het jaar dat het eigenlijk de bedoeling was dat de eeuwige luitenant van Museeuw, Wilfried Peeters, zou winnen. En dat was ook gebeurd als die koppige Dierckxsens niet overal achter sprong en dat Ludo helemaal was uitgeput op het moment dat Knaven sprong. Peeters is daar nog steeds boos over trouwens, want zonder z'n trainingsmaat Ludo had Peeters dat jaar probleemloos gewonnen.quote:Op dinsdag 5 april 2005 10:22 schreef M3THoD_MAN het volgende:
Ik denk idd dat Boonen weer een goede kans maakt om te winnen, hij is aardig in vorm. Maar als zoals een echte Nederlander betaamd hoop ik dat Knaven wint. Zou ik echt top vinden, hij verdient het echt, hij werkt altijd hard voor het team. En dat word vaak over het hoofd gezien, zulke mensen zijn ook echt nodig.
Dat was wat die PRquote:Op dinsdag 5 april 2005 18:53 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Ja, hij verdient het, maar hij heeft dan ook al eens "mogen" winnen, in het jaar dat het eigenlijk de bedoeling was dat de eeuwige luitenant van Museeuw, Wilfried Peeters, zou winnen. En dat was ook gebeurd als die koppige Dierckxsens niet overal achter sprong en dat Ludo helemaal was uitgeput op het moment dat Knaven sprong. Peeters is daar nog steeds boos over trouwens, want zonder z'n trainingsmaat Ludo had Peeters dat jaar probleemloos gewonnen.
Dat wordt genieten idd.quote:Op donderdag 7 april 2005 12:33 schreef rubbereend het volgende:
dat wordt huilen voor de halve euskatel ploeg
Ik heb zowel Klier als Lowik. Daar gaan m'n wissels dus al.quote:Op donderdag 7 april 2005 12:56 schreef rubbereend het volgende:heb Lowik in mn ploeg, ff dr uitwippen dus
en daarna is het probleem nog om je P-R ploeg om te bouwen naar een ploeg die de AGR e.d. aan kan, dan heb je aan een hoop renners niets meer.quote:Op donderdag 7 april 2005 12:58 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Ik heb zowel Klier als Lowik. Daar gaan m'n wissels dus al.
waaieren is alleen maar goed dan weet je zeker dat er een groep van ongeveer 100 renners (spanjaarde en basken dus) die er niks te zoeken hebben ook niet in de weg rijden op die eerste stroken. De kanshebbers weten toch wel hoe ze in een waaier moeten rijden.quote:Op donderdag 7 april 2005 12:54 schreef rubbereend het volgende:
tot de eerste kasseistroken kan er eventueel ook nog mooi gewaaierd worden
Daarom zet ik er nu alleen renners in die het allebei kunnen. Zijn er niet veel maar ze zijn er welquote:Op donderdag 7 april 2005 13:01 schreef rubbereend het volgende:
[..]
en daarna is het probleem nog om je P-R ploeg om te bouwen naar een ploeg die de AGR e.d. aan kan, dan heb je aan een hoop renners niets meer.
idd daarom denk k ook wel dat t vanaf km 1 een harde koers gaat worden. Er zullen een aantel renners proberen in een vroege ontsnapping te zitten en een aantal ploegen zullen de boel op de kant zetten.quote:Op donderdag 7 april 2005 13:35 schreef hetsjhokleek het volgende:
[..]
waaieren is alleen maar goed dan weet je zeker dat er een groep van ongeveer 100 renners (spanjaarde en basken dus) die er niks te zoeken hebben ook niet in de weg rijden op die eerste stroken. De kanshebbers weten toch wel hoe ze in een waaier moeten rijden.
Je zou meerdere plaatsen kunnen nemen, dan zie je ze vaker dan 1 keer.quote:Op donderdag 7 april 2005 13:38 schreef kavorka het volgende:
Ik ben van plan om naar deze wielerwedstrijd te gaan. Iemand tips waar ik het beste kan gaan staan. Welke kasseienstrook bv.?
En wedden dat Ludo daarbij zal zitten.quote:Op donderdag 7 april 2005 14:13 schreef rubbereend het volgende:
[..]
idd daarom denk k ook wel dat t vanaf km 1 een harde koers gaat worden. Er zullen een aantel renners proberen in een vroege ontsnapping te zitten.
Jacky Durand en Thomas Wegmüller zullen daar ook wel bij zitten. Oh nee die zijn gestopt.quote:Op donderdag 7 april 2005 18:03 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
En wedden dat Ludo daarbij zal zitten.
Toch maar wel... Ik ga voor een Noor...quote:Op dinsdag 5 april 2005 15:42 schreef Zwansen het volgende:
Ik durf het toch niet aan om Knaven buiten mijn ploeg te laten voor P-R.
Natuurlijk zou dat super zijn!quote:Op donderdag 7 april 2005 18:11 schreef sungaMsunitraM het volgende:Ludo
BTW zou het niet super zijn als Ludo won?
of tafiquote:Op donderdag 7 april 2005 18:11 schreef sungaMsunitraM het volgende:Ludo
BTW zou het niet super zijn als Ludo won?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |