Zal het doen.quote:Op zaterdag 5 mei 2007 23:26 schreef DiegoArmandoMarado... het volgende:
[..]
Je leest dingen die er niet staan.
Ik zou naar een doktor gaan, gaat niet goed zo met je
Ik heb hem nog ergens op een cdtje staan. Maar dat nummer vergeet ik echt niet. Net als de clip.quote:Op donderdag 13 september 2007 23:25 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
Iemand die nog wel is zijn geweldig track Zorana luistert?
Kezman.
dat is wat mij in de wedstrijden die ik hem in Turkije en Europa heb zien spelen ook is opgevallen, hij is een completere aanvaller geworden ipv alleen een goaltjesdief.quote:Op donderdag 20 september 2007 17:06 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Ik heb alleen de hoogtepunten gezien en daar was hij bij vrijwel iedere aanval betrokken
Ik vond hem in Engeland al erg cooperatief, tenminste als je hem vergeleek met de Kezman van PSV. Misschien heeft hij het altijd wel in zich gehad, alleen had hij de rol er niet naar bij PSV.quote:Op donderdag 20 september 2007 17:38 schreef rubbereend het volgende:
[..]
dat is wat mij in de wedstrijden die ik hem in Turkije en Europa heb zien spelen ook is opgevallen, hij is een completere aanvaller geworden ipv alleen een goaltjesdief.
Valt ook wel reuze mee, Kezman kon bij PSV zeker meer dan alleen intikkers maken.quote:Op donderdag 20 september 2007 21:22 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Bij PSV hoefde hij alleen de ballen af te maken die Robben en Rommedahl voor gaven
Halen en geen spits eruit doen, Kezman is een veel betere aanvaller geworden!quote:Op dinsdag 12 februari 2008 20:27 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
16 wedstrijden - 5 goals - 2 assist - 1008 minuten
Ik zou zeggen transfervrij naar PSV en Koevermans voor een miljoen of 5 verpatsen aan Feyenoord
quote:Op zaterdag 5 mei 2007 23:27 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Ik zou happy zijn met een aanval met Kone - Kezman en Farfan. Dan heb je al 70 goals te pakken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |