Ik heb niet alles doorgelezen, maar staat er in die mailtjes eronder niet dat het artikel overdreven is en dat de verkoop juist minder loopt in de grotere zaken?quote:Op zondag 27 maart 2005 21:39 schreef Erwtensoep het volgende:
De psp loopt trouwens erg lekker in Amerika
http://psp.ign.com/articles/599/599156p1.html
Ik weet het, het hoort hier niet thuis, maar ik vond het wel grappig
ik pas op 5100quote:Op zondag 27 maart 2005 22:07 schreef Cheiron het volgende:
Yoshi marathon highscore: 5711
Ik ga steeds af als er mannetjes verborgen zitten en stekelige ballen naar je gooien..
Blijft een leuk spel!!
Daar ben ik ook erg blij mee. Anders zou het gewoon saai worden, steeds hetzelfde parcours met dezelfde poppetjes op dezelfde plek. Als je dan steeds bij 1000 yards zou moeten beginnen zou de titel 'Touch & Go' wel erg letterlijk worden genomen: touch tegen de muur en go uit het raam, van frustratiequote:Op zondag 27 maart 2005 22:29 schreef Notorious_Roy het volgende:
Pff, ik blijf nog hangen op 3300 ofzoIk ben blij dat de levels elke keer anders zijn (random gegenereerd volgens mij?) waardoor het elke keer anders is
Hebben jullie het over Yoshi's touch and goquote:Op zondag 27 maart 2005 22:07 schreef Cheiron het volgende:
Yoshi marathon highscore: 5711
Ik ga steeds af als er mannetjes verborgen zitten en stekelige ballen naar je gooien..
Blijft een leuk spel!!
Dan kan ik niet mee doen met records invullenquote:
Top.quote:Nintendo heeft tegenover de nieuwswebsite BusinessWire aangegeven dat men voor eind maart 2005 wereldwijd zes miljoen Nintendo Dual Screen (DS) systemen wil verkopen. De DS is in Europa sinds 11 maart verkrijgbaar.
Verder wist Nintendo te bevestigen dat er op dit moment wereldwijd meer dan 100 spellen voor de DS in ontwikkeling zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |