ongenezelijk ziek?quote:Op donderdag 24 maart 2005 22:01 schreef longinus het volgende:
Je kunt er goed ziek van worden. als je dat risico wilt lopen is het een leuke bijverdienste.
heb ze nooit gevonden een week voor 10.000... als je mij ff verteld waar dan ga ik ook ff cashen.quote:Op donderdag 24 maart 2005 22:11 schreef yootje het volgende:
Ik wil best een week in bed liggen voor 10.000 euro
Meestal niet, maar ook van gewone reguliere medicijnen worden mensen flink ziek, ik heb met een bepaald medicijn slechte ervaringen.quote:
quote:Op donderdag 24 maart 2005 21:28 schreef Manneke_Pils het volgende:
Je bedoelt van die advertenties die in de Metro en Spits e.d. staan?
hier kan ik me bij aansluiten.. heb het een aantal keer gedaan.. en steeds met bloedverdunner of iets dergelijks...quote:Op donderdag 24 maart 2005 22:36 schreef Shivo het volgende:
Ik heb het zelf wel eens gedaan. Ik zou wel een beetje selecteren op welk type medicijn je wil gaan testen. Psychose-remmers of antidepressiva, dingen die aan je zenuwstelsel gaan werken, zou ik niet snel willen testen. Maar een antidiarree middel zou ik weinig moeite mee hebben. Ik ken eigenlijk niemand die heeft meegedaan en aan de hand daarvan zei, dat doe ik nooit meer. Het is alleen saaaaai.
dat kan dus.. (behalve op je prikdagquote:Op vrijdag 25 maart 2005 09:15 schreef JaJoah het volgende:
Ik zie me daar al de hele dag achter een PC zitten te Fok!ken en nog betaald krijgen ook
Klinkt goed. Wat kreeg je dan? En waar kan ik me inschrijven?quote:Op vrijdag 25 maart 2005 09:09 schreef nikao het volgende:
[..]
hier kan ik me bij aansluiten.. heb het een aantal keer gedaan.. en steeds met bloedverdunner of iets dergelijks...
altijd goed om je te bedenken dat ze niet de werking van het medicijn testen, ook niet de bijwerkingen.. maar het voornamelijk doen om de opname en uitscheidingssnelheid te meten en om de dosering te kunnen bepalen (je weet wel..3maal daags voor of na het eten blabla)
ik vond het trouwens altijd wel erg gezellig... je moet ook niet denken trouwens dat je de hele periode op bed gekluisterd ligt ofzo..dat is alleen maar op de 'prik'dag.. de andere dagen ben je de hele dag een beetje film aan het kijken of spelletjes aan het spelen..(of studeren natuurlijk)
Dat is natuurlijk wel waar, al is niets risicoloos.quote:Op donderdag 24 maart 2005 22:09 schreef plasticvlinder het volgende:
er zijn strenge richtlijnen voor zoiets op mensen getest mag worden, dus als het in de menselijke testfase terecht gekomen is dan is het al zo goed als veilig...
het moet alleen nog bevestigd worden
Ik noemde maar een bedragquote:Op donderdag 24 maart 2005 22:13 schreef jagermaster het volgende:
[..]
heb ze nooit gevonden een week voor 10.000... als je mij ff verteld waar dan ga ik ook ff cashen.
Ja.. wilde ik ook, maar het was een test voor een paar weken of maanden in Frankrijk ergens. Gaat een beetje moeilijk in mijn examenjaar. Was wel onschuldig. Iets met de zwaartekracht en ongesteldheid. Ze zouden je voeteneind van je bed dan iets meer omhoog doen. Ik weet nog wel dat je er heel veel geld mee kon verdienen.. 10.000 nogwattes. Maar ja, je was dan ook lang weg van huis. Als er nog eens zoiets komt ga ik het doenquote:Op donderdag 24 maart 2005 22:11 schreef yootje het volgende:
Ik wil best een week in bed liggen voor 10.000 euro
Jawel hoor.. was van 18-45, maar je moest gewoon geen enkel medicijn gebruikenquote:Op vrijdag 25 maart 2005 13:44 schreef Aventura het volgende:
Als vrouw in de vruchtbare leeftijd kom je sowieso nauwelijks in aanmerking voor deelname aan onderzoek helaas..
dat poste ik dus al eerder : de werking wordt niet zozeer getest.. meer de dosering.. er wordt dus gekeken heo het middel wordt opgenomen en uitgescheiden bij verschillende doseringen en voor of na het eten...quote:Op vrijdag 25 maart 2005 13:48 schreef gekke_sandra het volgende:
[..]
Jawel hoor.. was van 18-45, maar je moest gewoon geen enkel medicijn gebruikenWas voor middel tegen depressies en angststoornissen. Begrijp nog steeds niet echt waarom ze dat op "gezonde" mensen testen en niet op mensen die het hebben. Ik d8, koel.. misschien voel ik me wel stukken beter met die "nieuwe" medicijnen.
He familie van rolf?quote:Op vrijdag 25 maart 2005 15:01 schreef versteegrob het volgende:
Hmm ik zal is kijken in het ziekenhuis.
Hmm.. en dat kan niet beter bij mensen die ook daadwerkelijk depressief zijn, omdat het bij de een erger is dan de ander ofzo?quote:Op vrijdag 25 maart 2005 15:25 schreef nikao het volgende:
dat poste ik dus al eerder : de werking wordt niet zozeer getest.. meer de dosering.. er wordt dus gekeken heo het middel wordt opgenomen en uitgescheiden bij verschillende doseringen en voor of na het eten...
nee..want ze willen gezonde mensen.. je krijgt ook een uitgebreide medische keuring vooraf..quote:Op vrijdag 25 maart 2005 17:30 schreef gekke_sandra het volgende:
[..]
Hmm.. en dat kan niet beter bij mensen die ook daadwerkelijk depressief zijn, omdat het bij de een erger is dan de ander ofzo?
Weinig mensen die er dan wel doorheen komenquote:Op vrijdag 25 maart 2005 18:27 schreef nikao het volgende:
nee..want ze willen gezonde mensen.. je krijgt ook een uitgebreide medische keuring vooraf..
heel af en toe zijn ze wel op zoek naar diabetici ofzo.. maar voor de meeste onderzoeken moet je juist kerngezond zijn (das truowens ook nog een bijkomend voordeel.. een gratische complete checkup van jezelf)
met andere woorden ik heb dinsdag met een infus in mijn slagader en een normaal infus een paar uur lang op een bed gelegen helemaal aan het trippen op de morfine echt geweldig. 150 euro in de pocket. het enige nadeel is dat je 2 dagen geen alchol mag. ik vind het in iedergeval een aanrader dit soort onderzoeken en ga zeker vaker mee doenquote:Er zal dan gekeken worden naar de effecten van morfine en morfine-6-glucuronide (M6G). Morfine is een bekende pijnstiller, M6G is een natuurlijk gevormd produkt na afbraak van morfine in het lichaam. M6G is een niet geregistreerde (experimentele) pijnstiller waarmee inmiddels een goede, jarenlange ervaring is opgebouwd binnen ons onderzoek. Naast dit verschil duurt deze nieuwe studie 5 uur, en er zal geen bloed worden afgenomen. De vergoeding bedraagt evenals de afgesproken studie Euro 150,-. Ik heb nadere informatie bijgesloten.
Aan die test zou ik niet snel mee willen doen.quote:Op vrijdag 25 maart 2005 23:22 schreef Aventura het volgende:
Ik was een keer heel ver in het voorstadium van het onderzoek naar de (weet ik nu) NuVaring. (Dat is een hormonaal anticonceptiemiddel dat je vaginaal inbrengt). Maar de vrouw aan de telefoon legde het zo raar uit: dat je een ring moest inbrengen en dat die dan om je baarmoederhals kwam te liggen - tenminste, zo had ik het begrepen. Het leek me een enorm gedoeIk heb toen vriendelijk doch beslist afgezegd.
Nu is het een middel wat ik best zelf eens uit zou kunnen gaan proberen.
klinische testen bestaan uit vele testen.quote:Op vrijdag 25 maart 2005 23:28 schreef frederik het volgende:
Er wordt in het topic gesproken over dat er geen testen op de werking is, maar zijn dit soort testen er ook juist niet om 2 groepen te hebben?
Om de werking van medicijnen op gezonde mensen, en op zieken te kunnen beoordelen? (als referentie groep zeg maar, of juist om te testen hoe giftig een stof is voor iemand die die ziekte niet heeft, er zijn medicijnen die je alleen mag innemen indien je echt ziek bent, die voor andere mensen zelfs dodelijk kunnen zijn)
Alle info die je zoekt kun je vinden op de site van Pharma Bio Research ( http://www.pbr.nl/startflash.asp )quote:Op donderdag 24 maart 2005 21:26 schreef versteegrob het volgende:
Binnenkort wil ik dit misschien gaan doen. Zijn er mensen die hier ervaringen mee hebben? En wat waren de bijwerkingen voor jullie? Het moet heel goed verdienen he?
Maar lijkt het niet erg op ratten die worden getest. Hoe zit het met de wet, mag dit zomaar??
De groeten
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |