hehe, leeft er nog 1 in de gouden eeuwquote:Op zondag 27 maart 2005 18:19 schreef _The_General_ het volgende:
Goed nieuws, een sterk en groot Koningshuis is goed voor ons land
Laat hem maarquote:Op zondag 27 maart 2005 19:09 schreef fayakill het volgende:
[..]
hehe, leeft er nog 1 in de gouden eeuw![]()
Het is maatschappelijk gebruik dat de echtgenote de titel van haar man mag voeren. Haar echtgenoot heet Prins Friso van Oranje-Nassau. Dus mag Mabel zich Prinses Mabel van Oranje-Nassau noemen. Haar aanspreektitel is zelfs: Hare Koninklijke Hoogheid.quote:Op zondag 27 maart 2005 19:06 schreef Dark-D het volgende:
Waarom noemt men Mabel nog steeds Prinses???\
ze had toch troonafstand moeten doen nadat ze gebanged was door charlie & klaasen daarom de titel Prinses niet meer mag gebruiken
Voor mijn gevoel is er niets maatschappelijks aan de koninklijke familie...quote:Op zondag 27 maart 2005 19:14 schreef Natalie het volgende:
[..]
Het is maatschappelijk gebruik dat ...
Alsjeblieft niet zeg, krijgen we weer zo een mama's kindje als Alexquote:Op zondag 27 maart 2005 19:29 schreef whosvegas het volgende:
Weer een dochter, wanneer wordt er weer eens een zoon geboren
Die is vorig jaar al geborenquote:Op zondag 27 maart 2005 19:29 schreef whosvegas het volgende:
Weer een dochter, wanneer wordt er weer eens een zoon geboren
quote:Op zondag 27 maart 2005 19:08 schreef wonko het volgende:
Lunatic
voor jou te hopen dat je kinderen niet op jou lijken, lelijke kneusquote:Op zondag 27 maart 2005 18:35 schreef heiden6 het volgende:
En nu maar hopen dat ze niet op haar ouders lijkt.
Hoe vaak moet ik jou nog vragen om dood te gaan, voor je je hersenloze kankerkop voor een intercity gooit?quote:Op maandag 28 maart 2005 00:42 schreef SanyoSoft het volgende:
[..]
voor jou te hopen dat je kinderen niet op jou lijken, lelijke kneus
Toch jammer dat je dan niet weet dat Mabel en Friso inderdaad voor zichzelf zorgen en geen staatstoelage krijgen...quote:Op zondag 27 maart 2005 18:24 schreef komrad het volgende:
ik ook niet, ik vind dat ze zich zelf maar moeten bedruipen ipv de grootste trekker van de staat te zijn
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |