JIj bent toch de enige van jullie groep van de zuipsite met een kaartje?quote:Op donderdag 31 maart 2005 12:44 schreef Bobu het volgende:
Vaste plaatsje op X. Zal de woensdag al vroeg in de Tipsy zijn. Eerst naar Lyon
Fokkers zijn niet zo rijkquote:Op donderdag 31 maart 2005 11:59 schreef rubbereend het volgende:geen Fok! users op de hoofdtibrune dus
Of ze hebben geld over en gaan voor de verandering op PR zitten, he Asspirinequote:Op donderdag 31 maart 2005 13:50 schreef appelsientje het volgende:
[..]
Fokkers zijn niet zo rijkof vinden Oost gezellig
en de rest zet ik er zo ff op
quote:Op donderdag 31 maart 2005 13:53 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Of ze hebben geld over en gaan voor de verandering op PR zitten, he Asspirine![]()
Iedereen heeft echt van alles ingeschakeld. Vrienden die niet gaan en inderdaad kaart afgeven bij goede Ticketbox. Het zal inderdaad binnen de minuut uitverkocht zijn. We gaan iig met z'n zessen. Kaartje of niet. O.a. via bijv. http://ol.francebillet.com/recherche_avancee.jsp?searchcodins=OL/ valt evt. nog een kaartje voor het Lyon-vak te regelen.quote:Op donderdag 31 maart 2005 13:13 schreef PyTh het volgende:
[..]
JIj bent toch de enige van jullie groep van de zuipsite met een kaartje?
Wordt vannacht in de rij liggen voor je maten en kijken of je wat kan regelen met een sigarenboer die Ticketbox heeft.
Morgenochtend gaan de laatste 200 kaarten voor eigen vervoer eruit.
Die zullen wel binnen 2 minuten weg zijn.
Het zal inderdaad binnen de minuut uitverkocht zijn, dus je moet slim zijn en iets regelen wil je echt kaarten hebben.quote:Op donderdag 31 maart 2005 14:14 schreef Bobu het volgende:
[..]
Iedereen heeft echt van alles ingeschakeld. Vrienden die niet gaan en inderdaad kaart afgeven bij goede Ticketbox. Het zal inderdaad binnen de minuut uitverkocht zijn. We gaan iig met z'n zessen. Kaartje of niet. O.a. via bijv. http://ol.francebillet.com/recherche_avancee.jsp?searchcodins=OL/ valt evt. nog een kaartje voor het Lyon-vak te regelen.
Idem Psv moet van het thuis voordeel profiteren en zien dat ze 2 keer scoren.quote:Op zondag 27 maart 2005 16:02 schreef Bos81 het volgende:
Je bent er wel vroeg bij, maar ja nu wordt hij teminste geopend door een PSV-er
Ik heb echt geen idee wat het gaat worden. Het kan alle kanten op, denk ik
ehh..quote:Op donderdag 31 maart 2005 14:33 schreef edje34 het volgende:
[..]
Idem Psv moet van het thuis voordeel profiteren en zien dat ze 2 keer scoren.
Dan komt het wel goed,tijdens de return.(hoop ik)
Sien is zeg maar goed bezigquote:
Dat gaat gezellig worden!quote:Ook de 300 extra kaarten die vanochtend bij TicketBox in de verkoop zijn gegaan, zijn inmiddels uitverkocht. Aanstaande zaterdag start een SMS & WIN-actie waarbij de allerlaatste 20 kaarten worden weggegeven.
Mocht je dus nog geen kaarten hebben kunnen bemachtigen, houd dan deze website in de gaten. Morgen (vrijdag) gaan er nog extra kaarten in de verkoop voor de uitwedstrijd in Lyon. De verwachting is dat ook deze kaarten snel uitverkocht zullen zijn.
Die mogen op het dak gaan zitten denk ik....quote:Op vrijdag 1 april 2005 01:06 schreef rubbereend het volgende:
300 extra kaarten? hebben we een nieuwe tribune erbij?
Dat waren kaarten die eigenlijk voor de sponsors van de CL waren, maar die hebben ze teruggestuurd vandaarquote:Op vrijdag 1 april 2005 01:06 schreef rubbereend het volgende:
300 extra kaarten? hebben we een nieuwe tribune erbij?
Dus het zit vol met echte PSV supportersquote:Op vrijdag 1 april 2005 09:26 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Dat waren kaarten die eigenlijk voor de sponsors van de CL waren, maar die hebben ze teruggestuurd vandaar
Nou ja echte. Een groot deel zal succes-supporter zijn. Maar het zullen wel mensen zijn die voor PSV naar het stadion komen en niet vanuit hun bedrijf.quote:Op vrijdag 1 april 2005 09:27 schreef appelsientje het volgende:
[..]
Dus het zit vol met echte PSV supporters
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |