tja ik geloof dr niet; ze herrinnerde zich "opeens" weer dat ze aan het droogneuken waren? wtf man, das onzin van de bovenste plank. Vooral als ze daarvoor zei dat ze zich niets herinnerde van het zoenen....beetje jammer!
Maar ja tis kut als je zelf in zo`n situatie zit, been there, done that. En ik ben stellig overtuigd van het feit dat er een druppel moet zijn om de emmer te doen overlopen; het "en nu is het echt afgelopen" gevoel is bij jou nog niet aanwezig, dus het enige wat ik daarop kan zeggen is; ga er gewoon voor! Mocht je nou over 3 maanden echt gigantisch gedumpt/genaaid/verraden voelen omdat zij terugkomt met die gozer aan dr zij, dan heb je vanzelf dat gevoel wel, en mis je haar totaal niet meer
![]()
Wat ook een paar kanttekeningen mijnerzijds zijn, ondanks het feit dat ik het verhaal niet helemaal ken; Het jaartje-ertussenuit gedoe, was dat idd voordat jullie elkaar leerde kennen of niet? Zo niet; dan ben je inderdaad totaal niet belangrijk voor haar; immers, ze kiest zon, zee,strand,drank,lekkere jongens boven jou....en dat moet jou tot nadenken zetten.
Nog een kanttekening; iedere keer komt er meer naar buiten......verbaasd me niets als ze morgen zegt dat ze die gozer ff lekker gepijpt heeft, om 3 dagen erna te zeggen dat hij haar clitje ff heeft mogen bevochtigen met zn tong, om over een week het hoge woord eruit te gooien dat hij haar toch heeft mogen palen....erg raar verhaal dit. Maar kan je er zelf mee leven, moet het geen probleem zijn toch?
Volgend puntje; het drank verhaal, dat gelijk als excuus word aangevoerd, samen met de 2-uur durende blackout (funny; 2 uur is zat tijd om te ketsen) wat ze claimt. DRONKENSCHAP IS NOOIT EEN EXCUUS VOOR JE DADEN! Dat is al meermalen gezegd, en ik ben het er compleet mee eens; Wil je bezopen worden? Wil je andere mannen opgeilen? Wil je zoenen? Prima, maar dan mag je dat lekker als vrijgezel doen, dan ben je niet meer mijn vriendin. Maar ja, wederom; als jij het haar kan vergeven, moet je dat doen.
Ter conclusie; niemand hier kan je helpen met jouw gevoelens, jouw grens & jouw relatie. Zoals je merkt zijn de meningen verdeeld; meeste mannen zeggen dat je haar moet dumpen, en eerlijk gezegd ben ik het daar mee eens; zat vissen in de vijver e.d, ook al is dit je eerste liefde. Tis hard, maar tis waar.
De andere kant relativeerd, en zegt dat het "allemaal wel meeviel". Maar ja, hier heb ik zo mijn bedenkingen over, immers; ze komt iedere keer met meerdere dingen op de proppen die op zn minst "verdacht" zijn. Ook deze groep heeft een punt, alhoewel ik het er persoonlijk niet mee eens ben, ook omdat ik (net zoals jij) gewoon duidelijke afspraken heb staan over vreemdgaan (alhoewel mijn vriendin wel eens heeft gezoend met een andere jongen, waar toen heel erg veel ruzie voor nodig was om onze afspraken duidelijk te maken)
Kortom; succes ermee, niemand hier kan je een mening geven, je zal er zelf voor moeten kiezen, maar zoals ik je posts nu lees, ben je nog lang niet bij de druppel&emmer grens die ik aangaf
![]()
EDIT:
Owja, voordat ik het vergeet; maak niet de fout dat je in plaats van haar te vergeven, het voorval vergeet, snap je? Zodra je het haar vergeeft, mag je het niet meer tegen dr gebruiken, dan word het gewoon afgesloten en is het klaar. En geloof me; dat is het moeilijkste wat mensen kunnen; vergeven ipv vergeten.
EDIT2:
En half vreemdgaan bestaat niet, ze is OF vreemdgegaan in jouw opinie of niet.
[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 29-03-2005 15:47:44 ]